Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

[Anime]

German_Lexolite

Rekomenduojamas pranešimas

Sveiki, priskyriau prie "Filmų" skilties, nes Anime yra labiausiai susiję su filmų skiltim iš mano rastų skilčių.

Taigi šioje temoje, norėčiau pasidalinti savo geriausiais matytais anime, gal atsiras heiterių, kuriems nepatinka anime ar panašaus pobūdžio "filmai","serialai","animaciniai filmai","animaciniai serialai", bet jie tiesiog gali IGNORUOTI šią temą. Taigi pasidalinsiu keliais anime bei trumpai aprašysiu apie pačius anime:

 

1) Attack On Titan - vienas iš naujesnių mano matytų anime, nors pats anime išleistas 2009 metais antrojoje pusėje. Anime siužetas nėra eilinis. Anime yra siaubo, nuotykių, romantikos žanro. Anime sudarytas iš 25 pagrindinių serijų ir 3-yjų papildomų t.y. 2 OVA serijos ir 1 serija tarp 13 ir 14 serijos. Trumpai apie patį anime: žemėje egzistuoja žmonės ir visi kiti mums suprantami padarai (žvėrys, paukščiai ir t.t.) bei TITANAI, daug metų atgal titanai pradėjo ėsti žmones ir beveik visus išžudė. Likę žmonės pastatė 3 sienas: pirma pavadinta SINA, antra ROSE, trečia MARIA. Ir nuo to laiko žmonės gyvena taikiai, nors ir už šių sienų, savose pastatytuose "narvuose" (kaip pavadino pagr. veikėjas). Bet vieną dieną titanai pramuša MARIA sieną ir patenka į vidų...

 

2) Code Geass - naujausias mano matytas anime. Anime yra nuotykiu, romantikos, siaubo žanrų (panašus į attack on titan, mano aprašytam aukščiau). Anime sudaro 2 sezonai, pirmasis išleistas 2006 metais antrojoje metų pusėje, antrasis išleistas 2008 metais pirmojoje metų pusėje. Veiksmas vyksta ateityje, yra naujos mašinos (panašūs į robotus) žmogaus valdomos. Didžioji Britanija pradeda užgrobinėti šalis. Anime veiksmo centras yra Japonija, kuri yra pavadinta "Area 11", taip ją pavadino D.Britanija užgrobus ją. Japonija bando atsigrąžinti savo žemes ir dėl jų kovoja. Vienas labai protingas vaikinas, gauna įpatingas galias su kuriomis gali įsakinėti kitiems žmonėms ką jiems reikia daryti, gali tiesiog liepti jiems nusišauti ir jie nusišaus (kaip pavyzdį pasakiau). Ir tas vaikinas pradeda kariauti prieš D.Britanija su savomis galiomis bei jam padeda jo protas, jo taktikų kūrimas, kurios atlieką didelį vaidmenį šiame anime.

 

3) Avatar: The Last Airbender ir Avatar: The Legend Of Korra

Abi dalys yra apie AVATARĄ. Kas nežino kas tai yra? O tai pusiau žmogus, pusiau dvasia, kuris/kuri gali valdyti visas keturias stichijas (Oras, Žemė, Vanduo, Ugnis). Avataro "kėdė" yra perduodama, mirus ankstesniam avatarui ir taip eina avatarų ciklas. Mirus avatarui, avataro būsenoje, avatarų ciklas baigiasi ( MIND *cenzūra* :D ).

    Pirma avataro dalis (The Last Airbender - Paskutinis Oro Valdytojas) - pradėta kurti 2005 metais, baigta 2008 metais. Ši avataro dalis yra apie mažą berniuką, paskutinį oro valdytoją. Jis bando sustabdyti ugnies tautą, kuri yra užvaldžius visą žemę ir išnaikinus visus oro valdytojus. Avatarą suranda ledkalnyje mergaitė su savuoju brolių ir jų nuotykiai prasideda. Bet prieš nugalint ugnies valdovą, avatarui pirmiausia reikia išmokti valdyti visas stichijas ar jam tai pavyks? Sužinosite pažiūrėję visus 3 sezonus apie paskutinį oro valdytoją vardu Aang.

    Antra avataro dalis (The Legend Of Korra - Legenda Apie Korrą) - pradėta kurti 2012 metais, baigta 2014 metais gruodžio 19 dieną (PRIEŠ 2 DIENAS). Ši dalis yra naujoviškesnė, yra atrasta daugiau valdomų stichijų. Šioje avataro dalyje yra 4 sezonai, visi sezonai yra geri, bet aš išskirčiau 3-čią ir 4-tą, šitie sezonai yra tikrai puikūs. Šį kartą avataras yra mergina vardu Korra iš vandens tautos. Jai tenka praeiti daug išbandymų, kad tapti puikiu avataru ir palaikyti harmonija pasaulyje.

 

Na čia kaip ir visi mano matyti paskutiniai anime (labiausiai įstrigę ir palikę man gerą nuomonę apie šiuos anime). Jeigu esate anime mėgėjas, tai tikrai pasiūlyčiau pažiūrėti visus mano išvardintus anime, nes jie tikrai verti dėmesio. Komentaruose galite rašyti/siūlyti savuosius matytus anime, gal ką turite pridurti arba papildyti prie mano išvardintų anime (nepamirškite, kad negalima SPOILINTI (negalima sakyti, kas bus anime siužeto ateityje, nes nebus jokio įdomumo žiūrėti)). Radus klaidą man pranešti į AŽ (asmeninę žinutę). Didelis dėkui tiems kurie paskaitė mano pristatymą iki galo, tikrai tai vertinu ir gerbiu. DĖKUI UŽ DĖMESĮ!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.