Jump to content
Summer event 2021! ×
Paskelbti tr. priemonių aukcionai! ×
Paskelbti verslų aukcionai! ×

Nuolatinė „ADMIN“ žaidėjų atranka,

Rokas
Žinutę pridėjo Rokas,

Visi norintys žaidėjai gali pateikti savo kandidatūrą. Sekanti analizė bus tuomet, kai pritrūksime darbo jėgos šiose pareigose.

Rekomenduojamas pranešimas

Atrankos apibendrinimas,
Analizuodami kandidatus rinkomės tuos, kurie praeityje darė mažesnias klaidas nei kad kiti žaidėjai dalyvavę atrankose. Aplamai praktiškai visi kandidatai dalyvavę atrankoje buvo kažkada „susitepę“, todėl rinkomes tuos žaidėjus, kuriais norime tikėti ir dėl šios priežasties suteiksime jiems šansą įrodyti, jog galime jais tikėti. Taip pat atrankoje buvo ir rimtesnių kandidatų, kuriuos ateityje norėtumėme matyti projekto komandoje. Dėl šios priežasties pasilikome tokius žaidėjus tam, jog juos patikrintų laikas ir parodytų ko iš tiesų jie nori mūsų projekte.

Atrinkti žaidėjai į „ADMIN“ žaidėjo pareigas: @Jack_Marzo , @Ignas_Eox.

Tikimės, jog ateityje išaugus „ADMIN“ žaidėjo pareigų svarbai sulauksime daugiau rimtesnių kandidatų ir šios pareigos taps geru tramplynu į projekto komandą.
„Greenside“ administracija

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Atrankos apibendrinimas,
Noriu pasidžiaugti, kad vis daugiau ir rimčiau nusiteikusių žaidėjų anketų sulaukiame atrankoje, didžiausias daugelio pildžiusių minusas tai yra aktyvumas, kuris neleido keletai žmonių būti paminėtais jau ankščiau, tačiau viskas yra pataisoma, reikia tik norėti. Kalbant apie šia atranką išsirinkome viena sena vilką serveryje kuriam tai turbūt turėtų būti paskutinis šiaudas pasitaisyti ir įrodyti, kad praeities klaidos buvo visiškas nesusipratimas ir žmogus subrendo ir yra pasiruošęs atsiskleisti kitaip nei buvo ankščiau. Dar noriu paminėti, kad kiti kurie pildė nenuleistų rankų, nes ateityje turbūt rinksime daug didesnį skaičių administratorių nei renkame dabar.

Šios atrankos laimingasis,

@Vycka_Flex

Prašau susisiekti su manimi.
„Greenside“ administracija

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Atrankos apibendrinimas,
Pildančiųjų vis daugiau, o tai leidžia mums turėti didesnį pasirinkimą. Džiugu kad vis daugiau žaidėjų bando, o tai jau yra žingsnis link savo tikslo. Dabartinė situacija sudaro didelę konkurencija atrankoje, nes norime turėti tik keletą administratorių, sulaukus atnaujinimo jų skaičius žymiai išaugtų, tad patekimas į administratorius turbūt ir būtų lengvesnis, bet tai nereiškia, kad potencialūs kandidatai neturėtų pildyti, jeigu ir atsirastų tikrai tvirtas kandidatas, greičiausiai jis būtų paimtas nesvarbu kada. Kiekvienas pildantysis, turėtų visgi kažką įrodyti, kad nori keistis, kad nori čia patekti, didelė dalis čia pildančių to nesuvokia, kitiems tiesiog pritrūksta aktyvumo. Šį kartą pasirinkome žmogų kuris aktyviai žaidžia jau gan ilgą laiko tarpą tačiau niekur nebuvo pateikęs anketos arba ji tiesiog buvo nekonkurencinga tuo momentu. Džiugu, kad visgi atsiranda tvirtų kandidatų kurie ateityje galėtų rasti savo vieta ir komandos sudėtyje.

Šios atrankos laimingasis,

@Onyx_Smoker


Po šios analizės kiekvienas kandidatas turės iš naujo pateikti savo kandidatūra norint kandidatuoti.

Prašau susisiekti su manimi.
„Greenside“ administracija
 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Atrankos apibendrinimas,

Situacija tokia, kad aktyvumas tarp komandos narių ženkliai krito dėl asmeninių problemų, tad teko pasukti gerai galva ir laužyti standartus, galbūt kiek perdėtai rizikuoti, kad atgauti ta tuos aktyvumo skaičiuos kuriuos turėjome. Anketų sulaukėme įvairių nuo kokybiškų iki užpildymo ant "prikolo". Noriu priminti, kad kitam kartui toks pildymas bus traktuojamas kaip bereikšmis pranešimas, tad kitam kartui rimtai pagalvokite ar tikrai verta tai daryti. Grįžtant prie atrankos šiam kartui sulaužėme turbūt net mažiausius standartus kai kuriems atrankos laureatams. Neturime kito pasirinkimo tokia situaciją yra dabar, tad tenka rizikuoti ir tikėkimės žmonės mūsų neapvils ir patenkins mūsų lūkesčius bei norus. Ko norime iš kandidatų tai kuo didesnio aktyvumo žaidime, bei priežiūros zonose, nes situacija dabar reikalauja to.

