Jump to content

Bevardisz_Raidas

Narys

 • 231

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • 5

  Laimėta dienų

Bevardisz_Raidas paskutinį kartą laimėjo Gegužė 19

Bevardisz_Raidas turėjo mėgstamiausio turinio!

6 sekėjų

Apie Bevardisz_Raidas

 • Gimtadienis 2003.09.11

Paskutiniai profilio lankytojai

12.064 profilio peržiūros
 1. Ieškau idėjų GTA:SA modifikacijoms. Geriausiai CLEO script. Jei turit kokių sumanymų, į PM

  1. Nathan_Novelli

   Nathan_Novelli

   Siūlau mod kad galėčiau įjungt ir palikt pc zonose, o grįžęs namo rasčiau daug taškų kad faminau Cornall'ą

  2. Modestas_Fuzkin

   Modestas_Fuzkin

   Siūlau mod kad galėčiau įjungt ir palikt pc zonose, o grįžęs namo rasčiau daug taškų kad faminau Cornall'ą

 2. Dalinuosi savo surinktomis animacijomis. Jos nėra kurtos mano, tai tiesiog cleo modifikacija, su kuria animacijas galima įjungti mygtukais. Tai tas pats kaip Vegeta99999 animacijos, tačiau čia sudėjau tik geriausias ir įdomiausias iš jų. Taip pat, šios animacijos veiks automobiliuose (jeigu to išvis kam nors reikia ), tačiau kitiems žaidėjams jų nerodys. Su kai kuriomis eina judėti Netestuota, ar veikia be SampFunc'sų Jei susilauks susidomėjimo, papildysiu kombinacijos: [ + 1 = nubloškimas atgal [ + 2 = automobilio taisymas gulint ant žemės [ + 3 = sėdėjimas už automobilio vairo (galima vaikščioti) [ + 4 = mirtis #1 [ + 5 = mirtis #2 [ + 6 = vėmimas [ + 7 = užlipimas ant atbrailos ir šuolis nuo stogo [ + 8 = trinktelėjimas kairėn [ + 9 = sėdėjimas ant automobilio durų; drive by (sėdint automobilyje kitiems žaidėjams to nerodys) ] + 1 = sėdėti ant automobilio galinės sėdynės ] + 2 = rodyti viršun ranka ] + 3 = ?? juokingas subugintas veidas ] + 4 = "spankinti" ranka... žemę? ] + 5 = voliotis žeme (žaidėjas tuo metu juda) ] + 6 = šuolis žemyn ] + 7 = mediko gydymas ] + 8 = sėdėjimas mirus #1 ] + 9 = šokio judesiukai “ + 1 = atsisėsti ant laiptų; žemo objekto “ + 2 = atsistoti nuo sėdėjimo pozos “ + 3 = mirtis nuo peilio dūrio “ + 4 = rodyti ranka tiesiai “ + 5 = žiūrėti aukštyn “ + 6 = ištiesti abi rankas į priekį, tarytum laikytų ginklą “ + 7 = sėdėjimas mirus #2 “ + 8 = minti įsivaizduojamą dviratį (galima judėti) “ + 9 = greitai minti įsivaizduojamą dviratį (galima judėti) ] + [ atšaukia animacijas > Atsisiuntimas <
 3. Nežinau, nežinau. Sakai, kad jie kurti tavo. Kiek nagloka, juk žinai, nieko tu nekūrei... pagal pamoką hex spalvų kodus pakeitei ir tiek, o dar vadina, "mano kurti". Pagarbos daug neprisifarminsi šitaip. Pasimokink modindamas Kurti produktą, o ne jį plagijuoti. Atsisiųsk Zmodelerį, atsidaryk kokią seną gerą pamoką, pasimokink- uždėk kokį lipduką ant automobilio lango, nitro vietą pakeisk, ratus patobulink... Tuomet iš tavęs, kaip iš moderio, atsiras nauda- tave pastebės žaidėjai, pasimatys tavo įgūdžiai, užsispyrimas. Sukurk kokį modą, kuris tikrai yra darytas tavo- nors ir lipdukas ant tos pačios mašinos stiklo- bet jis tavo vargu uždėtas. Tobulink įgūdžius įgyvendindamas savo idėjas ir pamatysi, kaip tavo įgūdžiai pranoksta tavo išankstynį nusistatymą. Tada sukaupk narsą ir sukonstruok ir išleisk tikrą, gerą, originalų naudingą modą... Tuomet iš žmonių sulauksi pagarbos ir dėmesio, kurių taip trokšti. Nepersistenk. Šie .dll nieko verti. Sukurk produktą, tada tikėkis žmonių palaikymo. Dabar tik išjuoki savę prieš žmones su savo karštligišku 'validation seek'.
 4. nu dar taip nebuve

