Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Prisistatau Igor_Fendalez

Igor_Fendalez

Rekomenduojamas pranešimas

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Igor_Fendalez

Jūsų tikrasis vardas: Modestas

Jūsų amžius: 18

Iš kokio miesto esate?: Jungtine Karalyste, Birmingham

Kokie jūsų charakterio bruožai?: Labai greitai susinervinu, vienu zodziu esu kartais ramus kartais neramus, bet siaip esu labai draugiskas svarbiausia tu tik buk su manim draugiskas tai ir visados sutarsime, niekados nestumiu uz nugaros geriau sakau tiesiai sviesiai. 

Laisvalaikio hobis(-iai): Megstu kartais parukyti ganja, bet siaip labiau sportas prie sirdies esu dirbantis asmuo tai nelabai turiu daug hobiu.

Ar turite augintinių? Jei taip tai kokių: Neturiu bet noreciau tureti koki siuniuka huski labai mieli siuniukai ir reikalauja daug demesio kuri as megstu duoti :D

Kada pradėjote žaisti SA-MP?: pradejau zaisti sampa 2013 metais bet buvau ilgam laukui metes visus zaidimus apytiksliai 3 metus kokius  nezaidziau sampo tai vel meginu atsigauti ant to zaidimo.

Iš kur sužinojote apie Greenside.lt projektą?: Suzinojau sita projekta pats tiesa sakant nes zinau kad labai geri savininkai ir savininkas skriptino kitus projektus kol dar neturejo sito tai kaip atsirado sis iskarto suzinojau. (Gal klystu apie skriptinima gal ne neatsimenu tiksliai senai tai buvo)

Vieta visoms likusioms mintims išsireikšti: -

Nuotrauka(privaloma)

 d65da63af5aa5c9986ed2c9555841e50620.jpg :

Redaguota Igor_Fendalez

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.