Jump to content

Malacy_Edwa

Narys

 • 129

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

4 sekėjų

Apie Malacy_Edwa

Paskutiniai profilio lankytojai

1.013 profilio peržiūros
 1. Anketos šablonas norint peikti darbuotoją:- Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Malacy_Edwa.- Darbuotojo Vardas_Pavardė žaidime: Teddy_Williams- Darbuotojo nusižengimas (kuo aiškiau): Kėliau ridą Vycka_Flex sultanui, Teddy atlėkė iš priekio su Jake_Wilson, tada jie trenkėsi į mane specialiai ir Jake_Willson šaudė į mane nuo Teddy darbinio transporto, vėliau jie mane persekiojo ir buvo ne vienas toks ar panašus užpuolimas tą vakarą.- Įrodymai (būtina): https://streamable.com/iimc9
 2. Transporto priemonė parduota. Galite rakinti temą!
 3. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Malacy_Edwa.Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę, (pavadinimas, rida, tune dėžės privalumai, spalva, bagažinės inventorius ir t.t): Huntley, rida 10000km+, 6/6id.Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (išvaizda, informacija, bagažinės vidus, nuotrauka su rida): https://imgur.com/a/ibUCtkEKaina, kurią norėtumėte gauti už transporto priemonę: Apie 20 milijonų.
 4. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Malacy_Edwa.Suteikite daugiau informacijos apie norimą transporto priemonę, (pavadinimas, rida, tune dėžės privalumai ir t.t): Norėčiau nupirkti retą transportą.Kaina, kurią ketinate sumokėti už transporto priemonę: Kaina galėtų būti iki 20 milijonų.Papildoma informacija (nebūtina): -
 5. • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Malacy_Edwa.• Perkamų patalpų dydis: 200m arba 400m.• Kitos pageidaujamos savybės - verslo šaka, lygis: Šaka nėra svarbi.• Siūloma kaina: Siūlau iki 20m.
 6. Anketos šablonas apeliacijos pateikimui:1. Jūsų Vardas_Pavardė esanti (-ios) NGS sąraše: Malacy_Edwa.2. Kada ir už kokį pažeidimą (-us) patekote į NGS sąrašą?: Į NGS sąrašą patekau 2019-04-26. Patekau, nes šaudžiau iš safe zonos. (Serverio klaidų išnaudojimas).3. Laisva vieta paaiškinimui, kaltės išpirkimui, argumentų pateikimui: Buvau visiškai naujas gaujose, stengiausi išmokti šaudyti ir išbandyti viską serveryje, taigi nuėjau į gaujas, mes visi ėmėmės ginklų iš transporto, bet tuo tarpu užpuolė mus kita gauja ir pradėjome susišaudymą prie automobilių salono. Susišaudymas buvo palankus mums, iššaudėme visus kitus gaujų narius, o vėliau viskas persikėlė į lv karuomenės bazę. Ten taip pat vėl iššaudėme juos visus ir gavau žinutę, kad turi įrodymus, jog šaudžiau iš safe zonos prie salono (realiai net nepastebėjau ir tikrai nenorėjau taip pasielgti). Manęs prašė pinigų už tai, kad nenusiųstų to video adminams, kad galėtų mane užblokuoti, aš pinigus mokėti atsisakiau ir atsiprašiau jų už savo poelgį, bet jie vistiek nusiuntė įrodymus ir buvau užblokuotas už serverio klaidų išnaudojimą ir įrašė mane į NGS. Po įrašymo į NGS jau praėjo apie 8 mėnesiai, todėl pasimokiau ir supratau, kad esu pats kaltas. Tikrai nenorėjau taip pasielgti, čia tiesiog buvo mano neįžvalgumas, nepastebėjau, kad stoviu safe zonoje, nes buvau susikoncentravęs į atsišaudymą. Labai gailiuosi už savo klaidą, kuri tikrai daugiau nepasikartos ir dar kartą atsiprašau tos gaujos, su kuria šaudėmės prie automobilių salono. Prašau suteikite galimybę man vėl nebebūti NGS, nes noriu, kad būtų mano vartotojo švari širdis ir galėčiau pats būti laimingas, jog nesu nepageidaujamas gaujose.4. Pinigų perlaida į Matthew_Bennett sąskaitą (kartu turi būti pateiktas tikslus laikas, pvz: 2019.02.06 20:22): https://imgur.com/a/Sf1akzC 2019/12/28 22:33h
 7. O sveix boyka, o b iš mažosios raidės, nes nemanau, kad toks grinčas kaip tu esi vertas savo vardo raidės iš didžiosios raidės. Tik pramerkiu akis, dovanos, Kalėdos, geros nuotaikos, bet atsiranda toks boyka, kuris iškart rašinėja bereikšmius papeikimus ir bando sugadinti gražų Kalėdų rytą savo nemėgstamiausiam direktoriui, nes nepriėmė į darbą. Ką aš galiu pasakyti, tai pačiu geriausiu Kalėdų tau boyka, būk laimingas ir niekada nenuleisk rankų, siek savo tikslų ir pačios didžiausios sėkmės! O kalbant apie papeikimą, tai ką aš galiu pasakyti, pirmą kartą gyvenime lyg ir mute gavau, niekada nėra buvę tokių nesąmonių. Prisijungus Aivarui ir pranešus, kad vyks serverio restarta, norėjau į /r parašyti, tą ,,Aš verkas" ne tam, kad save iškelti ar pan. O šiaip juoko forma, bet nepastebėjau ir parašiau per /s. Jei tau Boyka tai labai sutrukdė ir tu labai dėl to nukentėjai, tai pats esi kaltas, o atsiprašymo ir to ko tu dar tikiesi tikrai nesulauksi. Dar kartą gerų Švenčių tau ir visiems mano geriausiems, bei ištikimiausiems serverio žaidėjams!
