Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Rin gallery

Rin

Rekomenduojamas pranešimas

grazus darbai, beje tave zinau, ir jei neklystu tu dirbdavai tik prie anime darbu (nuotraukos is animciniu filmu)

 

Taip ankščiau mokinausi tik su jais, bet dabar pradedu naudoti ir kitų tipų renderius.

Edit:

Esu sukūręs virš 100 parašų paketą anime tema ir apie 25 avatarus taipogi anime tema. Tai spėju iš to forumo, kuriame tai paplatinau, atsimeni mane.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

šaunuolis, irig tave žinau iš kito projekto ir ten ir čia rodai gražiūs darbus ;) maladėc.

( M'Faithless ) gal atsiminsi toki ;)

 

Major Faithless kaipgi galiu pamiršti, vienas iš žmonių su kuriais lengva sutarti. Dėkui už pagyras ir sekmės tau šiame projekte.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nenusimanau daug apie tai,bet mano viena akis duoda 9/10 (žvaira) kita duoda 10/10 šanuolis sak plaukai

 

Ačiū už pagyras.

 

Manyčiau dedi per daug efektų , visus darbus per daug nubalini .

 

"Sig'uose" efektų įvairumas yra būtinas ypač "oldchool sig" taipogi naudoja arba labai ryškias arba išblukusias spalvas. Šiuolaikiški "sig'ai" jau naudoja mažiau efektų, bet ryškesnes spalvas, bei geometrines figūras. Dėkoju už nuomone ateityje atsižvelgsiu į tai.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, Rin. Kaip visada darbai nuostabus, efektų tikrai ne per daug. Sėkmės toliau su GFX'inimu. :)

 

Dėkui ateityje pridėsiu ir daugiau :)

P.s.

Why Night Rad whyyyyyy.... It's Night Raid unless u meant Night Radical... Pls english help him... :DD

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.