Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Peikiu DPD valdžia Deivis_Deividukas ir Paulius_Cfg

Ignas_Mario

Rekomenduojamas pranešimas

 Tu gavai įspėjimą už nepaklusimą valdžiai. Kadangi vienas iš Tavo bendrapavardžių "Mario" nedirbo mūsų firmoje, todėl aš jį iškickinau iš kanalo. Pakeitus slaptažodį, jis vėl sužinodavo slaptažodį, ir duodu 100%, kad Tu, Mario, dalinai slaptažodį savo draugeliui. Lyg dar neužtektų to, tu ateidamas į kanalą pradėdavai rėkauti, koks aš blogas pavaduotojas, koks Deividas blogas direktorius, kad visi bus nuversti. Man nebeliko nieko kito, tik išmovinti tave į kitą kanalą. Na ir dar, žmogau, taisyklės, dėl valdžios neklausymo manau ir taip nereikia, kadangi kiekvienas save gerbiantis asmuo supranta, kad turi klausyti valdžios. Ir jeigu jau tu prisidirbi, prisiimk atsakomybę už savo veiksmus, o ne kaip "nekaltas avinėlis" vaidink nekaltą. 

 
P.S. Taip, TeamSpeak'as yra žaidimo (SA-MP) dalis, todėl mes pilnai galime bausti už tavo nusižengimus.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

 Tu gavai įspėjimą už nepaklusimą valdžiai. Kadangi vienas iš Tavo bendrapavardžių "Mario" nedirbo mūsų firmoje, todėl aš jį iškickinau iš kanalo. Pakeitus slaptažodį, jis vėl sužinodavo slaptažodį, ir duodu 100%, kad Tu, Mario, dalinai slaptažodį savo draugeliui. Lyg dar neužtektų to, tu ateidamas į kanalą pradėdavai rėkauti, koks aš blogas pavaduotojas, koks Deividas blogas direktorius, kad visi bus nuversti. Man nebeliko nieko kito, tik išmovinti tave į kitą kanalą. Na ir dar, žmogau, taisyklės, dėl valdžios neklausymo manau ir taip nereikia, kadangi kiekvienas save gerbiantis asmuo supranta, kad turi klausyti valdžios. Ir jeigu jau tu prisidirbi, prisiimk atsakomybę už savo veiksmus, o ne kaip "nekaltas avinėlis" vaidink nekaltą. 

 
P.S. Taip, TeamSpeak'as yra žaidimo (SA-MP) dalis, todėl mes pilnai galime bausti už tavo nusižengimus.

 

 

200_s.gif

 

 

Ką tu nusišneki? Grasinau jog nuversti bus? :DDDDDDDDD nejuokauk taip stipriai, niekad nesu grasinęs nors ir savo didžiausiam priešui, tylėjau teamspeake, nieko nesakiau, šaudžiau į pinjata ir uždėjai įspėjimą, nes grasinai jog gausiu, nors aš nieko nedalinau :D Aš ir nesu nekaltas, už ką man ispėjimai? jog šaudžiau į pinjatą ir dirbau savo darbą? Vėžiau krovinius? Jei čia yra ne darbas tai išmesk visus, už nedarbą. Atėjau į kanalą nes Jucius kviečia ir taisyklės nurodo jog per darbo laiką turiu būti TS. Įrodyk jog aš kažką sakiau nes tu dabar meluoji visų akivaizdoje. Gali paklaust visų kas buvo kanale jog aš nieko nesakiau, Jūs su Renka kalbėjotęs. Aš čia nekaltas, ir tu mane išmuvinai. Nesamonęs kalbi ir tiek, o ką? Tu čia viršiausias esi, ir tavim patikės nes kažkokiu "kitu" žaidėjų nepatikės.

 

Kodėl čia direktoriai/pavaduotojai neįrodo įrodymais, kodėl įrodys tik žodžiais? Jei galėčiau, įrašinėčiau ts, bet nemoku įrašinėti Teamspeak garsų tada įrodysiu jog aš nieko nesakiau, o tu būsi ĮŽEIDIMAS vietoj už melavimus.

 

ĮRODYK JOG AŠ NEKLAUSIAU, NIEKO NESAKEI, IR UŽDĖJAI ISPĖJIMA NES SAKIAU JOG parašysiu papeikimą už tai jog dėsi įspėjimą, aš neiškentęs pasakiau jog tai neteisinga, bet tau poxui (atsiprašant), nes tave gins kažkoks direktorius ar dar kažkas. Nes tu pavaduotojas o aš niekas.

 

Mano nuosprendis galutinis, ir nebus keičiamas.

 

Ir paskutinis atsakymas į šią temą, nes visi įrodymai pateikti ant lėkštutės.

 

Žaidėjas gauna vieną įspėjimą už

 Draudžiama įžeidinėti kitus forumo vartotojus;

Redaguota Rytis_Bit

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Į vieną papeikimą atsakiau ir, manau, Renka nieko neturės ką pridurt. O dabar laikas atsakyti šį papeikimą.


Visų pirma pradėkim nuo pirmos tavo nuotraukos. Joje matau tik vieną dalyką, kaip mano pavaduotojas tau uždeda įspėjimą. Ir su ja viskas tvarkoje, už tai jis negauna jokio įspėjimo.


Antroje nuotraukoje tu tiesiog atidarei priežasčių lentelę ir nufotografavai už ką buvai išmestas, taigi ši nuotrauka nieko prieš mus su Pauliumi neturi.


Trečioje ir penktoje nuotraukose galima matyti kaip jis tave numoovina į AFK kanalą, bet tu turbūt kaip ir tavo draugas Renka nefilmuoji TS ir negali pateikti garso įrašo kas tuo metu vyko TS, jei turi įrašą su tos minutės data, vaizdu kad jame tada bus tavo viršus.


Ketvirta nuotrauka: Nufotografavai darbo taisykles. Šaunuolis kad žinai jog darbo metu reikia būti ts, bet gal nepamatei fotografuodamas taisykles ir 7 taisyklės: Eventuose dalyvauti galite, nebent neleidžia valdžia. O gal gavai papeikimą todėl kad šaudei pinjatą o pavaduotojas to neleido daryti, + girdėjau kad dalini pašaliniams slaptažodį ts pgr. kanalo. Taigi manau įrodžiau kad ši nuotrauka taip pat netraukia mūsų su Pauliumi į atsakomybę prieš direktorių kodeksą.


Paskutinėje nuotraukoje pamačiau tik tai kad parašei Rokui, jog eini rašyti man papeikimą, tai ką man dabar paplot kad papeikimą parašei ar ką norėjai ta nuotrauka parodyti? Manau nuotrauka taip pat nėra prieš mus su pavaduotoju.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.