Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

[0.1.4.1] Įdėja su Rango aprangomis.

Guga_Buga

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:  Guga_Buga


• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Na aš siūlau padaryti tokį dalyką kad galėtum pasirinkti tam tikrą darbo skiną (darbams su rangais). Nes pavyzdžiui daugelis nori geriau turėti 2 rango skiną negu 3 rango skiną. Geriausiai būtų įdėti tokią komandą pvž kaip /pskin.


• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Žmonėms patiks labiau dirbti, bei jie galis pasirinkti savo mėgstamą aprangą.


• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą)


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš sakau šiai idėjai ne, vien dėl to jog kaip ir pats minėjai darbuotojai nori gražesnio bei geresnio (skino) aprangos, tai būtų patiems darbuotojams motyvacija užsikelti rangą bei gauti geresnę aprangą.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

jau siūliau šitą idėja, bet užrakino temą, su atsakymu ne.. Nežinau kodėl, man pvz kai kurie rangų skinai neatrodo tokie gražūs kaip kitų , žemesnių rangų, o direktorius nedarys pagal kiekvieno norus, tai nesuprantu kodėl gi nepadarius šios idėjos... už

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš sakau šiai idėjai ne, vien dėl to jog kaip ir pats minėjai darbuotojai nori gražesnio bei geresnio (skino) aprangos, tai būtų patiems darbuotojams motyvacija užsikelti rangą bei gauti geresnę aprangą.

Nu bet jeigu žaidėjas yra aušktesnio rango ir nori žemesnio rango skino? Ką manai apie šitai.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.