Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×
Eurovizija 2024! ×

[BLOGAS] Karpio pirmasis blogas.

Danillo_Karpiz

Rekomenduojamas pranešimas

Yo,


skilties trumpame aprašyme rašoma, kad šį skiltis yra skirta pasipasakojimui plačiau apie save, bet blogus aš suprantu kiek kitaip, tai yra internetinis dienoraštis. Na, taip čia galbūt aš esu niekam nežinomas, skaitant toliau galėsite šiek tiek paskaityti apie mane, nes pabandysiu jums apie save papasakoti, bei eisime prie pirmosios blogo temos. Šis „blogas“ gali atrodyti kiek trumpokas, o galbūt kiek ilgokas, bet aš tikiuosi, kad atsiras nors vienas žmogutis kuris perskaitys viską.


Apie mane


Taigi kaip ir minėjau trumpoje įžangoje, kad pristatysiu save trumpai, nuotraukos dar nekelsiu, bet su laikų manau ją išvysite. Netempiam gumos... Esu Lukas, iš Lietuvos, Ukmergės miesto. SA:MP pasaulyje esu žinomas kaip Danillo_Karpiz, CS pasaulyje žinoma kaip MORGO DARBUOTOJAS! ^^, o kitur (virtualiame gyvenime) žinoma kaip Razbainikas. Šiuo metų esu jaunuolis turintis 17 metų, domiuosi kompiuteriais, kompiuterinė grafiką (GFX), lietuviško repo sub kultūrą, futbolų. Kaip photoshoperis (gfxeris) nesu profesionalas,bet mano manymu nesu visiškas naujokas, ties tuo dalykų. Paskutinių metų pradėjau labai domėtis vaizdo įrašų montavimų, beatų kūrimų. Laisvalaikių sportuoju, žaidžiu futbolą (FUTBOLAS <3333), sėdžiu prie kompiuterio, stumdau laiką su draugais.Esu ištikrųjų labai draugiškas, mandagus, kultūringas žmogus, bet tuo pačių ir niekad nenusileidžiu kažkam. Niekad savęs nekeliu aukščiau bambos. Galbūt tai ir minusas mano, o galbūt ir pliusas, visad stengiuosi įrodyti savo tiesą, dažnai sakau tai ką galvoju, neieškau žodžio kišenėje, nebijau išsakyti savo nuomonės. Taigi trumpai papasakojau apie save, daugiau ką norit sužinoti klauskite visad. :)


Pirmoji blogo tema


Gal ir nelabai įdomia temą šiandieną pasirinkau, o galbūt kaip tik kažkam bus įdomi jį. Šiandien pagrindinė blogo temą bus - Rusijos prezidentas. Bet ilgų įžangų pradėkime, nes manau tos įžangos nelabai kam ir patinka... Įspėjimas: mano mintys yra žiauriai nerišlios, todėl atsiprašau jei kas bus ne taip. ;D Šiandieną sėdėdamas prie kompiuterio, skaitydamas internetinius laikraščius, susimąsčiau ar Rusijos prezidento vardas, pavardė (Vladimir Putin) yra tikri ar tiesiog išgalvoti (kaip Hiterlio ar Stalino slapyvardžiai) - norint prisidengti. Mano pamąstymais, tai yra tiesiog slapyvardis, kadangi mano visiškai durnais pamąstymais Putin yra žydišką pavardė, negi rusijos prezidentas bus žydas? ;o Na jei ir būtų žydas, ar kovotu dėl žemių būtent Rusijai? :?


 


Na šį kartą labai glaustai, neišsiplečiant viską aprašiau, galbūt ir nesupratote, o galbūt ir supratote ką norėjau pasakyti savo durnomis mintimis.


Lukas


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.