Emigruoju Doa_Clink

 Anketos šablonas:

 

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Doa_Clink

Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : 2019/05/07 - (~)23h.

Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : Pakankamai ilgai, sa-mp serveriuose pradėjau žaist nuo 2011m.

Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? :Draugas pakvietė pažaist, atėjau ir pasirodo tikrai smagu žaist. 

Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Išmirė serveris, nieko nebeliko, nebėra ką ten daryti ar veikti. o į šį serverį atėjau, nes kiek žinau puikus žmonės žaidžia, geros sistemos.

Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Taip įvykdžiau, nebuvo labai sunku, bet pliusas, kad ne kaip kituose serveriuose, paspaudi [OK] ir toliau tesi apmokymus, čia pats turi nuvykt, pasirašyt ir pnš. 

Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Dirbau visus darbus, be pakvietimo, darbai tikrai įdomus, bet labiausiai sudomino gaisrininku darbas,  yra daug veiklos, gesini namus, eini į vidų, keliesi darbu pasiekimus, na žodžiu tikrai įdomu. Nuobodžiausias tai gal, pizza boy [charlie pizza] nėra ką veikt, labai.

Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Ne, nebuvo.

Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Pradžiai taip, dabar ne. beveik viskas kaip ir kitam projekte :)) 

Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Ne, kiek prisijungiau nei karto nebuvo manęs kažkas nužude, visi tik patare.

Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Sočiai, kaip naujokams tikrai užtenka, nėra sunku juos rast, yra pickupai ir viskas, pasiemi juos. 

Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : taip buvau užsibugines, ir prašiau, padėjo,

Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : taip teko, viskas atvyksta laiku ir nereikia daug laukti. 

Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : viskas aišku, viskas suprantama. 

Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Nieko, visi nuo to pačio pradėjo ir dabar kažko tikrai pasieke. 

  •  

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Atsakyti

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.