Šios atrankos laimingieji,

@Nedaz Nedaz
@Ernis Pokemon

@Martin Gossard

Po šios analizės kiekvienas kandidatas turės iš naujo pateikti savo kandidatūra norint kandidatuoti.

„Greenside“ administracija Balandžio 24d.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Visi dar norintys pabandyti turite lygiai 2 savaites (Sausio 14 d.) išbandyti savo jėgas. Kaip ir buvo minėta ankščiau į nemokamus administratorius yra kur kas lengviau patekti, nei į komandą, bet tai gali būti tas laiptelis, kuris jus galės nukelti į komandos gretas, tad tie kurie esat "susigadinę" savo praeitį ir matote savyje potencialo turėtumėte bent jau pabandyti savo laimę ir galbūt įrodyti, kad jūsų praeities klaidos buvo tik nesusipratimas.

Visos aukščiau esančios anketos taip pat bus analizuojamos, tie kurie nebenori kandidatuoti prašau parašyti, kad savo kadencija atsiimate.

Anketos pradedamos analizuoti Sausio 14d.

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Atrankos apibendrinimas,
Pasikeitus netikėtai planams rašau analizę daug ankščiau nei buvo planuota. Reikalingas didesnis kiekis žmonių testavimams, tad pavarčius kalendorių su Roku nusprendėm analizę parašyti greičiau ir paimti tuos, kuriuos jau tikrai norime paimti ir kurie jau turėjo užtikrinta pozicija čia. Apibendrinus atranką, tikėjausi didesnio kiekio žmonių ir kur kas kokybiškesnių anketų. Tiems kuriems laimė nenusišypsojo šį kartą, tai kita analizė bus būtent po atnaujinimo, tad tie kurie negavo savo šanso, dar tikrai neverta nusiminti ir turėtų pabandyti dar kartą. Pagrindinė priežastis, buvusiems ant klaustuko buvo, nenorėjimas prileisti prie atnaujinimo testavimų. Atnaujinimą įkėlus, šiek tiek vertinimo kriterijai skirsis ir šansai nepatekusiems bus didesni.
Kalbant apie pildžiusiųjų minusus, tai daugelis turbūt per gerai apie save galvoja, kad prieš keletą mėnesių lyginau projektą su žemę, skaldžiau bajrius apie atnaujinimą ir, kad jo iš vis nebus, o po to pildau į nemokamus administratorius. Atsiprašau, bet tokie dalykai čia tikrai nepraeis, turite įrodyti, kad esat potencialūs ir galite būti reikalingi mums. Niekada nebus taip, kad buvot projekto kenkėjai, o rytoj jau busite mūsų dalis. Tam tikrai reikia laiko, o laikas geriausia parodo, kiek žmogus to nori.
Tik noriu priminti visiems, kad administratoriaus pareigos bus tos, kurios suteiks aukščiausia laiptelį patekti į komanda ateityje, tad tie kurie nori sulaukti savo šanso, geriausias kelias tik čia.

Šios atrankos laimingieji,

@Tony_Express
@Gruzinas_Tortilla
@Black_Hand
@Laurynas Leigon
@Bob_Winters
@Bevardisz_Raidas

Laimingieji privalo susisiekti su manim Discord'e Mantas#7392Norintys kandidatuoti, kandidatūras turi pateikti iš naujo

