Jump to content
Nesisiųskite jokių .cs ar .asi failų tiesiogiai iš nepažįstamų žmonių. Galite prarasti mūsų serverio vartotojus! ×

Lelia Dipsis

Narys

 • 141

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • 4

  Laimėta dienų

Lelia Dipsis paskutinį kartą laimėjo Lapkritis 13 2019

Lelia Dipsis turėjo mėgstamiausio turinio!

Apie Lelia Dipsis

 • Gimtadienis Gruodis 10

Paskutiniai profilio lankytojai

7.102 profilio peržiūros
 1. Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Lelia_Dipsis 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Snoop_Doggs 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Įžeidinėjimai 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: https://imgur.com/a/Af3MAWj 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina): https://imgur.com/a/Af3MAWj
 2. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Lelia_DipsisSuteikite daugiau informacijos apie norimą transporto priemonę, (pavadinimas, rida, tune dėžės privalumai ir t.t): Pirkčiau Infernus automobilį, pirmenybę teikiu automobiliams, kurie turi 0 daužtumo. Idealu būtų, jeigu rasčiau 233 id spalvos Infernus su Mega ratais, tačiau domina ir kiti variantai. Kaina, kurią ketinate sumokėti už transporto priemonę: Kaina priklausys nuo transporto priemonės tune. Papildoma informacija (nebūtina)
 3.  jums labas rytas, man - labanaktis

 4. *omg omg* Man taip pat malonu! Tikiuosi, jog gausiu progą susipažinti Būtinai kreipsiuos!
 5. Manau, kai kuriems čia esantiems asmenims reikėtų labiau susirūpinti savo gyvenimais vietoj to, kad lysti į kitų. Gan kvaila skleisti gandus ir laikyti žmogų kaip daiktą, kurį “ dominuoju” ar kuris “ yra mano “. Neesu kažkieno nuosavybė ar daiktas, kad būčiau taip vadinama. Jauskit ribas tarp prikolų ir *cenzūra* šnekėjimo apie visiškai nepažįstamą žmogų. Suprantama, kad dauguma ir toliau bandys liet savo neapykantą ar savo kvailas pasakas pasakot, tiesiog manau laikas suprast, jog tai yra vaikiška. Žaidimas yra žaidimas, o kažkokie kvaili pasisakymai, kaip minėta aukščiau rodo ne “ alfa statusą” o galbūt netgi priešingai. Ypač kai žmogus yra visiškai niekaip su tavimi nesusijęs. Tai tiek šiam vakarui.

  1. Rodyti senesnius komentarus  6 more
  2. Bob_Winters

   Bob_Winters

   labas rytas ir jums

  3. Lenny Crawford
  4. Lelia Dipsis

   Lelia Dipsis

   @Rokas Dėmesio nekreipimas gera išeitis tol, kol neprasideda ribų peržengimas ir lindimas į asmeninę žmogaus erdvę. 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...