Jump to content

Hash_Vertigo

Narys

 • 18

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

Paskutinių profilio lankytojų rodymas yra išjungtas

 1. Klaustuką gi uždėjau po to klausiau ar ūkininkas esi tik nežinojau kaip vadinasi čia tai kaimietis rašiau xD
 2. Kur čia ižeidimas? Su keza geriau įkelk kaip siūlėt ts ateit, spaudimo gavot ir ban uždėjot nes neturėjot ką pasakyt. Bet ne esmė žaidime nepanaudojau nei vieno įžeidimo, buvo tiesiog paprastai reiškiamos mintys. ,, Girdėjau gaidį per ts primeti " tas pats kaip ,, Girdėjau gaidį kaime šiandien" Kas čia per įžeidimas? Nesakiau kad tu čia ar dar kas, girdėjau gaidį nu ir ką? Aiškiai matosi kad žmogus be žodžio esi, pasikvieti pašnekėt ts, ban nes neturi ką atsakyt. Žaidime tas pats neturi ką atsakyt mute. Užsiaugint kai ką reiktų nes per maži.
 3. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje/forume : Hash_Vertigo • Prižiūrėtojo Vardas_Pavardė serveryje/forume : Forever_Young • Už ką yra peikiamas šis prižiūrėtojas ?: Deda free mute nepanaudojau ne vieno įžeidimo o spėjo įsižeist ir davė 60min mute, siauro suvokimo žmogus, kuris sugeba įsižeist net nepradėjus įžeidinėt. Toks jautruolis neturėtų būt prižiūrėtojas • Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą : https://imgur.com/a/4on6Sm9
 4. Eismui visiškai netrukdžiau buvau pasitraukęs į šalikelę, čia tik pretekstas tau prisiknist ir star sudėt. Kad su klouno skin aš niekas tau nesuteikia teisės tokiu vadint manęs. Kokį tu dar neaktyvumą tikrinai, lakstei ratais iš neturėjimo ką veikt Pats pateikei įrodymus kuriuose puikiai matosi jog nei eismui trukdau nei kitiems žaidėjams, visi galėjo pravažiuoti pro mane ar praeiti pro šalį. Būtum normalus direktorius neįsiveltum į tokias situacijas. Nepateisina tavo veiksmų niekas. Be to turiu aš ką veikti prie pd ar ne priklauso tik nuo manęs laisvu laiku veikiu ką tik panorėjęs. Tai kam skirti vartai? O tam kad atskirtu viešą vietą nuo privačios, tavo bazė kurioje negalima būti pašaliniams yra už vartų, tad nepasakok čia pasakų, Ir įkeltos dvi dalys video dėl ko ne viena?
 5. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Hash_Vertigo• Vadovo Vardas_Pavardė serveryje : Zemaitis_Zmogus• Kokiai firmai šis vadovas atstovauja ?: Policijos departamentui.• Už ką šis vadovas yra peikiamas ?: Žodžiu buvau prie pd, tačiau ne jų bazėje už vartų, įvažiavau apsisukti, Zemaitis_Zmogus užšoko ant mašinos, pradėjo grasint kad star sudės jog jų bazėje aš, nors ten laisvai prieinama vieša vieta kur visi gali laisvai prieiti, tam juk ir yra vartai, kad visi žinotu jog už jų būti negalima nes ten pd zoną, o pozicija kur stovėjau aš yra vieša vieta, nes šalia yra pastatas prieinamas visiems mokėti baudas. Taigi man buvo sudėtos star iš pačio direktoriaus tada buvo grasinta jog jei būsiu ten pasodins į jail, na stovėjau tiesiog ten netrukdydamas niekam, prastovėjau puse valandos, direktorius pasimetęs lakstė ratais, klausiau visų pravažiuojančiu pd darbuotojų, kodėl nesu tada antra karta baudžiamas? Visi ignoravo mane, buvau netgi įžeidinėjamas kitų pd darbuotojų, direktorius matė situacija tačiau jam nusispjaut, nekreipė dėmesio. Po pusės valandos sumastė jog visgi jis man vėl star uždės už tai kad bazėje stoviu, buvo net paklausęs ar noriu į jail atsakiau kad ne, tačiau vistiek pasodino. Kaip gali direktorius taip elgtis, ir išsi*isinėti iš žaidėjų ? • Kokiai taisyklei šis vadovas nusižengė ?: Neprižiūri darbuotojų, pats elgiasi neetiškai, Įtarimų sudėti manau negalėjo nes stovėjau viešoje vietoje, direktorius puikiai matė kai buvau įžeidinėjamas, tačiau vietoje to kad sudrausmintu kitus pats įžeidinėjo, negražu juk • Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi vadovo pažeidimas : https://imgur.com/a/hpwNPZH
