Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

W'M/ Verslo Centras

White_Man

Rekomenduojamas pranešimas

 

gal map darbas ir neblogas, bet vieta tikrai ne. Kur matyta ligonine vidury miesteliu? nesueina man čia bšk.

 

Dėkui, dėl vietos jo, bet truputi tu maišai čia ne ligoninę, o bandžiau padaryti Verslo centrą.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Na man visai patiko, ką žinau. Kaip ir pats pasakei jog nepilnai viskas gavosi kaip norėjai tai suprasiu ir nekritikuosiu. SĖKMĖS KITUOSE KŪRINIUOSE jei juos galima taip pavadinti. :D

Dėkui, pas mane galima. :)

Gal ir neblogas, nemanau kad sunku tokį padaryti, bet nesvarbu.

Dėkui, žinoma, kad nesunku ir nerašiau, kad buvo sunku.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Man tai čia kaip kokia gamykla, ar kroviniu (kažkas) Į versla nera panašumu.

Gal kažkiek ir neša, bet šiaip bandžiau padaryti Verslo centrą. ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Gale pastato galėjai geriau kažką padaryti, nes labai tuščiai atrodo.

 

Gal ir galėjau.

Na atrodo toks lengvas darbelis, bet yra įdėta pastangų.

Lengvas, nebūčiau idėjas pastangų nebūčiau čia padaręs anketos. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

krc man tai nepatiko per daug kaimiskas darbas idek kažko pagyvinancio o db vaizdas kaip nepriziurimos bobules namas juk cia verslas o pziek realybeje kokie verslu pastatai 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kaip pats sakei nenusisekė mapp darbas, pritariu, tikrai nieko ypatingo. Kaip verslo centrui tai tikrai toli gražu ne, nesupyk už mano kritika, bet galėjai labiau pasistengti ir daugiau laiko skirti į šį darbą. Kitą kartą išvis nekelk tokio menko (nesupyk už išsireiškimą) darbo į forumą. Sekmės ateityje, tikrai yra kur tobulėti.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

krc man tai nepatiko per daug kaimiskas darbas idek kažko pagyvinancio o db vaizdas kaip nepriziurimos bobules namas juk cia verslas o pziek realybeje kokie verslu pastatai 

Kaimiškas ? Gal tu nulipk nuo kompiuterio, tau medžiai, krūmai, gėlės ne pagyvenantis, aš žinau, kad verslų pastatai yra didelį gražus ir išvaizdingi, na jei taip kritikuoja sumapp'ink pats ką nors.

 

Na visai gražiai atrodo sumapintas darbelis.

Dėkui.

 

Kaip pats sakei nenusisekė mapp darbas, pritariu, tikrai nieko ypatingo. Kaip verslo centrui tai tikrai toli gražu ne, nesupyk už mano kritika, bet galėjai labiau pasistengti ir daugiau laiko skirti į šį darbą. Kitą kartą išvis nekelk tokio menko (nesupyk už išsireiškimą) darbo į forumą. Sekmės ateityje, tikrai yra kur tobulėti.

Dėkui, nepykstu kartais geriau išgirsti kritiką negu girdėti vien pagyrimus, nes kritiką parodo, ko trūksta ir panašiai, dar kart dėkui.

 

 

Pats pastatas gražus , bet tos mažinos pasistatymo vietos linijos tai tikrai negražiai sudėtos.

 

Dėkui, jo man irgi taip aky bado tos linijos, norėjau kažkaip gražiau išskirtiniai, bet kaip ir rašiau viršuje, kad nelabai gavosi, ką buvau suplanavęs.

 

Darbelis paprastas ir gražus,bet kažkaip labai nepanašus į verslo centrą,still GG.

Dėkui, Žinau dar nemoku aš dirbti su texture studio, dėl to norėjau padaryti pavadinimą, ant pastato, bet nesigavo.

 

Tas achuenas!

Nu, dėkui, ne toks ir achuenas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.