Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Prisistatau Rokas_Boria

Rokas'Boria

Rekomenduojamas pranešimas

Jūsų vardas - Rokas


Kiek jums metų - 16 metų


Jūsų nuotrauka - ĮKELSIU NAUJESNE FOTO, NES SENAS KELT TAI... JAUČIUOSI KAIP VAIKAS :D


Laisvas plotas jūsų mintims ir ne tik... - Na ka, šiek tiem apie mane. Nerašysiu kad esu draugiškas ir prikolnas, nes visi kurie mane pažysta, tai tikraaai žino :D. Gyvenu mažame miestelyje, provincijoje, pavadinimu Varėna. Dar kitaip grybų kraštas - dzūkija. Apie sporta?. Galiu pasakyt kad sportas nėra mano pagrindinis dalykas. Žinoma žavi krepšinis. Tačiau jo nelankau nes nėra tam tikrų sudarytų sąlygų. Daug kas dar mane vadina krepšinkologu :D. Nes nemažai apie tai nusimanau ir daug domiuosi juo. Turbūt kyla klausimas kodėl gi pasirinkau pavarde Boria? O gi todėl, kad mano pavardė yra Barysas, ir labai daug kas iš draugų ir klasiokų mane taip vadina. Mėgstamiausias maistas, neslėpsiu, pica ir kebabas :D. Apie šį serverį taip pat sužinojau iš kitų, manau kaip ir visi kiti.


Manau pakaks. Žinau kad viską sumaliau į viena, na o jeigu turit klausimų. Visada rašykit A.Ž ir visada atsakysiu.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas atvykęs į GS . 16metų ? Abejoji pats dėl savo amžiaus kad klaustukas ? :D

Sekmės

Neabėjoju nebijok, sena foto giii... :D todėl ir atrodau jaunutis :D

 

Draudžiama naudoti paprastą citavimą kai yra galimybė naudoti "Daugybinį citavimą";

Žodinis įspėjimas.

Redaguota Rokas

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Neduočiau 16 jaunesnis atrodai.sveikas.

Eikit eikit, jaunestis matai, FOTO KITOKIA ĮKELSIU KAI PRIE PC PIRSĖSIU :D

 

Draudžiama naudoti paprastą citavimą kai yra galimybė naudoti "Daugybinį citavimą";

Žodinis įspėjimas.

Redaguota Rokas

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sw kie

freeposteria kak nada, mažiau freepostink nes įsp prisirinksi.

 

Draudžiama naudoti paprastą citavimą kai yra galimybė naudoti "Daugybinį citavimą";

Žodinis įspėjimas.

Redaguota Rokas

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.