   

  1. Modestas_Fuzkin

   Modestas_Fuzkin

   geras video man patiko, siulau ir kitiems paziureti nes bevardis vardu raidas  pasistenge normaliai

  2. Max_Toshi

   Max_Toshi

   pritariu Fuzkinui vertas dėmesio! 

  3. Roki_Reider
 5. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Bevardisz_Raidas Firmos palikimo priežastis: Motyvacijos trūkumas Ar norėsite susigražinti pinigus už darbo kontraktą? ne Jūsų palinkėjimas kolegoms, valdžiai: Lelia, Palieku firmą, nes vidaus sistemos visiškai demotyvavo veikti. Taip yra, galbūt, todėl, jog nesu naujokas greenside darbuose, ir ne viename iš jų esu atkakliai dirbęs ir kėlęsis rangus. Šiame tiesiog nebenoriu to daryti. Tavo, kaip direktorės, tikslas, yra savo firmos vidaus sistemomis motyvuoti, sudominti darbuotojus, išlaikyti juos firmoje kuo ilgiau ir skatinti nuveikti kuo daugiau, tačiau man, asmeniškai, padarei atvirkščiai. Duosiu tau 2 patarimus... 1. Nebūtina kiekvienos savo sukurtos darbo sistemos statistikos sukišti į rangų reikalavimus, juolab kai pasisekimas toje sistemoje ne visai priklauso nuo darbuotojo. Leisk darbuotojui rinktis- dirbti "vanilla" darbą, ar naudotis sistemomis. Ties šiuo punktu turiu tai pasakyti: Neįsižeisk, bet tavo darbo sistemos tikrai yra... silpnokos. 2 iš 3 sistemų galima apibrėžti sakiniu "pakelk tiek/tiek statistikos per tokį laikotarpį" Rimtai ?!? Kuo smagi yra "Buhalterinė apskaita"?? Niekuo! Tai tiesiog raginimas gręžti iš savęs viską dėl nieko. Kaip tai gali motyvuoti? 2. Išsirink savo firmai tematiką. Jei jau pavadinai rangus pagal "CARS" filmuko veikėjus, tai gal ir "nelegalūs kroviniai" sistemą reikėjo su tuo surišti? Nes protą laužo situacija, kai firmoje, kurioje draudžiama turėti/exploatuoti ginklus ir narkotikus, casually šiuos daiktus vežiojame mafijoms kasdieninėse užduotyse... Atrodo, jog per paskutiniuosius metus stebėjai darbų sistemas, jas nusikopijavai, ir sumetei į bendrą duobe kurią vadini "Hytch logistics".. Netiki manimi? Pažiūrėk, kiek darbuotojų paliko firmą per šį laikotarpį.. HMMM.. Pasvarstyk juos, arba ne- kaip nori. Jie skamba piktai ir įžūliai, bet žinok, kad piktu ketinimu jų net nerašyčiau. Sėkmės Na, o dabar darbuotojai Ačiū kad buvote, kas buvote. Sėkmės, laikykitės!
 6. va ce tai daina

   

  1. Rodyti senesnius komentarus  1 komentarai
  2. Bevardisz_Raidas

   Bevardisz_Raidas

   Turėtų tada ir šitos patikt +-

   Nuo 2:00 

   Nuo 1:00

   Arba išvis, pasikask po mano random collectables playlistą, gal kažką smagesnio atrasi lol

    

  3. Zvonink_Man

   Zvonink_Man

   Tai jei keliam tokias tai keliam toliau ;) 

    

    

  4. Izzy_Legit

   Izzy_Legit

   vaikyste primenei

 7. nieko, va, fūriukuose rabotinu, farminga lošiu, o tu ką?

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...