Jump to content
Pakviesk naują žaidėją ir uždirbk kreditų! ×
Summer event 2021! ×
Atranka į direktorių prižiūrėtoją ×

Xoquon_Torsin

Narys

 • 120

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Nario efektyvumas

1 sekėjas

Apie Xoquon_Torsin

 • Gimtadienis 2002.12.26

Paskutiniai profilio lankytojai

865 profilio peržiūros
 1. ANKETA PASIIMTI UŽDUČIAI Jūsų Vardas_Pavardė: Xoquon_Torsin Kelinto rango užduotį norite atsirakinti?: 2 Kiek turite tašku: 204. 130+27+15 (D. Užd.)+32 (Dc iškv ir siuntos) = 204. Įrodymai kad tiek tašku turite (prieš ir po): https://imgur.com/a/BCs1FSK Dc iškv ir siuntos dc pasižiūrėk, o dienos užd. darbo klube. Kaip sekėsi rinkti taškus?: Po biški susirinko.
 2. Šablonas: Jūsų vardas pavardė žaidime: Xoquon_Torsin Kokį skaičių renkatės?(Nuo 1 iki 100): 96 Laisva vieta pasireikšti. (Pageidautina be keiksmažodžių, įžeidinėjimų.): Labanakt.
 3. ANKETA Jūsų Vardas_Pavardė: Xoquon_Torsin Kokia sutartį norite pasirašyti (Darbo/Baikerių)?: Abi Pervestų pinigu į darbo fondą įrodymai: https://imgur.com/a/uDWf3Xe
 4. Palikimo šablonas Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Xoquon_Torsin Kokį laiko tarpą išbuvote firmoje: Nuo 2021-03-23d. tai lygiai 2 mėnesius. Palikimo priežastis: Ai suprastėjo aktyvumas, nebetraukia taip prie kompo nes vigi vasarą tai nebelaukau vietos. Ar norėsite atgauti pinigus už darbo sutartį?: Turėkitės.
 5. Šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Xoquon_Torsin Jei laimėsite, ką veiksite su vila: Bandysiu įsirengt, jei nebus tiek kantrybės - parduosiu. ARBA laikysiu vien dėl seifo. Laisva vieta išsireikšti (pageidautina be keiksmažodžių ar įžeidinėjimų): Laisvai išsireiškiu
 6. Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė: Xoquon_Torsin Koks yra jūsų mėgstamiausias vaikystės filmukas?: Kempiniukas plačiakelnis ir Tomas ir Džeris.
 7. anketa norint dalyvauti konkurse · vardas / pavardė žaidime: Xoquon_Torsin · tekstas: Torsinas · pageidautinos spalvos: Savo nuožiūra, ką nors gražaus priderančio ir pnš. Tu čia specas. · papildoma informacija: Man reikia pailsinti akis. Labos.
 8. Anketa: * Jūsų V_P: Xoquon_Torsin * Palinkėjimas kitiems (neprivaloma): Sėkmės
 9. Anketa, norint dalyvauti: Jūsų Vardas_Pavardė: Xoquon_Torsin Palinkėjimas žaidėjams: Sekmes
 10. Gal kas turit 12 klasės kalbėjimą? Reiktu labai!

  1. Rodyti senesnius komentarus  1 komentarai
  2. Emiliano_Mendoza

   Emiliano_Mendoza

   turiu as yrgi, 10 gavau. tema apie vertybes atsispindincios lt literaturoje 

  3. Xoquon_Torsin

   Xoquon_Torsin

   Numeskit į az.

  4. Minusinis_Ateivis

   Minusinis_Ateivis

   Turiu. “Kančia Lietuvių Literatūroje”

    

 11. Dalyvio šablonas, Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Xoquon_Torsin Šventinis palinkėjimas serverio žaidėjams iš jūsų pusės : Linkiu gerų dovanų ir laimėti šiuos nuostabius prizus! Visiems gerų, jaukių švenčių, nors ir nebus tokios tikriausiai geros kaip praeitos dėl šitos Covid epidemijos, bet svarbiausia turėkit gera nusiteikimą ir vilties, kad viskas kuo greičiau pasikeis. Taigi apibendrinant linkiu gerų švenčių, emocijų, gražių jaukių Kalėdų su savo šeima ir būti linksmiems ir energingiems. Adios, ir visiems didžiausios sėkmės! Jūsų turimas XP kiekis serveryje : 110,000+
 12. ŠABLONAS: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Xoquon_Torsin 2. Žaidėjo, kurį turėtų užblokuoti Vardas_Pavardė serveryje: Mtz_Team 3. Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas?: Už relogą. 4. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms:
 13. ► Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Xoquon_Torsin Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : 2019-04-06d. Bet normaliai žaisti pradėjau 2019-05-02 Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : 4 metus Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Seniau žaidžiau. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Praeitam serverį savininkai labai apsileido, tad tenka ieškoti naujo, dėlto bandau čia. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Taip, lengva. Kokius

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2021 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.