Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

UNBAN HALEY_MARIEMORALES

Bella_Hadid

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Haley_Mariemorales
• Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Teddy_Williams
• Už ką buvote užblokuotas ?: Už čytinimą kurio tikrai nebuvo. Mes su draugu tiesiog važinėjomės po miestelius ir aš nusprendžiau užsukti į darbo kontorą pažiūrėti kokios yra paskelbtos atrankos į darbus. Kai ten nuvažiavome išlipome iš transporto priemonės man ėjo per jį (mano draugą) laisvai kiaurai pereiti, kai bandžiau bėgti ir šokti tuo pačiu metu - nėjo. tad nusprendžiau padaryti rr. Po rr prisijungiau išėjau iš darbo kontoros ir įlipau į draugo transporto priemonę kuri buvo užrakinta kai važiavau ir jis bandė manę iš jos išmesti tai neveikė paskui transporto priemonėje pasibaigė elektra, bet aš vistiek galėjau su ją važiuoti. Paskui pabandžiau naudoti kažkokią serverio komandą - nėviena neveikė ( tik viena /sms ) Tai prašau mane atblokuoti aš tikrai nežinau kas tai buvo..
• Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo : https://imgur.com/a/btpksaz
• Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį : https://imgur.com/a/8zqjrwB

Redaguota Bella_Hadid

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Atblokuotas.

Bet kita karta pamačius, kad žaidime vyksta kažkas ne to iškart darote žaidimo perkrovimą, nes kad vėl neatsitiktu tokios kvailos situacijas dėl kuriu vėl būtum užblokuotas ir perspėjimas ateičiai už pasikartojančia užblokavimo apeliacija nebūsite atblokuojamas, nes naudojatės serverio klaidomis.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.