Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×
Eurovizija 2024! ×

Pasiulymas su naftos grežinio darbu

Belgas_Granata

Rekomenduojamas pranešimas

Siūlau padaryti taip kad, surinkus kažkiek ten statiniu, bei kai nori palikti darba būtų sumokama už tas statines, nes dabar pvž turi išeit bent kažkiek duotu už statinės, bei galėtu rašyti laiką kampe kiek liko laiko dar dirbti grežiny.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labai gerai, šiandieną man buvo taip, kad dingo internetas kol dirbau, o už paskutinius pinigus ant naftos grežinių darbo išleidau jog galėčiau užsidirbti. Ir nieko negavau..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tikrai pritariu ir tvirtą sakyčiau už.. nes vieną valandą tapati per tapatį tai ohoho.Gal dar kiek pridėčiau kad 1 statinė ten būtų kažkiek euru, kad ir 50eurų.Užgesintas gaisras ten 100eurų.

Pridėk šitą 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

UUžžž

 

 

Gaunate žodinį įspėjimą už šios taisyklės pažeidimą:

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus (viename pranešime turi būti minimaliai 5 žodžiai);

 

-Edis_Kingston

Redaguota Edis_Kingston

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš tikrai už, nes kažkuria diena pradėjau dirbti apie 24:00 ir maniau ten neilgai kokia 10-20min. o turėjau eiti nuo pc tai į minusą 2000 €

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labai gerai, šiandieną man buvo taip, kad dingo internetas kol dirbau, o už paskutinius pinigus ant naftos grežinių darbo išleidau jog galėčiau užsidirbti. Ir nieko negavau..

Man irgi šiandien dingo internetas,kai buvau naftoj tačiau iš naujo prisijungus  tęsiau toliau,kiek buvau nunešės iki tol tiek ir rodė.

Dėl laikrodžio tai tikrai už.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tikrai pritariu ir tvirtą sakyčiau už.. nes vieną valandą tapati per tapatį tai ohoho.Gal dar kiek pridėčiau kad 1 statinė ten būtų kažkiek euru, kad ir 50eurų.Užgesintas gaisras ten 100eurų.

Pridėk šitą 

50 ir 100 Perdaug, kainos per didelės, tada kiekvienas sėdės toj platformoj, išvis Tėvas turėtų padaryti kad serveryje Eurų būtų labai sunkiai galima užsidirbti..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.