 8. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Malacy_Edwa.Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę, (pavadinimas, rida, tune dėžės privalumai, spalva, bagažinės inventorius ir t.t): NRG-500, rida 260km+-, spalva 0 ir 126id (Juoda/rožinė), bagažinė tuščia, daužta 0 kartų.Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (išvaizda, informacija, bagažinės vidus, nuotrauka su rida): Kaina, kurią norėtumėte gauti už transporto priemonę: Tikslios kainos nesu nusistatęs, todėl ją galite siūlyti tiek žaidime tiek forume.Papildoma informacija (nebūtina): -
 9. • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Malacy_Edwa• Jūsų atstovaujama firma ir pareigos: Mechanikų firmos direktorius.• Priežastis, dėl kurios negalėsite prižiūrėti firmą: Išvykstu dėl asmeninių priežasčių.• Laikotarpis, kurį būsite neaktyvus: 2019/12/23d• Kokį asmenį paskiriate prižiūrėti firmą: Selmis_Lukas. Sėkmės tau bičiuli!
 10. • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Malacy_Edwa• Jūsų atstovaujama firma ir pareigos: Mechanikų firmos direktorius.• Priežastis, dėl kurios negalėsite prižiūrėti firmą: Išvykstu švęsti savo gimtadienį į pirtį, todėl negalėsiu būti aktyvus.• Laikotarpis, kurį būsite neaktyvus: Tik ryt, t.y 2019/12/21d, o 22 dieną jau būsiu aktyvus.• Kokį asmenį paskiriate prižiūrėti firmą: Firmą prižiūrėti paskiriu kaip ir visada savo ištikimą laikiną pavaduotoją Sekston_Mob.
 11. [ŠABLONAS PATEIKIAMAS SEKMADIENIAIS IKI 00:00]Jūsų Vardas_Pavardė - Malacy_EdwaAtstovaujama firma - MechanikaiVisų darbuotojų statistikos lentelės (imgur.com) savaitės pabaigoje - https://imgur.com/a/PyynKgJKaip sekėsi susidoroti su skirta užduotimi? - Iš tiesų nebuvo labai sunku ar labai lengva. Ilgiausiai trukome surinkti minutes, o rida ir įrankiai sekėsi gan puikiai. Taipogi laimėjome 3 eventus - https://imgur.com/a/qscXIb5 /varzybos - https://imgur.com/a/yjr60y3 Nuotrauka - https://imgur.com/a/ApxM6ex Veikla 60min - https://imgur.com/a/de9ARc1 Veikla vyko tikrai sklandžiai, mano manymu galėjo būti ir viskas žymiai geriau, bet nebuvo jokių didelių nesklandumų dėl kurios veikla būtų neįvykusi ar būtų labai nuobodi.
 12. Nors ir pavėluotai, bet vistiek sveikinu tave, mano buvęs darbuotojau su naujomis pareigomis! Tikiuosi būsim geri kolegos ir tavo medikų firmą gyvuos tikrai ilgą laiką! Pačios didžiausios sėkmės! <3
 13. 1. Nusižengusio asmens Vardas_Pavardė: Tadis_Paris2. Nusižengimų sąrašas: Serverio / žaidimo klaidų išnaudojimas, darbo statistikos buginimas: 700 000€ 3. Nusižengimų įrodymai:
 14. Buvo graži naktis, kalbėjome lyg ir penkiese TeamSpeak'e, viskas buvo tikrai nuostabu. Šis repas tikrai nebuvo kažkam skirtas įžeisti, kažką pažeminti ir t.t Buvęs mano darbuotojas Domis_Hyper pasisiūlė parepuoti, visi sutiko, sakėme, kad visa tai liks tik tarp mūsų ir šis repas buvo skirtas tik tam, kad praskaidrinti nuotaiką. Susitarėme, kad viskas bus priimta kaip juoko forma ir niekas nieko nefilmuos, boyka davė garbės žodį jog nefilmuos Domis_Hyper repo, kurį jis mano manymu jau prarado, bet ne tame esmė. Manau, kad neivienas neįsižeidė nei dabartinis direktorius @Ben_Wayne, nei @Mantas_Sampxx nei visi kiti, nes tai priėmė kaip juoko forma. Taip, jis įžeidinėjo savo repu ne tik mane bet ir savo kolegas, bet jo nebaudžiau, nes visi kartu juokėmės ir viskas buvo gerai iki dabar. Iš tiesų esu kaltas, kad taip leidau pasielgti buvusiam darbuotojui Domis_Hyper, nepažvelgiau gal tiek toli į priekį, kas gali nutikti už tokius linksmus pasisėdėjimus TeamSpeak'e. Pripažįstu savo kaltę, jog prašiau parepuoti apie visus firmos darbuotojus kurie yra TeamSpeak'e, bet nei vienas iš jų neturėjo jokių pretenzijų nei prieš repą nei po repo, visi tiesiog pasijuokėme kartu ir viskas tuo nurimo.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...