Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Peikiu Mehcnaikų pavaduotoją Matthew_Bennett

Robovskis

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Mantas_Robovskis


• Pavaduotojo Vardas_Pavardė serveryje : Matthew_Bennett


• Kokiai firmai šis pavaduotojas atstovauja ?: Mechanikų


• Už ką šis pavaduotojas yra peikiamas ?: Neteisingas išmetimas. Aš likau kaltas, bet kiti mano kolegos "iš balos išlipo sausi".


• Kokiai taisyklei šis pavaduotojas nusižengė ?: 1.0.2 Kiekvienas serverio direktorius privalo priimti teisingiausią sprendimą; 


• Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi pavaduotojo pažeidimas : http://imgur.com/pdycPFj,oe9Ki38,Zdr2wH6,75cDxkc,C9Jbl6e,dPCASqV,OHcIaoS 


http://imgur.com/rTfw9DhPagal Matthew - Aš keikiausi, o kiti - NE :) Jei lygu tai lygu.


Redaguota Robovskis

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

http://www.part.lt/img/7ea690607790da39aa70ee3d7bee7851760.png

 

Kas kartą ateina kažkoks naujokas pienburnis ir visiems aiškina ką daryti ir kaip daryti , nors pagal kitus jie yra musės prieš dramblius , kiek kiti įdėjo darbo , kad pasiektų paskutinius rangus kiek tu , tuo labiau aš visiems naujokams sakiau tai yra bandomasis laikotarpis , iškart prisidirbat iškart išmetu , o tu būtent aš tave. iškart įspėjau nesikeikit neįžeidinėkit ,tu taip darei, tad. Prieš tavo "Ducheliai" buvot įspėti 3 kartus.

 

1.0.2 Kiekvienas serverio direktorius privalo priimti teisingiausią sprendimą;  - Taip tą ir padariau prijamiau teisingiausia sprendimą , nes tik tu vienas įžeidinėjimai savo kolegas , aš norėjau įsiaiškinti , tačiau tada tavo tie "Ducheliai"

 

"Pochuistas " nėra įžeidinėjimas , o yra keiksmažodis , tad jeigu nežinai žodžių reikšmės vpš nerašyk.Tuo labiau kita kartą nors pasistenk normaliai parašyti žodį" mechanikų" ,

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

http://www.part.lt/img/7ea690607790da39aa70ee3d7bee7851760.png

 

Kas kartą ateina kažkoks naujokas pienburnis ir visiems aiškina ką daryti ir kaip daryti , nors pagal kitus jie yra musės prieš dramblius , kiek kiti įdėjo darbo , kad pasiektų paskutinius rangus kiek tu , tuo labiau aš visiems naujokams sakiau tai yra bandomasis laikotarpis , iškart prisidirbat iškart išmetu , o tu būtent aš tave. iškart įspėjau nesikeikit neįžeidinėkit ,tu taip darei, tad. Prieš tavo "Ducheliai" buvot įspėti 3 kartus.

 

1.0.2 Kiekvienas serverio direktorius privalo priimti teisingiausią sprendimą;  - Taip tą ir padariau prijamiau teisingiausia sprendimą , nes tik tu vienas įžeidinėjimai savo kolegas , aš norėjau įsiaiškinti , tačiau tada tavo tie "Ducheliai"

 

"Pochuistas " nėra įžeidinėjimas , o yra keiksmažodis , tad jeigu nežinai žodžių reikšmės vpš nerašyk.Tuo labiau kita kartą nors pasistenk normaliai parašyti žodį" mechanikų" ,

Man "Pochuistas" yra įžeidimas, kadangi yra keiksmažodis, beje protinguoli, mielas pone pavaduotojau, pažiūrėk visas ss, nes toks piktas kad net tingi praversti foto ir paskaityti... tavo darbutojas šaudė į mane, ka man daryt, aš irgi turiu nervus lygiai taip pat kaip tu- mes niekuo nseiskiiam nes  esame žmonės, tačiau tu skirstai...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Man "Pochuistas" yra įžeidimas, kadangi yra keiksmažodis, beje protinguoli, mielas pone pavaduotojau, pažiūrėk visas ss, nes toks piktas kad net tingi praversti foto ir paskaityti... tavo darbutojas šaudė į mane, ka man daryt, aš irgi turiu nervus lygiai taip pat kaip tu- mes niekuo nseiskiiam nes  esame žmonės, tačiau tu skirstai...

Darbuotojus aš skirstau į naujokus kurie negali prisidirbti visai ir jiems yra bandomasis laikotarpis ir į vilkus kurie jau įrodė savo verte firmoje.

 

Be priežasties nešaudoma , va kodėl jie paleido šuvius į tave , vogi mašinas iš kolegų , o taip daryti negražu. 1b199f6d7c9852e894d5f1404c17b8cd451.png

 

Esmė yra tame , kad senbuviai čia išbuve ilgai ir jiems tu nieko pasakyti negali , jie yra pavyzdys visiems naujokams kaip reikia atsiduoti darbui.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Darbuotojus aš skirstau į naujokus kurie negali prisidirbti visai ir jiems yra bandomasis laikotarpis ir į vilkus kurie jau įrodė savo verte firmoje.

 

Be priežasties nešaudoma , va kodėl jie paleido šuvius į tave , vogi mašinas iš kolegų , o taip daryti negražu. http://www.part.lt/img/1b199f6d7c9852e894d5f1404c17b8cd451.png

Aš paaiškinau, kodėl apsukau kelis ratus aplink miestą. Apvaževės sutvarkaiu ir pastačiau į vietą automobilį, niekas nenukentėjo TIK AŠ BLEM :))) 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš paaiškinau, kodėl apsukau kelis ratus aplink miestą. Apvaževės sutvarkaiu ir pastačiau į vietą automobilį, niekas nenukentėjo TIK AŠ BLEM :))) 

Tame ir esmė , kad tu be leidimo pasijamei mašina , jeigu būtų leidimas buvęs būtų niekas į tave nešaude.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tame ir esmė , kad tu be leidimo pasijamei mašina , jeigu būtų leidimas buvęs būtų niekas į tave nešaude.

Man nusibodo cituoti ir aiškinti KODĖL AŠ PAIMIAU MAŠINĄ, tiesiog lauksiu Mark'o įvertinimo :) Nebeprakaituok Matthew'ai. Aš žinau kad esu teisus.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Man nusibodo cituoti ir aiškinti KODĖL AŠ PAIMIAU MAŠINĄ, tiesiog lauksiu Mark'o įvertinimo :) Nebeprakaituok Matthew'ai. Aš žinau kad esu teisus.

Kiekvienas turim savo tiesa , ta kuri atrodo labiausia priimtina mums , nebesiruošiu čia daugiau rašyti ir ginčytis su tavim , nei tu pirmas toks išmestas nei tu paskutinis , iš tavo kolegų šitoje atrankoje yra ir normalių kurie žino savo naujoko vieta firmoje ir daro tą kas jiems buvo sakyta.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Mechanikų firma - ne gauja. Tas šaudantysis mechanikas turi būti išmestas iš firmos už savivaliavimą ne darbo metu, nepagarbą savo kolegoms.

Kas čia kur kiti keikėsi - nemačiau, per daug sureikšminta situacija. O ir pats, temos autorius - per daug ima į plaučius menkniekius. 

Niekada nebūna kalta tik viena pusė, reik mokėt valdyt ir save, kad ir kas ten už ką šaudytų... Pavaduotojas pasielgė kaip jam priimtiniau, bet ne iki galo, nes nepašalintas įvykio 'židinys'.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.