Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Pristatau Lukas_Nrg

Lukas_High

Rekomenduojamas pranešimas

Anketos šablonas


*Jūsų Vardas_Pavardė žaidime : Lukas_Nrg

*Jūsų Vardas realybėje :Lukas

*Jūsų amžius : 14

*Miestas iš kurio esate :Moletai

*Jūsų kontaktiniai duomenys :lukas020321 skype

*Jūsų charakterio bruožai :Taigi Mano stipriosios pusės yra tokios : esu tvirtas, nepasiduodu spaudimui, siekiantis tikslų žmogus, visad užstojantis savus ir padedantis jiems, padedantis, lojalus ir tikslus, taktiškas, ir šaltakraujis, siekiantis tobulumo, Nieko nepraleidžiantis pro akis, blogosios: Sunkiai atleidžiantis, Piktas, griežtas, nekantrus, esu toks žmogus kuris viską per dažnai, ir per ilgai galvoja, ir kuris nori, kad darbas būtų atliktas kokybiškai, todėl, aš visad darydamas darbą tikrinu, matuoju, ir vėl iš naujo darau, ir tikrinu, kad būtų viskas kokybiškai, o  ne atmestinai, tai iš vienos pusės blogai, iš kitos laiko gaišimas, todėl tai yra dviprasmė asmenybė, kaip galiu įvertinti, į viską žiūriu kitaip, "treneris yra pasakęs tu esi nestandartinio mąstymo žmogus, turėtum gyvenime daug pasiekti", mano mąstymas į uždavinius, į pavestas užduotis, į viską žiūrėjimas kitu kampu yra iš dalies geras ,ir iš dalies blogas dalykas, kadangi kartais yra geriau žiūrėti standartiškai, bet savo nestandartiniu mąstymu apeinu kliūtis, taigi tokia mano asmenybė, kiek keistoka, bet ir rami... Kodėl žaidžiu, tai yra kaip mano laisvalaikis, po tikrojo laisvalaikio, kai nėra ką veikti arba visi darbai nudirbti, tiesiog, prisijungiu ir žaidžiu, kadangi esu dabar mechanikų prižiūrėtojas ,prižiūriu, darbuotojų tvarką teamspeak ir serveryje, taip praleidžiu dieną serveryje, bendrauju su darbuotojais darau veiklą, žaidžiu čia nes čia yra mano "namai", neinu į jokius kitus serverius, kurie dedasi geresniais, nu ir kas, kad čia bugova?, kad čia daug čyterių nieko tokio, viską atlaikiau, visi atlaikėme, nors daug senų veidų išleavino, bet ką jau vieni ateina kiti išeina, aš čia žaidžiu nes man patinka čia žaisti ir čia radau savo kelią.

*Jūsų pomėgiai :SAMP SAMP IR SAMP

*Sporto šaka kuri jums labiausiai patinka :Futbolas

*Ar turite merginą/vaikiną? :Turiu

*Ar turite brolių arba seserų?  :Ir broli ir sese

*Ar turite augintinių? [Jei taip pristatykite juos] :Katina-Jo vardas yra pukis nes ji labaio pukuotas

*Iš kur sužinojote apie GreenSide serverį? :MANO BESTAS ARMA_SPEED

*Ko siekiate realiame pasaulyje? :Nežinau

*Ko siekiate mūsų serveryje? :Tvarkos prižiūrėtojaus.

*Įdomiausias įvykis nutykęs mūsų serveryje :Kalbėjau su aivaru teamspeak

*Ir galiausiai jūsų nuotrauka [Privaloma] :Ant pakilos esu 2 vietoje čia 7-10-12 metų.

 

http://imgur.com/6Bn...PUNEEPW,4QNLZqL

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, sėkmės serveryje, įdomu su kelintu V_P čia žaidi. Juokingiausiai apibūdintas punktas :D


*Įdomiausias įvykis nutykęs mūsų serveryje :Kalbėjau su aivaru teamspeak


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tavo aprašytas charakteris man kažkur matytas, ar tik nepasinaudojai kažkieno mintimis? Malonu :lol:

Taip tikrai matytas, nes aš ji pildžiau ir į pora atrankų į darbus.

 

 

Žaidėjo pirmas postas

Redaguota Rytis_Bit

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Sveikas, sėkmės serveryje, įdomu su kelintu V_P čia žaidi. Juokingiausiai apibūdintas punktas :D

*Įdomiausias įvykis nutykęs mūsų serveryje :Kalbėjau su aivaru teamspeak

 

Sveikas sėkmės ir tau na 2  Juokinga ir man :D

 

 

Žaidėjas gauna vieną įspėjimą už

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;

(Double post)

 

Redaguota Rytis_Bit

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sw , kur Lukas_Speed acc dingo ? Galvoji naujas acc , nauja reputacija ? :DD Every1 knows ur job . :D man sask baigės 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.