Jump to content
Nesisiųskite jokių .cs ar .asi failų tiesiogiai iš nepažįstamų žmonių. Galite prarasti mūsų serverio vartotojus! ×

Johny_Reed

Narys

  • 62

    Turinio skaičius

  • Užsiregistravo

  • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

287 profilio peržiūros
  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Johny_ReedAr sutinkate su visomis firmos taisyklėmis ir laikysitės jų?: Taip Įrodymai, kad paaukojote į darbo fondą pinigus: https://imgur.com/a/FQ8FWDF
  2. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Johny_Reed2. Darbuotojo Vardas_Pavardė žaidime kuriam rašote papeikimą: Laurynas_Epic3. Papeikimo įrodymai: https://imgur.com/a/Wb4oMAg4. Kodėl yra rašomas papeikimas?: Dėjo freestar uz tai kad ji sekiau "Trugdymas pareigūno darbui" nors vaziavau paskui zmogu su kuriuo jis vaziavo zaist kaulo tad nesuprantu kaip as turejau trugdyt jo darbui. - Pavaduotojo komentaras apie šį papeikimą. • Darbuotojas baudžiamas 1 įspėjimu.
  3. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Johny_Reed• Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje: Lelia_Dipsis• Už ką giriate šį administratorių?: O giriu už besąlygiška atsidavima serveriui ir jo žmonėm, su kiekviena kliūtim, kuria susiduriu net negalvodamas galiu kreiptis pas šia nuostabia administratore ir žinau kad ji iškart imsis man padėti.• Ko palinkėtumėte šiam administratoriui?: Linkiu kuo geriausiuos kloties jai!
  4. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Johny_Reed Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : Nuo 2017-10-27. Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : Apie 4 metus su pertraukomis. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? :Iš clemes kanalo. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Tiesiog dariau pertrauka,dabar vėl pasiruošias žaisti. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Pakankamai sunku,bet labai patiko. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Dar kolkas neteko atlieku visus pasiekimus,kad gaut truputi žalio ir kreditų. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Ne,nes yra Gps, Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Karts nuo karto. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Kolkas ne ir tikiuosi neteks. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Taip pakanka,ne nes viskas buvo prie pat. Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Dar nenaudojau. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Dar neteko. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Viskas buvo aišku. Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Manau nieko puiki pagalba yra pasiekimu vygdimas,duoda pinigų,patirties ir kreditų už kuriuos manau galima bus isigyti gerų dalykų.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2020 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...