Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Idėja fūristams

Steve_Grey

Rekomenduojamas pranešimas

Sveiki, mano manymu reikėtu padidinti fūristų algas, pvž DPD Išvežiotojai gauna už nuvešta kilima 260e ,o fūristai nuvažiave daug daugiau kelio gauna tik 140-150e, manau reikėtų alga padvigubinti ir padaryti apie ~500e , būtų malonu jei į tai atkreiptų dėmesį ir padidintų alga , nes dabar nelabai ir apsimoka dirbt todėl visi ir bėga į Dpd išvežiotojus, aš manau tai darbų nelygybė.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

300 Eurų užtektu. Esu pilnai už, kadangi Furistų gabenimo distancija yra labai didelė. kiek vieną kartą veždami krovini papuolam į rizikinga situacija netekti jo, įskaičiuojant tai, kad mums dėja yra priskirta tokia galimybė, o DPD tiesiog perima užsakymą ir su patogesniu transportu, nesukelenčių krovinio praradimo funkcijos, važiuojant 5 kartus mažesne distancija negu Furistams sugeba uždirbti 2 kartus daugiau. Todėl tai yra lygiai tas pats, kas pardavinėti bet kokį produktą kurio kainą yra 2 kartus mažesnė už investuota sumą. Nes kiek žinau DPD Valdžia mums nemoka procentų už pastovu darbo aprūpinimą. Manu visi pripažins, kad geriau garbingas nuostolis negu nešvarus pelnas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Bet pagalvokim logiskai, visados tu kailiu ir nevesim, po savaites jau tures dauguma namu ir reiks baldu, o pritrukus jiems vesim,jei. Pvz uz ta daikta gausim 70e tai ka man irgi rasyt kad pakeltu iki 500, arba pvz elektronika po ~60 mes nesiskundziam.Pries, ir dar plius sabas tuoj rangus,sistema tasku sukurs isvis elektronika vesim po 60 ir nesiskusim.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

300 Eurų užtektu. Esu pilnai už, kadangi Furistų gabenimo distancija yra labai didelė. kiek vieną kartą veždami krovini papuolam į rizikinga situacija netekti jo, įskaičiuojant tai, kad mums dėja yra priskirta tokia galimybė, o DPD tiesiog perima užsakymą ir su patogesniu transportu, nesukelenčių krovinio praradimo funkcijos, važiuojant 5 kartus mažesne distancija negu Furistams sugeba uždirbti 2 kartus daugiau. Todėl tai yra lygiai tas pats, kas pardavinėti bet kokį produktą kurio kainą yra 2 kartus mažesnė už investuota sumą. Nes kiek žinau DPD Valdžia mums nemoka procentų už pastovu darbo aprūpinimą. Manu visi pripažins, kad geriau garbingas nuostolis negu nešvarus pelnas.

Nesutinku su 300eu, nes per mažai. Per ta laika kol mes nuvežam krovinį DPD nuveža 3 krovinius tai gaunasi 780 euru ,o mes tik 300eu būtų nesamonė, 500 eurų būtų kaiptik.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tu gal baik juokus su tokiom algom . Mę gauname nuo 10-260 , daugiausiai gauna už tokį vieną krovinį , visur reik ID rašyt pasirenkant , už ta krovinį moką daugiausiai todėl ir vežam .

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tu gal baik juokus su tokiom algom . Mę gauname nuo 10-260 , daugiausiai gauna už tokį vieną krovinį , visur reik ID rašyt pasirenkant , už ta krovinį moką daugiausiai todėl ir vežam .

Ka čia grybauji, jug niekas neveža pas jūsų jokio kito krovinio kaip kilimo ID:1828 už kurį gauni 260eu ir tik 1 minutė kelio.Aš nesakau padaryt už visus baldus 500e algos, aišku būtų ir pigesnių krovinių.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.