Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Peikiu Deivis_Deividukas

Renka_Mario

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Renka_Mario


• Direktoriaus Vardas_Pavardė serveryje : Deivis_Deividukas


• Kokiai firmai šis direktorius atstovauja ?: DPD Kurjeriai


• Už ką šis direktorius yra peikiamas ?: free išmetimas iš darbo


• Kokiai taisyklei šis direktorius nusižengė ?: 2.10.0 Jeigu į firmą žaidėjai yra priimami su sąlyga, kad jie sumoka darbo sutartį, firmos vadovybė išmesdama privalo turėti įrodymus už ką darbuotojas buvo pašalintas iš firmos, jeigu sutarties nėra, įrodymų išmetant darbuotoją nereikia.


• Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi direktoriaus pažeidimas : 


4f793442af3255bf18f0dc668c1ebd1d139.png


 


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 Pats viename iš klausimų parašei, kad jeigu žaidėjas yra priimamas su sąlyga, kad susimoka darbo sutartį, privaloma turėti įrodymus, bet tame esmė, kad jokios sutarties Tu mums nemokėjai, todėl įrodymų nereikia. Tu treniruotės metu trukdei visai komandai, neklausei valdžios, direktoriui pareiškus, kad Tu būsi išmestas, jeigu nenusiraminsi, pats rėkavai, kad išmest, o dabar, verki ir rašai papeikimus? Atsigauk..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 Pats viename iš klausimų parašei, kad jeigu žaidėjas yra priimamas su sąlyga, kad susimoka darbo sutartį, privaloma turėti įrodymus, bet tame esmė, kad jokios sutarties Tu mums nemokėjai, todėl įrodymų nereikia. Tu treniruotės metu trukdei visai komandai, neklausei valdžios, direktoriui pareiškus, kad Tu būsi išmestas, jeigu nenusiraminsi, pats rėkavai, kad išmest, o dabar, verki ir rašai papeikimus? Atsigauk..

 

Jei tu pakomentavai šiame papeikime, kodėl gi aš negaliu?

 

Pradėkime.... Įrodyk jog jis taip sakė, galbūt sakė kažkas kitas o pagalvojai jog čia Renka kalba.

 

Trugdė vesti? Nemeluok, čia tikrai perdedi, Jokios treniruotės jis netrugdė, pats dalyvavo joje, tam yra laikinas užblokavimas. Darbo sutartis sumoki jog išdirbsi 7 dienas, tai gal mieli serverio direktoriai. Išmeskit visus darbuotojus, ir nepateikit įrodymus ir spėju jūs galvojat "Man p*, aš tanke"? Dėja bet ne, čia DP protingas žmogus yra, ir jus tinkamai nubaus. Nebent! Direktorius pateiks jog "šaudė, ar kažką kito darė" bet tikrai žodžiais neįrodysi. O jei įrodys ir atmes, atsiprašau, tada ne čia pataikiau.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Ech, žmogau.. Aš turiu teisę atsakyti į šį papeikimą, kadangi aš esu firmos dalis - pavaduotojas, todėl šis papeikimas liečia ir mane. O kodėl Tu komentuoji šiame papeikime, neturiu jokio supratimo, kadangi šis papeikimas tavęs neliečia. 

 

Taip, jis trukdė vesti, bet manau kiekviena firma, asmenį, kuris trukdo per treniruotę, pirmiausiai išmeta, o jeigu jis ir toliau piktavališkai trukdo - tada gręsia l. užblokavimas. Toliau, įdomu ką tu sumoki pasirašydamas darbo sutartį 7 dienoms? O ar išvis įmanoma jos nepasirašyti? Deja ne. Tuo labiau, kad tu net nedalyvavai treniruotėje, tad tave šio asmens poelgiai turėtų mažiausiai dominti. Išmetinėti kiekvieno darbuotojo neverta, kadangi jie yra firmos variklis, bet dažnai firmose atsiranda "gedimas", kurį reikia pataisyti. Ir vienintelė išeitis buvo - išmesti asmenį, kuris trukdė mūsų vykdomai veiklai. O ir filmuoti, kaip jis išsidirbinėjo TeamSpeak'e, kaip elgėsi treniruotės metu galima sakyt neįmanoma, nes visų pirma, ne visų kompiuteriai yra galingi, kad galėtumėme filmuoti visą veiklą, įrašinėti TeamSpeak'o pokalbius bei toliau žaisti žaidimą. Nesuprantu, ką tu bandai įrodyti, bet tavo tekste matau tik vieną sakinį tiesos - "atsiprašau, tada ne čia pataikiau."...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, Renka, kaip matau čia Paulius_Cfg viską labai gerai išaiškino, bet turėčiau įsiterpti ir aš.


