[0.1.8.7] Pasiulymas serveriui - Naujos tdezes

– Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Gvidas Ham
 Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Dirbu pervezeju, matau jog yra problemos su senuoju DPD palikimu firmai. Tolko nera. Ta proga nauja tdeziu rusis. Butent tie mazieji kroviniai veza tune detales i lokacija. Toje lokacijoje kaupiasi ivairios dalys:
Sekmingai atvezei buferi, ratus, wrap, spoileri ir kt. detales. Kas 10-20 mazuju nuveztu kroviniu toje lokacijoje atsiranda pardavimui tdeze. O ta tdeze yra suklijuotos visos tdezes, bet su mazu procentazu, ir didesne kaina. Kaip, kad pvz 30.000 europiniu grynu. Vadintusi maisyta tdeze. Nuo 150 prisijungusiu tdeze pigtu iki 20-25k. 

– Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Mazuju kroviniu vairuotojai galetu kazka naudingesnio veikt. O tas naudingumas trauktu didesne eile prie tdeziu pirkimo. Bei masyvu aktyvuma norint isigyti deze. 
– Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu – galite nekopijuoti šio punkto): Lokacija galetu buti sale skelbimu kontoros pavyzdziui. Cia jau aukstesnioji valdzia sprendzia. :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Atsakyti

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.