Emigruoju Symtrix_Chili

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Symtrix_Chili

Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas?  2019/06/07                                                                                                                                                                                                                                                            Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? 3-4 metai.

Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Iš Youtube.

Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? :  Senas serveris atsibodo, sumasčiau pabandyti kanors naujo.

Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Taip, nebuvo sunku.

Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Dirbau: Valytojuose, Picerijoje, Gaisrinėje ir Ūkininkuose. Megstamiausias: Ūkininkai.

Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Ne, nukeliavau nuomojama transporto priemone.

Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Naudoju beveik visada.

Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Buvau sumuštas, bet medikai greitai suregavo ir atvažiavo padėti.

Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Taip pakanka, ne nebuvo, pasiklausiau serverio žaidėjų.

Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Kai reikėdavo naudodavau, bet nusipirkau Admin ir naudoju /a

Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Dažnai naudoju, sureguoja akimirksniu.

Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Beveik viska randu, o jeigu nesuprantu naudoju ./padmins arba ./a

Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Viskas yra tobula, nemanau kad reikėtų kažka keisti.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Atsakyti

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.