Jump to content
Kada ir kokiais atvejais žaidėjai yra blokuojami už „c-bug“? ×

Simple_Lavaza

Narys

 • 9

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Apie Simple_Lavaza

 • Gimtadienis 2003.01.20

Paskutiniai profilio lankytojai

354 profilio peržiūros
 1. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Simple_Lavaza2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius: LandStalkeris: https://imgur.com/a/LY45zZD3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (tr.priemonės išvaizda, informacija, bagažinės vidaus ir ridos nuotraukos): Išvaizdą, būklę ir t.t padarysiu kaip naujos, bagažinėje nieko nėra, ridos nuotrauka yra antrame punkte, informacija taip pat antrame punkte.4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: 10k (su rimtu pirkėju galima padarint kainą).5. Papildoma informacija (jei nereikia - galit šio punkto nekopijuoti): Dėl informacijos rašykit man į forumo pm, arba jeigu esu žaidime rašykit į /sms
 2. Nemanau, kad tikrai reikalingas dalykas, koks skirtumas kitiems žaidėjams kiek tu turi pinigų?
 3. Anketa: Jūsų V_P žaidime: Simple_Lavaza Skaičius nuo 1 iki 100: 51 Ką darysite su laimėtais kreditais?: Nusipirksiu kokią nors paslaugą.
 4. ► Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Simple_Lavaza Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? :​​ Jūsų serveryje pradėjau žaisti šiandien. Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : Samp'o serveriuose žaidžiu kelis metus, bet su nedidelėmis pertraukomis. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : ​Tiesiog pamačiau, kad šį serverį žaidžia daug žmonių, tai pagalvojau užsuksiu ir aš. ​Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Senasis serveris kuriame žaidžiau man šiek tiek atsibodo. Dariau pertrauką, ir dabar užsinorėjau kažko naujo. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Įvygdžiau visas apmokymų misijas, kai kurios buvo lengvos, bet gal 2 ar 3 buvo šiek tiek sunkesnės Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? :​ Šiame serveryje dar neteko dirbti jokiame darbe. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : rasti elektronikos parduotuvę buvo nelabai sunku rasti, nes yra komanda: /gps Ar dažnai naudojate /gps komandą? :​​ Kol dar esu naujokas, tai dažnai ją naudoju, bet manau kai pažaisiu šiame serveryje daugiau, man jos nereikės. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Pakolkas dar nebuvau nei nušautas, nei sumuštas. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti?​ : Manau transporto priemonių tikrai pakanka, jas yra labai lengva rasti. ​Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Taip, naudojau komandą /padmins. Adminai man padėjo per kelias sekundes. Ar teko naudotis /​kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Dar neteko naudoti šios komandos. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti :​ Šiame serveryje viskas aišku, informacijos kiekis yra tikrai didelis. Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Manau, kad šiame serveryje viskas gerai.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...