Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Ekonomikai tvarkyti.

Robovskis

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Robovskis

• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Serveryje "uz kiekvieno kampo" rasi kur nusipirkti ginklų iki 15e už kulką. Čia ginklų gauna kiekvienas - VIP, ADMIN, FURISTAS. Aš siūlau, kad ginklus VIP ir ADMIN galėtu pasiimti tik kas 12h ar 24h, o furistai ginklus galėtų gabenti tik labai mažais kiekiais ir retai.

• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Žinau šis pasiūlymas ne įtin patiks serverio gaujiniams ar DM'eriams tačiau ar nebūtų smagiau žaisti ten kur ginklus sunku gauti, mažiau "vaikų" kurie šaudo į kiekvieną praeivį. 

• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą): Savo pasiūlymą išdėsčiau gal per sudėtingai, tačiau kas nori - tas supranta :) 

Tai svarbu!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Žmogau, aš sutinku kad padidinti laiko tarpą, tik jeigu aš pasiūliau kas kad 30-60min, ir žmonės kai kurie 'klykt' pradėjo, tai ką tu kalbi apie 12 valandų :/

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Žmogau, aš sutinku kad padidinti laiko tarpą, tik jeigu aš pasiūliau kas kad 30-60min, ir žmonės kai kurie 'klykt' pradėjo, tai ką tu kalbi apie 12 valandų :/

Na matai tie žmonės tik pa dm'int tenori šieame real - life serveryje ... :/ bet manau Rokas su aivaru turėtų įgyvendint šią idėją, ji tikrai naudinga ir nesudėtinga :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Žmogau, aš sutinku kad padidinti laiko tarpą, tik jeigu aš pasiūliau kas kad 30-60min, ir žmonės kai kurie 'klykt' pradėjo, tai ką tu kalbi apie 12 valandų :/

Tie žmonės paverktų dieną, dvi ir ramu, priprastų. Manau ši įdėja yra BŪTINA. UŽ

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.