 6. Aiškiai matosi? Jeigu aiškiai matytųsi tai nebūtų šios temos ir tiek ilgai visi nesvarstytu dėl šios situacijos baigtis, tad jokio aiškumo čia nėra. Ir tau dar ant tiek aiškiai matosi kad reikia sulėtint iki 0.25x? Pats sau prieštarauji. Logiškai galvok jeigu aišku būtų čia viskas mes dabar nesirašinėtume, deja logikos nėra, esi įsikabinęs į šešėli kažkokį. Tarp kitko ginčas vyksta nes nėra aiškumų. Jau net nebesuvokiu kokiais žodžiais tau paaiškinti kad suprastum. Pats pripažintum bent kad viskas yra blanku ir dėl to blankumo viskas vyksta. Stoka galbūt kažko, Matau beprasmiška su tavimi ginčytis nes vis laikaisi to vienintelio neaiškaus įrašo. Direktorius turėtu į situacija pažvelgti iš šalies, bet dabar jau aišku dėl ko policijos departamentas yra toks išderintas, bei nekoordinuotas. Jeigu tau atsiuntė tą SS kur parašiau ,,JO" darbuotojas ir pasakė, kad aš parašiau jog šaudžiau, vadinasi tave ką tik apgavo tavo darbuotojas, būtų apgailėtina jeigu dabar viską bandai sumesti ant darbuotojo, juk pats žinojai kokia tiesa to chat. O jeigu tu nieko nežinojai apie tai nemanai kad darbuotojas turėtų būti vien nubaustas už melagingus įrodymus kuriuos naudojat prieš mane? Štai puikiai matome koks tu direktorius, kad net darbuotojai pakišinėja, o galbūt susitarę buvote? Nesuvaldai darbuotojų, dauguma jų taisyklių nežino. Na leiskime DP pasireikšti bei nuspręsti iš šalies ką daryti, tikiuosi jog nebus jokių susitarimų, ir bus paaiškinta viskas kas jau ir taip akivaizdu. Primenu jog direktorius, bei darbuotojas jau buvo pateikę melagingus įrodymus.
 7. Ir vėl tas pats, juk aiškiai matome žiūrint vaizdo medžiaga kad cilindras nerodo tiksliai jis stringa, Tai nieko neįrodo net graudu darosi kai žiūri į pikselius ir matai ugnį juk galėjau ne aš ten būti, juk dviese buvom o nuotraukoje tik vienas matosi, tai kaip čia suprast? Ir vėl kartojat tą pati per tą pati, Kadangi matau jog šneku per sunkiai tau suprantama kalba štai pateikiu faktus dėl ko šie įrodymai netinkami. Nesimato nick. Vaizdo medžiagos kokybė nesuprantama. Vaizdo medžiagoje buvo ne vienas asmuo. Vaizdo įrašas, bei žaidimas pareigūno kompiuterija stringa. Pareigūnas nepateikė svaresnių, aiškesnių įrodymų kurie įrodytu jo kaltinimus. Norėčiau sulaukti atsakymo iš direktoriaus kodėl buvo neįkeltas pilnas chat kai pareigūnas man rašė ar aš šaudžiau ir netyčia parašiau jam į /sms ,,JO". Aš pateikiau įrodymus kad žinutė buvo skirta ne jam ir iš viso to aiškiai matome jog direktorius ir pareigūnas susimokė prieš mane. Vien dėl šios melagystės jie turėtu būti nubausti.
