Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Peikiu Lucas_Patriot ( PD )

Pukis_Balbou

Rekomenduojamas pranešimas

PAVADUOTOJŲ PEIKIMO ŠABLONAS,


(2015.01.28)


 


• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Pukis_Balbou


• Pavaduotojo Vardas_Pavardė serveryje : Lucas_Patriot


• Kokiai firmai šis pavaduotojas atstovauja ?: PD


• Už ką šis pavaduotojas yra peikiamas ?: Hm nesilaiko taisyklių gaudo su nuosava car , nepavyzdingas rodymas firmos darbuotojams , nemandagumas.


• Kokiai taisyklei šis pavaduotojas nusižengė ?: 1.3.0


• Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi pavaduotojo pažeidimas : 


592f7ad3d6c24ab74d6c6f959e25384c36.png


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nors nesimato būtent teigiančių įrodymų, kad vairuoju tą mašiną, bet neneigsiu su ja važinėjau. Nematau tame bėdos, tau nei pakenkiau nei ką, juolab nedaužau ten kažko ir pnš. Aš esu aukščiausio rango ir galiu sau leisti dirbti kitaip nei darbuotojai. Tam juk Stalinas ir sukūrė totalitarinį rėžimą :) Kad būtų valdžia, o kiti jos klausytų ir būtų lygūs, gautų po lygiai.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nors nesimato būtent teigiančių įrodymų, kad vairuoju tą mašiną, bet neneigsiu su ja važinėjau. Nematau tame bėdos, tau nei pakenkiau nei ką, juolab nedaužau ten kažko ir pnš. Aš esu aukščiausio rango ir galiu sau leisti dirbti kitaip nei darbuotojai. Tam juk Stalinas ir sukūrė totalitarinį rėžimą :) Kad būtų valdžia, o kiti jos klausytų ir būtų lygūs, gautų po lygiai.

b0e54fb523c784c5ad05a525e7567866840.png

Tarp rangų nematau ,kad būtų kažkas paminėta apie nuosavą transportą.Aš matau čia gan rimtą bėdą nes pradės dar gaudyt su nuosava nei žinosiu ,kad pd nesustosiu už bėgimą star gausiu ir pnš. Gaunasi rimta košė 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

b0e54fb523c784c5ad05a525e7567866840.png

Tarp rangų nematau ,kad būtų kažkas paminėta apie nuosavą transportą.Aš matau čia gan rimtą bėdą nes pradės dar gaudyt su nuosava nei žinosiu ,kad pd nesustosiu už bėgimą star gausiu ir pnš. Gaunasi rimta košė 

Tame ir esmė, kad niekas tavęs nestabdys, nes visus kitus mes baudžiam. Aš esu pavaduotojas ir galiu sau tą leisti, dar kartą sakau.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Lucas_Patriot tik laikinas pavaduotojas, paskirtas prižiūrėti firmai kol direktorius išvykęs.

Galbūt ir Patriotą bausčiau, bet pažeidimų nėra. Nors negražu gaudyti su nuosavomis, bet gavai baudą, ramus toliau nukeliavai.

Neieškokim problemų ten kur jų nėra!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.