Jump to content

Vincenzo_Ferrari

Narys

 • 53

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Apie Vincenzo_Ferrari

 • Gimtadienis 1997.05.31

Paskutiniai profilio lankytojai

1.972 profilio peržiūros
 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris prašo užtildyti kitą asmenį: Vincenzo_Ferrari Žaidėjo Vardas_Pavardė kuris nusižengė taisyklėms: Pranas_Quattro Priežastis, kodėl žaidėją turėtume užtildyti: Įžeidimai. Įrodymai, kaip žaidėjas nusikalto:
 2. https://imgur.com/a/aM20nCM Nuotraukoje matosi kaip rūksta darbinis automobilis, Edga_Bmw taikosi, šaudo, manyčiau viskas atitinka realybę, kuomet į mane būtų nukreiptas ginklas, aš žūt būt bandyčiau gintis, t.y neutralizuoti priešą. Manyčiau papeikimas turėtų būti atmestas kadangi gyniausi ir neutralizavau priešą bei pateikiau savo įrodymus.
 3. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Vincenzo_Ferrari 2. Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje: Gangs_Ciukcia 3. Už ką yra peikiamas šis administratorius?: "Aplamai kiekvienas serverio administratorius turi kultūringai bendrauti, nesijausti pranašesniais turint papildomas pareigas. Nuolatos pažeidžiant šią taisyklę administratorius yra baudžiamas įspėjimas. [1 įsp.]" Administratorius po praeito papeikimo pakartotinai nesilaiko savo taisyklių, norėčiau jog būtų baudžiamas dar kartą. Seno papeikimo link:
 4. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Vincenzo_Ferrari 2. Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje: Zyga_Baryga 3. Už ką yra peikiamas šis administratorius?: "Draudžiama naudoti /s komandą nesvarbiems pranešimas pranešti. [1 įsp.]" 4. Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą:
 5. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Vincenzo_Ferrari • Apibūdinkite aiškiai ir plačiai kokia tai klaida?: Ant darbinio medikų rancher transporto neveikia švyturėliai. • Vaizdinė medžiaga kuri patvirtintu klaidą: Manau ir taip aišku.
 6. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Vincenzo_Ferrari 2. Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje: Gangs_Ciukcia 3. Už ką yra peikiamas šis administratorius?: "Aplamai kiekvienas serverio administratorius turi kultūringai bendrauti, nesijausti pranašesniais turint papildomas pareigas. Nuolatos pažeidžiant šią taisyklę administratorius yra baudžiamas įspėjimas. [1 įsp.]" 4. Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą: https://imgur.com/a/Y2FYIk2
 7. Jūsų Vardas_Pavardė kuris prašo užtildyti kitą asmenį: Vincenzo_Ferrari Žaidėjo Vardas_Pavardė kuris nusižengė taisyklėms: Vakaris_Legit Priežastis, kodėl žaidėją turėtume užtildyti: Keiksmažodžiai, įžeidimai. Įrodymai, kaip žaidėjas nusikalto:
 8. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Vincenzo_Ferrari 2. Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje: Zigmis_Martinez 3. Už ką yra peikiamas šis administratorius?: Už nepagarbą kitiems žaidėjams. Manau žaidėjai turintys admin privilegijas tūrėtų būti pavyzdys kitiems, o ne atvirkščiai. 4. Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą: https://imgur.com/a/jr3nyEo
 9. • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Vincenzo_Ferrari • Ar susipažinote su visomis darbo taisyklėmis ir prižadate jų laikytis: Taip. • Įrodymai jog paaukojote reikiamą sumą pinigu: https://imgur.com/a/JtYo9TL
 10. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Vincenzo_Ferrari 2. Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Siūlyčiau padaryti budėjimo vietas medikams, taip pat kaip taksi. Medikai tose vietose atlktų tokią pačią funkciją kaip taksistai, tik šiuo atveju tai darytų medikai. Šiose vietose žaidėjai galėtų atvykti ir nusipirkti medikų paslaugų. Taip pat šioje vietoje medikai reaguotų į iškvietimus kaip ir visur kitur. 3. Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Įneštų įvairovės, lygybės darbams, šiaip manau būtų įdomiau, žinoma correct me if i'm wrong.
 11. Sveikinu su naujuoju postu, tikiuosi dar pabūti medikų darbe, nors turite pilną teisę rinkti naują komandą. Linkiu kantrybės ir sėkmės!
 12. Mano Vardas_Pavardė serveryje: Vincenzo_Ferrari Pasirinktas skaičius (1-200): 57
 13. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Vincenzo_Ferrari 2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę, (Pavadinimas, Rida, /tdėžės privalumai, t.y spalva, spoileris ir t.t, bagažinės inventorius): Club. Rida 483, /tdeze : Round fog lamp, 5x nitrous, Upswept exhaust, Atomic wheels. 3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (išvaizda, informacija, bagažinės vidus, nuotrauka su rida): 4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: Nelabai žinau kainų tai siūlykit. 5. Papildoma informacija: Mylėtas golfukas, nesinori atiduoti už papigiai. Pinigus skirsiu išsipirkimui iš NDS.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...