Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Peikiu furistu direktoriu Gvidas_Ham

Nenaudojama_Anketa

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Gvidas_Huf


• Direktoriaus Vardas_Pavardė serveryje : Gvidas_Ham


• Kokiai firmai šis direktorius atstovauja ?: Fūristų


• Už ką šis direktorius yra peikiamas ?: Įžeidinėjimą


• Kokiai taisyklei šis direktorius nusižengė ?: 


1.2.0 Direktorius ir pavaduotojas privalo gerbti visus serverio žaidėjus ir visiem suteikti lygias teises įsidarbinti į savo firmą.


1.3.0 Direktorius ir pavaduotojas privalo būti pavyzdys visuomenei, todėl turi vengti necenzūrinės leksikos, čytų, bugų naudojimo ir kt.


• Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi direktoriaus pažeidimas :3371f361fbb57298f56baa68e15bfd14806.png


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Fūristams vyko veiksmas. TU , trukdei visiems, vogiai transportą. Mano NRG į vandenį įmetei. Kur tu kiši nosį kur tau nereikia. Ir dar rašai papeikimą, pats prisidirbdamas. Net nedaryk to, kuo met prisidirbi. Plius šaudei į mane ir į mano darbuotojus. Įrodymu neturiu, nes tuo metu ne tas galvoj buvo. Aš gyniau savo darbuotojus, jų moralę. O tu ką? Vogi, šaudai, ir po to skundiesi. Jei už tai būsiu baudžiamas, taip pripažįstų jog pažeidžiau kodeksą, tačiau ne be priežasties tai buvo pasakyta.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Direktorius nusižengė 1.2.0 kodekso punktui. Bet kaip temos autorius teigia - 1.3.0 punkto tikrai nepažaidė, manau per daug apžiot norit.

Direktorius pakankamai respektabilus asmuo, nėra linkęs be priežasties ant kitų stumti. Tad kol nėra dažni tokie direktoriaus pareiškimai - atsivželgiant į žmogiškumo faktorių - tai buvo provokacija. Atsukit kuris nors chato log'us ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.