Jump to content
Paslaugų pirkimas SMS žinute atstatytas! ×
Rugsėjis – naujokų mėnesis! ×
Greenside – TIKTOK edition! ×

Mafijos Senelis

Direktorių prižiūrėtojas

 • 6.899

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • 41

  Laimėta dienų

 • Nario efektyvumas

Mafijos Senelis paskutinį kartą laimėjo Liepa 16

Mafijos Senelis turėjo mėgstamiausio turinio!

Apie Mafijos Senelis

 • Gimtadienis 2001.09.09

Paskutiniai profilio lankytojai

Paskutinių profilio lankytojų rodymas yra išjungtas

 1. 1. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: 2. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas buvo nubaustas:
 2. 1. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: 2. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas buvo nubaustas:
 3. Šiandien, 19:30 vyks lenktynių (CP) renginys, kurio prizinis fondas sieks 30 tūkst. bei bus išdalinti papildomi prizai!

  1 vieta - 15'000€ ir 3 vnt. /tdeze ir /adeze;
  2 vieta - 10'000€ ir 2 vnt. /tdeze ir /adeze;
  3 vieta - 5'000€ ir 1 vnt. /tdeze ir /adeze.

 4. 1. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: 2. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas buvo nubaustas:
 5. Ilgiau laukti nebereikės: radome naują pervežėjų direktorių, Naujo direktoriaus paieška prailgo – atranką teko pratęsti du kartus. Kandidatų buvo, bet žaidėjo, kuriam be didesnių abejonių galėtumėme skirti prižiūrėti pervežėjus, nematėme. Žaidėjas, pirmasis pateikęs laišką, bando mus įtikinti, kad taisosi ir yra vertas būti potencialus pretendentas į direktoriaus pareigas, bet prieš paskelbiant rinkimus, užtildymo apeliacijų skiltyje galima buvo rasti temų, kurių pavadinime puikuojasi jo Vardas_Pavardė. Laidomos replikos ir įžeidinėjimai tikrai nerodo, kad žaidėjas subrendo ir jam galima sut
 6. Policininkai vėl turi direktorių, Netikėjau, kad užteks savaitės laikotarpio, sulaukti potencialių kandidatų atrankoje, bet buvau maloniai nustebintas. Du žaidėjai, kurie dar nėra turėję rimtesnių pareigų projekte, nusprendė išbandyti save direktoriaus vaidmenyje. Vienas iš jų, pateikęs tvarkingesnį laišką, nori eksperimentuoti su darbuotojų kolektyvu, kas reikalaus dar didesnės priežiūros nei įprastai. Neįsivaizduoju kaip jis žada tai įgyvendinti, kai serveryje praleidžia ne daugiau nei reikalauja darbo, kuriame jis dirba, direktorius. Tikrai turi potencialo būti vadovu, todėl rekomenduoju
 7. 1. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: Logai. 2. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas buvo nubaustas:
 8. Papeikimas analizuojamas nebus. Žaidėjas nebeužima pavaduotojo pareigų.
 9. 1. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: 2. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas buvo nubaustas:
 10. 1. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: 2. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas buvo nubaustas:
 11. 1. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: 2. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas buvo nubaustas:
 12. 1. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: 2. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas buvo nubaustas:
 13. 1. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: 2. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas buvo nubaustas:
 14. Direktorių ir pavaduotojų komandos pokyčiai, Šioje temoje kiekvienas darbo vadovas privalo informuoti apie savo firmos vadovų pokyčius. Tai reiškia, kad paskyrus naują pavaduotoją, nušalinus senąjį ar kilus norui pačiam direktoriui ar pavaduotojui atsistatydinti, būtina pateikti pranešimą pagal vieną iš nurodytų šablonų. Pavaduotojo paskyrimo šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė: Jūsų atstovaujama firma: Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė: Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje: Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Par
 15. Jūsų asmeninio kanalo galiojimo laikas baigėsi, @Armis_Mika, norėdami pratęsti kanalo galiojimo laiką, turite pervesti 25000€ į Mafijos_Tevas banko sąskaitą bei įkelti atlikto pavedimo nuotrauką. Taip pat pageidautina, kad joje matytųsi jūsų Vardas_Pavardė įrašyta į teksto laukelį, kurį galite atidaryti paspaudę „T“ raidę. To nepadarius iki 2021/06/18, 23:59 kanalas bus ištrintas.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2021 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.