Jump to content
Kada ir kokiais atvejais žaidėjai yra blokuojami už „c-bug“? ×

Xoquon_Torsin

Narys

 • 37

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

1 sekėjas

Apie Xoquon_Torsin

 • Gimtadienis 2002.12.26

Paskutiniai profilio lankytojai

541 profilio peržiūros
 1. Šablonas, atsakant į papeikimą Jūsų Vardas_Pavarde: Xoquon_Torsin Asmens Vardas_Pavarde kuris jus peikia: John_Kind Jūsų atsakymas į papeikimą: Sveikas, pradėsiu nuo to, kad stabdymas nebuvo free kaip sakai. Kadangi atvažiavęs į sk rašei Arminui, kad vakar tipo nepagavo buvai toks pasipūtęs, o įrodymai galioja 24val. Tai pradėjai bėgt dėl to padėjau Arminui gaudyti. Kai nestojai dėjau sekimą. Bet kadangi bėgai nonrp padarei tokius pačius nusižengimus kaip vakar gavai starus. Viskas yra įrodymuose tiek vakar dienos, tiek šiandien. Tai kam čia tu papeikimų. Gaudymas mg buvo dėl to NES vakar tavęs nepagavo Arminas TAI ŠIANDIEN PADĖJAU GAUDYTI. Bet kadangi padarei tuos pačius nusižengimus buvai nubaustas manęs. @Rimtas_Domisssss Atrašiau čia, kad nefreepostinčiau. Vaizdinė medžiaga įrodanti jūsų nekaltumą: Mano šiandienos gaudymas: Armino, vakarykštis gaudymas:
 2. ŠABLONAS: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Xoquon_Torsin 2. Žaidėjo, kurį turėtų užblokuoti Vardas_Pavardė serveryje: Mtz_Team 3. Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas?: Už relogą. 4. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms:
 3. Šablonas, norint įsigyti prekę Jūsų Vardas_Pavarde žaidime: Xoquon_Torsin Kokią preke norėtumėte nusipirkti: Lagaminėlis skirtas tyrimams, paslaugos kaina 7.500€ Įrodymai jog paaukojote reikiamą suma pinigų: https://imgur.com/a/Xp7r2k6
 4. Šablonas Jūsų Vardas_Pavarde: Xoquon_Torsin Ar susipažinote su darbo informacija, taisyklėmis ir pažadate jų laikytis?: Taip Paaukotų pinigų įrodymai: https://imgur.com/a/CuXRGnn
 5. ► Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Xoquon_Torsin Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : 2019-04-06d. Bet normaliai žaisti pradėjau 2019-05-02 Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : 4 metus Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Seniau žaidžiau. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Praeitam serverį savininkai labai apsileido, tad tenka ieškoti naujo, dėlto bandau čia. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Taip, lengva. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Tik valytoju, kitu dar neteko tad nežinau kuris čia nuobodžiausias ar pelningiausias. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Taksistas nuvežė, tad tikrai lengva. Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Retai. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Nebuvau. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Pakanka. Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Teko pora sykiu, greitai sureagavo/padėjo. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Teku kviesti Mechanikus/Medikus/Taxi atvyko greitai, nuobodžiauti neteko, iškvietimus taip pat priėmė greitai. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Pakankamas ir aiškus, nėra prie ko prikibti. Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Nieko nereikia keisti.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.