Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Idėjos serveriui [BŪTINOS]

Fedia_Damnas

Rekomenduojamas pranešimas

Gerai, siūlau nebekalinti žaidėjų už DM'ą, turint ADMIN statusą, kodėl? Nes tam yra teisėsauga, išleidi 7`00€ ant sumautos ginklų licenzijos ir neleidžia šaudyt, kokia prasmė? Siūlau padaryti taisyklę, kad galima dėti ban'ą, tik naktį (nes tokiu laiku įprastai pareigūnai nebedirba). Taip pat, kad ligoninės teritorijoje būtu saugi zona ir policininkai negalėtu absoliučiai nieko tau ten padaryti, kadangi vos išeini - nėra kur dėtis, pila star kaip tik nori. Ir paskutinė idėja būtu, kad policininkai sėdėdami savo transporto priemonėje negalėtu rakinti, nes tada kokia prasmė bėgti ir vien tas star dėjimas už bėgimą, jai vistiek pagaus neišlipdami (droždami keybind`ą blogiausiu atveju). Šiam kartui tiek.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

tai kad čia išvis.. tie mentai kaip iš psihuškės paleisti visi , nemoka nieko daryt, varo star deda už nieką, kita kelio puse važiuoja, įsitrenke prideda star už non rp. pofik vapšė.. ir taip nesąmonė jog jie mašinoje gali rakinti..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš Užtik už paskutine idėja. O visos kitos idėjos yra "š" pvz: DM tikrai negalima daryti, nes čia gausis tada freeroomas o ne reallife serveris..

Proto gumbe, jai banins ADMIN'ai tai ir bus freeroom'as, o kur teisėsauga, tai jiems darbą duokit ir iškvietimus darykit....

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Dėl mėntų, kad galima rakint mašinoj tai visiškai UŽ, paskutinė nesąmonė agurkams... Tikrovėj iš mašinos galima surakint? NE, tai va aš už šią idėją UŽ.. Iš tikro aš už visas idėjas, adminai banina, kad šaudai, bet manau dabar nereikėtų šaudyt, nes daugelis naujokų, tai...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Dėl mėntų, kad galima rakint mašinoj tai visiškai UŽ, paskutinė nesąmonė agurkams... Tikrovėj iš mašinos galima surakint? NE, tai va aš už šią idėją UŽ.. Iš tikro aš už visas idėjas, adminai banina, kad šaudai, bet manau dabar nereikėtų šaudyt, nes daugelis naujokų, tai...

Kad čia tik 1 iš 50 turi ginklų licenziją.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sakau tvirtą ''už'' dėl paskutinės idėjos,nes neįdomu net bekt,pagalvokit kaip tam kitam kaime mes galėdavom pagaut? Tas ir yra esmė,čia priklauso nuo pareigūnų,pareigūnai turi mokėti gaudyti nusikaltelius ne iš mašinos.Dėl saugios zonos,ne,nes kaip pareigūnams turėt tazerį ir pagaut žmonų su starais>?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.