Jump to content
Kada ir kokiais atvejais žaidėjai yra blokuojami už „c-bug“? ×

Mafijos Senelis

Pagalbininkas

 • 5.321

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • 35

  Laimėta dienų

Mafijos Senelis paskutinį kartą laimėjo Birželis 20

Mafijos Senelis turėjo mėgstamiausio turinio!

Apie Mafijos Senelis

 • Gimtadienis 2001.09.09

Paskutiniai profilio lankytojai

Paskutinių profilio lankytojų rodymas yra išjungtas

 1. Užtildymų apeliacija tvarkinga. VIP nariai David_Onfroy, Tony_Express, James_Switch, Tankas_Keramikas ir Tds_Kregzde gavo po įspėjimą dėl netinkamo „/v“ naudojimo. Tema rakinama.
 2. Jūsų asmeninio kanalo galiojimo laikas baigėsi, @Denis_Xander, jeigu nenorite prarasti kanalo, galite pratęsti jo galiojimo laiką pervesdami 20'000€ į Mafijos_Tevas banko sąskaitą. Pavedimo nuotrauką turite įkelti šioje temoje, po mano pranešimu. Tai reikia padaryti iki 2020/08/06.
 3. Jūsų asmeninio kanalo galiojimo laikas baigėsi, @Moe_Lester, jeigu nenorite prarasti kanalo, galite pratęsti jo galiojimo laiką pervesdami 20'000€ į Mafijos_Tevas banko sąskaitą. Pavedimo nuotrauką turite įkelti šioje temoje, po mano pranešimu. Tai reikia padaryti iki 2020/08/06.
 4. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Mafijos_Senelis. 2. Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje: Bernard_Smith. 3. Už ką žaidėjas buvo užblokuotas?: Neleistinų modifikacijų naudojimas. 4. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: 5. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas buvo nubaustas: Vaizdo įraše viršuje.
 5. Atblokuotas. Administratorius paskubėjo su užblokavimu, bet jeigu ir toliau taip elgsitės kitą kartą užblokavimo išvengti nepavyks. O už šiuos šaudymus buvote abudu įkalinti 90 minučių. Tema rakinama.
 6. Atblokuotas. Administratorius paskubėjo su užblokavimu, bet jeigu ir toliau taip elgsitės kitą kartą užblokavimo išvengti nepavyks. O už šiuos šaudymus buvote abudu įkalinti 90 minučių. Tema rakinama.
 7. Užblokavimo apeliacija netvarkinga. Užblokavimui už kenkėjišką elgesį reikia daugiau įrodymų. Tema rakinama.
 8. Užtildymo apeliacija tvarkinga. VIP narys Tds_Kregzde nubaustas įspėjimu dėl nekultūringo elgesio. Tema rakinama.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...