Pirmas dalykas, tu siūlai kai vedu treniruotę filmuoti ją kad galėčiau išmesti darbuotoją? Tai turbūt tu laikai kiekvieną savo kolegą kažkokiu vaikišku, kuris išsidirbinėja veiklos metu, nebent tu žiūri pagal save, kai visos veiklos metu rėkavai TS, šaudei atvažiavusius PD darbuotojus ir neklausei kai prašiau, o po to reikalavau nešaudyti. Nesuprantu kaip gali grįsti man dar lysti į akis.


Taigi antras dalykas: tu paminėjai šią taisyklę: Paskaityk šios taisyklės 11 žodį (SUMOKA) tu man mokėjai? Ne? Jei manai kad įsidarbinimas yra sumokėjimas - klysti. + paskaityk kas rašoma taisyklėje po kablelio. Cituoju: "jeigu sutarties nėra, įrodymų išmetant darbuotoją nereikia." 


 


2.10.0 Jeigu į firmą žaidėjai yra priimami su sąlyga, kad jie sumoka darbo sutartį, firmos vadovybė išmesdama privalo turėti įrodymus už ką darbuotojas buvo pašalintas iš firmos, jeigu sutarties nėra, įrodymų išmetant darbuotoją nereikia.


 


P.S Jei nežinai kas yra darbo sutartis dar kartelį atsiversk direktorių kodeksą ir pažiūrėk 2.10.1 ir 2.10.2


O čia paskutinis žodis Mariui. Žinau kad skaitysi šį papeikimą todėl norėčiau sugriežtinti Renkai išsipirkimą iš nepageidaujamų darbuotojų sąrašo už bandymą nuversti direktorių.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Sveikas, Renka, kaip matau čia Paulius_Cfg viską labai gerai išaiškino, bet turėčiau įsiterpti ir aš.

Pirmas dalykas, tu siūlai kai vedu treniruotę filmuoti ją kad galėčiau išmesti darbuotoją? Tai turbūt tu laikai kiekvieną savo kolegą kažkokiu vaikišku, kuris išsidirbinėja veiklos metu, nebent tu žiūri pagal save, kai visos veiklos metu rėkavai TS, šaudei atvažiavusius PD darbuotojus ir neklausei kai prašiau, o po to reikalavau nešaudyti. Nesuprantu kaip gali grįsti man dar lysti į akis.

Taigi antras dalykas: tu paminėjai šią taisyklę: Paskaityk šios taisyklės 11 žodį (SUMOKA) tu man mokėjai? Ne? Jei manai kad įsidarbinimas yra sumokėjimas - klysti. + paskaityk kas rašoma taisyklėje po kablelio. Cituoju: "jeigu sutarties nėra, įrodymų išmetant darbuotoją nereikia." 

 

2.10.0 Jeigu į firmą žaidėjai yra priimami su sąlyga, kad jie sumoka darbo sutartį, firmos vadovybė išmesdama privalo turėti įrodymus už ką darbuotojas buvo pašalintas iš firmos, jeigu sutarties nėra, įrodymų išmetant darbuotoją nereikia.

 

P.S Jei nežinai kas yra darbo sutartis dar kartelį atsiversk direktorių kodeksą ir pažiūrėk 2.10.1 ir 2.10.2

O čia paskutinis žodis Mariui. Žinau kad skaitysi šį papeikimą todėl norėčiau sugriežtinti Renkai išsipirkimą iš nepageidaujamų darbuotojų sąrašo už bandymą nuversti direktorių.

 

 

Bet nesuprantu vieno dalyko kodėl John_Juške mums liepia daryti įrodymus jog gautu įspėjimus, o tu neturi ir gali mesti? Va šito dalyką gali man paaiškinti?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Direktorius turi pilną teisę savarankiškai formuoti savo komandos gretas.
Pas DPD direktorių nėra kontrakto mokesčių, todėl pagal šią sistemą - neprivalu rinkti įrodymus (nors per ateinančius kodekso atnaujinimus teks).
Serveryje ir taip per mažai žaidėjų, sunku surinkti didesnę, patikimą komandą, tad direktoriai šiaip sau darbuotojais nesimėtys.
Papeikimas neturintis svorio, atmesta. Būkit biedni, bet teisingi - jei jau išsidirbinėjat, bent pripažinkit "jo, padariau", o ne "angelo akutės už nieką kenčia".

Paska_Mario ir Skill_Blue - po įspėjimą. Sekantys freepostai mano skiltyse prilygs eilutei gėdos stulpe.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.