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose


Atrankos analizė,

Atėjus atnaujinimui anketų skaičius ir kokybiškumas gerokai išaugo. Šios atrankos metu sulaukėme 43 kandidatūrų į nemokamo administratoriaus pareigas. Kad ir kaip norėčiau suteikti šansą didesniui žaidėjų skaičiui, tačiau esame apsibrėžę tam tikrą nemokamų administratorių skaičių, tad yra tokių kandidatų kuriems trūko tikrai, tikrai nedaug. Žaidėjai kurie nerado savo Vardo_Pavardės šitame sąraše, tikrai neturi nusivilti, nes uždavė gera kovą kitiems kandidatams, ko praeitose atrankose nebuvo. Tikiuosi, kad visi tie žmonės nenuleis rankų ir bandys jėgas dar, dar ir dar, nes būtent čia šansų visada yra. Buvo ir tokių žmonių kurie labai atmestinai pildė anketas ir tikėjosi praslysti. Nežinau, bet pastangos įdėtos į anketas puikiai matosi, net jų nepradėjus skaityti ir neįsigilinus į žodžius. Tikiuosi ir per kitas atrankas sulaukti, tokio didelio kiekio kandidatų.
Kodėl būtent pasirinkome šiuos žmones? Aktyvumo ir patirties bagažą nešantys žmonės, kai kurie su gan dideliu potencialu ateityje nuveikti ir didesnius darbus. Meluotume sau jeigu sakytumėm, kad aktyvumas nėra vienas iš didžiausių prioritetų renkant administratorius, kurie visą savo darbą turi žaidime, būtent tokiu keliu į nemokamus administratorius ateina Rokas_Xeon, Scott_Gemini, Giedrius_Hells, tikiuosi nenukris aktyvumus susidūrus su problemomis, kurių pradžioje tikrai bus, nes pradžioj juk reikia atsigryninti, kas tikrai čia nori pasilikti, o kas tiesiog atėjo tik pasižvalgyti.
Kiti žaidėjai apie kurių potencialą kalbėjau truputį aukščiau, kurie mūsų akimis ateityje turi didžiausius šansus papildyti komandos narių gretas yra Teddy_Wiliams ir Santo_Baronne. Tikiuosi tas potencialas išliks ir įrodysite ko iš tikro esate verti. Nemeluosiu, kad džiaugiuosi pamatęs šiuos 2 žmones atrankoje, nes turbūt dabar iš nemokama administratoriaus kur kas lengviau žengti žingsnį link komandos. Tikiuosi nenuvilsite ir mano lūkesčius pateisinsite 110%.
Kiti laimingieji, kurie turėjo didžiausia konkurencija atrankoje ir kuriuos buvo tikrai sunku atsirinkti. Vieni buvo pastūmėti tikintis, kad ateityje jie galėtų užprogresuoti ir įrodyti, kad jie buvo verti būti ankščiau nei yra dabar Gruzinas_Sampo, Wizard_Airidas, Minusinis_Ateivis. Jeigu esate žemiausioje pasirinkimų grupėje, nereiškia, kad esate vertinami blogiausia, tikiuosi parodysite savo potencialą ir į mūsų greitas atnešite kažką naujo.

Visi patekusieji privalo susisiekti discord'e Mantas#7392„Greenside“ administracija Sausio 24d.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Numatoma atrankos analizė 2021.06.09.
Analizuojamos bus tik tos kandidatūros, kurios bus po šiuo pranešimu. Tai reiškia, jog žaidėjai vis dar norintys tapti serverio administratoriais turi pateikti jas iš naujo. Žaidėjai, kurie to dar nepadarę, tačiau nori tapti serverio administratoriais, taip pat gali pateikti savo kandidatūras.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Atrankos apibendrinimas,
Šios atrankos metu turėjome galimybę rinktis net iš 31 kandidatų! 🤯 Analizuojant kiekvieno kandidato pateiktą kandidatūrą visų pirma nusprendėme iš karto atmesti tuos variantus, kurie dar negali užpildyti projekto komandos nario batų dėl turimų atitinkamų trūkumų (bendravimas, atitinkami priimti sprendimai, aktyvumas, noro trūkumas ir t.t.), todėl juos paliekame tolimesniam stebėjimui, nes tik laikas parodys ko šie žaidėjai siekia iš tikro. Atrinktus žaidėjus į serverio administratoriaus pareigas suskirstėme į tris grupes. Tai žaidėjai, kurie jau yra laiko patikrinti ir jiems privalome suteikti šansą. Taip pat žaidėjai, kurie dar nėra laiko patikrinti, tačiau jų sprendimai yra teisingi, todėl čia tiesiog rizikuojame ir ieškome talentų. Ir paskutinė žaidėjų grupė, dėl kurios turėjome daugiausiai klausimų, tai jau šiose pareigose buvę žaidėjai, kurie pasitraukė savo noru. Mūsų nuomone visi šie žaidėjai nusipelnė savo pirmo arba antro šanso ir tikimės iš jų, jog jie jo taip lengvai nepaleis.

Atrinkti žaidėjai į „ADMIN“ žaidėjo pareigas: @Volkswagen_Golf@Nojus_Sliuzas@Tnt_Edwax@Dovydas_Weed@Michael_Gillera@Tomy_Marrelo@Dwayne_Jahseh@Giedrius_Hells@Gruzinas_Tortilla@Black_Hand.

Sveikiname naujuosius serverio administratorius!
„Greenside“ administracija

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti Dabar

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2021 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.