Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

EMIGRUOJU San_Andres

San_Andres

Rekomenduojamas pranešimas

 

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : San_Andres

Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : Jau virš dviejų dienų žaidžiu šita serveri.

Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : Jau 4 metai, bet su didele pertrauka.

Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Patarė užsukti y šita serveri senas draugas.

Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį?  Nes senam serveryje niekas nežiūrėdavo y serverio taisykles darydavo nesąmones. Nu žodžiu senam serveryje buvo bardakas.

Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Taip įvykdžiau visu apmokymus. Tikrai lengva.

Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Dar tik teko dirbti visus be pakvietimo darbus, bet ir turiu patirties su darbais su pakvietimu. Įdomiausias ir pelningiausias darbas be pakvietimo tai picų išvežiotojas. O su pakvietimu darbai pagal mane kaip ir visi pelningi. O nuobodaus darbo kaip ir nėra  išvis šitame serveryje.

Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Tikrai lengva.

Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Labai retai. 

Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Tikrai daug kartų.

Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Tikrai pakanka ir dviračių ir nuomojamų mašinų. Tikrai nesunku rasti tiek mašinas tiek dviračius.

Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Tikrai daug kartu padėjo ir suteikė pagalba.

Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Tikrai daug kartų teko tai tikrai labai gerai reaguoja  ir greit prisistato iškviesta tarnyba.

Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Serveryje man tai tikrai pakanka informacijos. Neteko su jokiais neaiškumais susidurti, šitame serveryje man viskas labai aišku.

Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Pagal mane šitam serveryje tikrai lengva įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisti.

Redaguota San_Andres

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    3 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.