 8. Gerai cilindras seka mane, tačiau video matome jog jis stringa, tai pagal tave, jam staigiai pakilo fps cilindras stebuklingai pradėjo rodyti 100% tikslumu? Čia neįmanoma nieko įrodyti su tokiu įrašu atrodo lyg minecraft modą būtu įsirašęs įžiūrėt net neįmanoma nieko, pikseliai visur. Matosi įraše kaip mane nušauna, tačiau ne kad šaudau aš. Rodote tuos pačius įrodymus, kurie nieko neįrodo. Kaip galima suprasti čia kažką, o pats užstrigęs ties ta pačia versija tu, prašau įkelk svaresnius įrodymus, jeigu jų nėra, reiškiasi prastai įvertini situacija, jeigu dabar taip atsitiko kad peikiamas pareigūnas įkėlęs neaiškius įrodymus yra teisinamas, tai galėjo tai atsitikti ir ankščiau, gali ir vėliau, na tai juk tik spėlionės kaip ir šie įrodymai Eisiu iki galo šia tema, nenorėčiau jog nukentėtu ir kiti žaidėjai patyrę tokia pat situaciją, aš savo tiesą apgyniau daug kartų, o jūs tik keliate tą pati, nešvarų video, net bandėte pasinaudoti nepilnu chatu ir apgauti visus jog šaudžiau aš, GĖDA.
 9. Aiškiai matome jog žaidėjo kompiuteris neišneša net sa-mp grafiku normaliai, čia nieko neįrodo tas video. Vaizdo įraše raudonas cilindras atsilieka nuo manęs tai kaip galit sakyt kuris buvau aš? Šaudė vienas asmuo, vaizdo medžiagoje negalite įrodyti jog šaudžiau aš, nick net nesimato, gal ten buvo ir trečias žmogus? Nejuokaukit su tokiais įrašais, čia gali būti tik spėlionės. Vaizdo medžiaga neįrodo pareigūno versijos, net žiūrint įrašą jį reikia kartoti kad galėtum kažką pamatyti, o vien tai reiškia kad įrodymai neaiškus, aš neįsivaizduoju kaip galima priimti tai kaip įrodymus.
 10. Nustebau pamatęs tokia žinutę, tavo nurodytoje nuotraukoje nesimato jog šaudyčiau, įrodymai turi būti tikslūs nesuprantu kaip galima to nesuprasti, matosi tik kad aš buvau nušautas, o Khai_Lewis šaudė vienas gale vaizdo medžiagos matėsi jog bėgo su ak-47. Darbuotojas nepateikė svarių įrodymu todėl jis turi būti nubaustas, tuo labiau darbuotojas pateikė vaizdo medžiagą kurioje parodė kaip dirba Policijos Departamento darbuotojai, tragiška, jie patys sau kelia pavojų. Gadinat visą žaidimo malonumą būnant tokiems neatsakingiems. Kur medžiaga kurioje matosi aiškiai kad šaudžiau aš? Atsakysiu pats į šį klausimą jos nėra ir nebus. Papeikimai nėra bereikšmiai, jie skirti palaikyti balansą, bei tvarką kurios nesilaikot. O dabar dėl nuotraukų kurioje matosi jog parašau ,,JO" atsakant į klausimą ar šaudžiau. Tai visiškas melas ir tu tai žinai, vien dėl to tau turėtu būti gėda, nes darbuotojas tau atsiuntė nepilną chat langą, pasidariau visus įrodymus kad žinutę ,,JO" parašiau per klaidą. Kaip matau imatės netgi apgaulių, deja tai neišdegs. Įkeldami nepilną chat langą tik parodote kokie nesąžiningi esate, matau DP atsižvelgs į visa tai. Galbūt metai trukdo jums būti direktoriumi, kas ten žino? Įrodymai dėl įkelto nepilno chat lango: https://imgur.com/a/HtaebCQ
 11. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Hash_Vertigo • Vadovo Vardas_Pavardė serveryje : Zemaitis_Zmogus • Kokiai firmai šis vadovas atstovauja ?: Policijos departamentui. • Už ką šis vadovas yra peikiamas ?: Už darbuotojo nenubaudimą kai jis pritrūko įrodymų papeikime. Buvo parašytas papeikimas ant policijos departamento darbuotojo Bevardisz_Raidas dėl neteisingo /ita naudojimo, paprašius pateikti įrodymus, darbuotojas pateikė visiškai neaiškią vaizdo medžiagą kurioje galėtume tik spėlioti taip buvo ar nebuvo.. Taigi dėl įtarimo už bėgimą neturiu priekaištų, tačiau buvau įtartas už nelegalių prekių turėjimą / naudojimą ir už grėsmę PD / Žaidėjo gyvybei. Pateiktoje