Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

[0.1.4.1] Keli pasiūlymai.

Kaimo_Tėvas

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Vainius_Boykaa

• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą:  

1. Kad Write event`ai būtų automatiškai paskelbemi, nebūtinai Savininko, pagalbininko ir pan. Jie tiesiog kas 15, 30 minučių, būtų paskelbiami. Prizai būtų įvairūs t.y sviruotų nuo 500 eurų iki kokių 3000 eurų, bet siūlau kad žodžiai taip pat būtų įvairūs, nuo trumpiausių iki ilgiausių, kurie siektų net 20 žodžių, ar tiesiog būtų rašomos atsitiktinės raidės bei skaičiai.

2. Kaip GSPD firma rengia reidą t.y nedarbo metu, jie galėtų matuoti mašinų greitį, kurias vairuoja žaidėjai, atsitiktinėse vietose, bet aišku ne LV rate, matuoti greitį būtų galima, fotoparatų, ar tiesiog padėti kokioje vietoje atsitktinį greičio matuoklį, betkur, bet ne LV rate. Ir kiekvienas policininkas galėtų padėti tik po vieną matuoklį. Aišku taip būtų galima daryti nedarbo metu, ir už sugautą greičio viršijantį žaidėja, duotu 1 star bei 1 balą ant vairavimo teisių, o mums už tai po 25 eurus ar daugiau į darbo fonda.

3. Siūlau padaryti "Žaidimų namus" kuriose būtų galima žaisti įvairiūs kortų žaidimus ir taip uždirbinėti "žalio". Per dieną aišku būtų ribotas kiekis isinešti pinigų į "Žaidimų namus" tarkim iki 15.000 , jei pralaimi 15 tūkstančių tai galėsi kitą kartą užsukti tik rytoj, jei laimi, tada reikės praloši laimėtus pinigus bei savo ineštus t.y 15.000. 

4. Kad policininkai taip pat galėtų įstoti į NRG club.

5. Atsakant adminams į /padmins , reiktų parašyta nemažiau 5 raidęs ar gal net ir daugiau. Nes dabar kiek matau, vieno rašo tj, nlb,ne,taip ir panašiai.. Manau naujokui tai nepriimtina.6

6. Siūlau, kad topuose taip pat būtų rašoma kiek dėžių išviso esi surinkęs gamykloje.

7. Siūlau padaryti topuose, kad rodytų visų laikų top Baudas, pasodinimus, elektronikos,šalmų ir t.t nuvežimus, klientus nuvežimus

• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?

1. Kadangi ir taip mažai eventų žaidime t.y reikia laukti dažniausiai nakties, tai pagyvintų žaidimą serverio žaidėjams.

2. Kadangi per daugiausiai nežaidžia žmonių serveryje, tai būtų gerai padaryti tokius reidus nedarbo metu, per kuriuos galėtum tikrinti mašinų greitį, būtų daugiau įdomiau dirbti GSPD darbą.

3. Būtų daugiau pramogų serveryje, kur pralošti ar išsilošti pinigus ir nevien kauliukais.

4. Dauguma dirbančių policininkų, mėgsta stuntinti, bei aišku norėtų įstoti į klubą.

5. Būtų rišesni bei naudingesni atsakymai.

6. Būtų įdomų pamatyti, kas ilgiausiai dirba gamykloje ir pan.

7. Manau būtų kiekvienam pažiūrėti, kas yra geriausias Policininkas, kurjeris, taksistas ir t.t

• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą)

<script> </script>

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Už tavo šitas idėjas visos tikrai patiko :)

 

 

Žaidėjas gauna vieną įspėjimą už

 

[!] DRAUDŽIAMA RAŠYTI „Aš už, serveryje reikia įvairumo“, „Aš už, tikrai būtų gerai“, „Idėja tikrai gera, man patiko, aš už“, AR KAIP NORS PANAŠIAI KOMENTUOTI, BE RIMTŲ ARGUMENTŲ, PAMĄSTYMŲ, PASIŪLYMŲ. KOMENTUOJANT TURIT TVIRTAI PAGRĮSTI SAVO NUOMONĘ APMĄSTYMAIS IR RIMTAIS ARGUMENTAIS!!! [!] / / 2015.07.01

Redaguota Rytis_Bit

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Už tikrai geros idėjos. spaudžiu žalia :)

 

Žaidėjas gauna vieną įspėjimą už

 

[!] DRAUDŽIAMA RAŠYTI „Aš už, serveryje reikia įvairumo“, „Aš už, tikrai būtų gerai“, „Idėja tikrai gera, man patiko, aš už“, AR KAIP NORS PANAŠIAI KOMENTUOTI, BE RIMTŲ ARGUMENTŲ, PAMĄSTYMŲ, PASIŪLYMŲ. KOMENTUOJANT TURIT TVIRTAI PAGRĮSTI SAVO NUOMONĘ APMĄSTYMAIS IR RIMTAIS ARGUMENTAIS!!! [!] / / 2015.07.01

Redaguota Rytis_Bit

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Neblogos įdėjos, net rep galiu paspausti:)

 

 

Žaidėjas gauna vieną įspėjimą už

 

[!] DRAUDŽIAMA RAŠYTI „Aš už, serveryje reikia įvairumo“, „Aš už, tikrai būtų gerai“, „Idėja tikrai gera, man patiko, aš už“, AR KAIP NORS PANAŠIAI KOMENTUOTI, BE RIMTŲ ARGUMENTŲ, PAMĄSTYMŲ, PASIŪLYMŲ. KOMENTUOJANT TURIT TVIRTAI PAGRĮSTI SAVO NUOMONĘ APMĄSTYMAIS IR RIMTAIS ARGUMENTAIS!!! [!] / / 2015.07.01

Redaguota Rytis_Bit

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Na istikruju 3ideja galima priskirti kaip kazino , 2 idejai reiketu daug darbo savininkam , 1 ideja visiskai uz , nes kol lauki kol savininkas prisijunks ir darys eventus tai irgi uzknisa.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

dėl 1 , aplamai manau reiktų išrinkt eventų rengėjus, kad pastoviai būtų daromi eventai,  jiem mokėtų į savaitę savininkai priklauso nuo kiek eventų rengė ir t.t Bet aš  ir  už šitą idėją 

 

2.  daug knislios mažai naudos, ir taip tų fotoaparatų daug yra.

 

3.  visiškai už, daugiau veiklos būtų.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

1.Nesamonė,nes visi lauktu tarkim kada ateis 15min ir bus pasiruošė rašyti...

2.Ne vien LV,išvis ne mesteliuose negalima būtu naudoti to greičio matuoklio jau geriau..

3.Pritariu

4.Tikrai ne,nes teisėsauga turi būtui teisėsauga o ne gaują....

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

1.Nesamonė,nes visi lauktu tarkim kada ateis 15min ir bus pasiruošė rašyti...

2.Ne vien LV,išvis ne mesteliuose negalima būtu naudoti to greičio matuoklio jau geriau..

3.Pritariu

4.Tikrai ne,nes teisėsauga turi būtui teisėsauga o ne gaują....

1. Tekstas būtų random.. todėl abejoju ar būtų pasiruoše.

2. Fotoparatai gaudo tada kai turi star, o čia abiem atvėjais būtų naudingi..

3 OK.

4. Tai nrg club kur tik stuntina o ne grobia pastatus ir pan.

Kiek supratau, nesi labai susipažinęs su serverio sistemo.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.