vaizdo medžiagoje matosi kaip pareigūnas vejasi, aš jo laukiau su savo pažįstamu ant kalno, pareigūnui pasimačius kelyje mano pažystamas Khai_Lewis pradėjo į jį šaudyti, kadangi pareigūnas naudojo sekimo komanda aš buvau apjuostas raudonu cilindru todėl jis visad matė mane, tačiau nebuvau vienas ir prie pat manęs visada stovėjo Khai_Lewis kuris šaudė į jį. Mane nušovė pareigūnas kai aš tupėjau tačiau nei vienoje vietoje nėra aiškiai matoma kad aš į jį šaudyčiau kadangi tarp rato buvau ne vienas o vaizdo medžiagos gale Khai_Lewis buvo nušautas, bei puikiai matomas su ginklu rankose, o medžiagoje nesimatė nei kart kad šaudė du asmenys. Manau įrodymai turi būti aiškus, neabejotini. Prieš baudžiant privalu įsitikinti kaip buvo vaizdo medžiagoje pamatėme viską pareigūno akimis, nemanau kad turėjau būti nubaustas. Parašius papeikimą ant Bevardisz_Raidas bei paaiškinus situacija buvo nekreipiama dėmesio ir papeikimas tiesiog buvo atmestas, kaip gali užtekti įrodymu kurie net nėra aiškūs? PD darbas serveryje yra svarbi dalis, o dabartinis direktorius nėra pajėgus griežtai, bet teisingai vertinti situacija todėl manau kad direktorius Zemaitis_Zmogus pasinaudojęs savo postu tiesiog išsuko, bei atmetė papeikimą dėl Bevardisz_Raidas kai aiškiai jam trūksta įrodymų. Būtų puiku jeigu atsižvelgtumėt į situacija iš šono, vaizdo įraše galimų variantų daug, bet esmė kad jie nėra tikslūs. Taipogi vaizdo įraše matome koks chaosas vyksta tarp policijos departamento narių, stebėkite viska detaliai ir pamatysite. Įtarimų lentelė: https://imgur.com/a/Q4hvnPu Bevardisz_Raidas vaizdo įrašas: • Kokiai taisyklei šis vadovas nusižengė ?: Direktorius nenubaudė darbuotojo už taisyklių nesilaikymą, darbuotojas turėjo pateikti aiškesnius įrodymus. • Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi vadovo pažeidimas : Papeikimo postas.
 12. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Hash_Vertigo Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : Nuo šiandien Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : 7 Metus galbūt ilgiau, žinoma su pertraukom Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Senokai žaidžiau samp'a tai nusprendžiau šį serverį pameginti Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Tiesiog nebežaidžiau, atsibodo Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Vykdžiau, nesunku Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Dar nebandžiau Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Šiandien prisijungiau tai net nenutuokiu kur jin ar išvis egzistuoja tokia Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Taip, kaimeliuose pirma kart žaidžiu Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Ne, dar neteko susitikt nei vieno žmogaus Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Pakanka, nesunku Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Nenaudoju ir manau man jos neprireiks, nesureikšminu žaidimo, o jau čyteriai ne mano rūpestis Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Nebandžiau, pabandysim sužinosim Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Aiškus Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisti mūsų serveryje? : Emigracijos anketa turbūt keisti reiktu, daug nereikšmingu klausimų

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...