Lelia Dipsis

Narys

Lelia Dipsis

Narys
 • ID

  23335
 • Turinio skaičius

  128
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  4

Lelia Dipsis paskutinį kartą laimėjo Lapkritis 13

Lelia Dipsis turėjo mėgstamiausio turinio!

Paskutiniai profilio lankytojai

4.766 profilio peržiūros
 1.  

  1. Rodyti senesnius komentarus  3 daugiau
  2. Greg_Solberg

   Greg_Solberg

   13 minutes prieš, Emilis_Deere rašė:

   Dipsis daužo dūmus, kaip ir šita daina daužo ją.

   Kai apspjausiu tave tai 3 paras kranto ieskosi 

  3. 《Debesu manija》

   《Debesu manija》

   47 minutes prieš, Lelia Dipsis rašė:

   Oj ne, randomas esu, naujokė, kas man duos tą drk

   Randomė tai tiek

  4. Don Borito

   Don Borito

   Va če tai gera daina, man patikti. 

 2. Lelia Dipsis

  Firmų valdžios pokyčiai

  Atsistatydinimo anketa 1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Lelia_Dipsis 2. Jūsų atstovaujama firma ir jūsų pareigos jose (direktorius/pavaduotojas)?: Nightwatch Medicinos Centro direktorė 3. Kiek tiksliai dienų išbuvote savo 'poste'?: Maždaug 22 dienas 4. Priežastys, kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?: Pagrindinė veiklos nutraukimo priežastis – asmeninio gyvenimo nuėjimas į antrą planą. Netgi stengdamasi susidelioti savo prioritetus tinkamai, negaliu kokybiškai daryti dviejų dalykų, efektyviai direktoriauti bei studijuoti/ruoštis visiems atsiskaitomiesiems darbams. Žinoma, taipogi pareigų turėjimas sumažino mano laisvalaikį kur kas daugiau, nei turėjo. Kalbant apie patį direktoriavimą, manau, jog man sekėsi visai neblogai. Suprantama, buvo keletas klaidų, kurios buvo lengvai išspręstos ir iš kurių buvo pasimokyta. Iš pačios firmos pusės, labiausiai pasigedau darbuotojų susidomėjimo naujomis sistemomis bei aktyvumo. Netgi naujai sukūrus firmą bei įžiebus naują viltį medikų darbui ištrūkti iš nuobodaus darbo statuso, praėjus laikui ta viltis pradeda gęsti. Tačiau, labai noriu padėkoti @Edvis Gaming už suteiktą šansą pasibandyti direktoriaus pareigose. Visuomet tikėjau bei žinau, jog esi puikus žmogus kuris visuomet suteiks reikiamos pagalbos bei patars ištikus bėdai. Edvi, pažinojau tave iki būnant direktore bei aš labai džiaugiuosi, jog mūsų bendravimas neapsiribojo tik sampo reikalais. Taip pat, negaliu nepaminėti kito žmogaus, be kurio greičiausiai nebūčiau pasiekusi to, ką esu. @Gruzinas_Tortilla ačiū tau už visą motyvaciją, pagalbą bei patarimus, už tai, jog buvai visad šalia kai reikėdavo bet kokiu atveju. Nuo pat pirmos dienos serveryje buvai šalia bei motyvavai siekti daugiau. Visuomet pakeldavai man nuotaiką kai jos nebūdavo ir nepaisant visų bėdų ar nesutarimų, buvai šalia. Negaliu taipogi nepaminėti visų tų, kurie buvo šalia bei praskaidrindavo dieną, buvo draugai, mano komandos nariai ar tiesiog pažįstami. TAGAS MYLIMIAUSIEMS <3 @Mantas, @Rokas, @Dovydas_Weed, @Keet_Marshow, @Žemaitis_Žmogus, @Derek_Escobar, @Martin Gossard, @Billy_Jack, @Yagami'Light, @Black'Hand, @Johny_Reed, @Edga_Bmww, @Jack_Marzo, @Ignas_Eox , @Emilis_Deere, @Jason Slokk, @Charlie_Gambino, @West_Garning'as, @Jackie_Sweet, @Minde Marshell . Bei žinoma, mano komanda @Cloud_Mane, @Nedaz_Gamer, @Scott_Gemini, @Lee_Sinas, @Andrius_Nike, @Darius_Katt, @Gasas_Green, @Jeff_Morello, @John_Clips, @Kirsas_Bsh Ačiū visiems, kurie mane palaikė bei manimi tikėjo. See ya. xx
 3. Lelia Dipsis

  Prisistatau Lelia_Dipsis

  Labas, PAPILDOMAI MOKAUSI, reiškia, jog mokausi, tačiau tai nėra pagrindinė sritis, kuri mane domina ir kurią studijuoju ^^ Tobulėt ne ties gfx noriu
 4.  heya

  1. Rodyti senesnius komentarus  1 daugiau
  2. Lelia Dipsis

   Lelia Dipsis

   Diekoju, bucynai

  3. Kadilaks.

   Kadilaks.

   Sveikas atvykes i serveri, jeigu reiks pagalbos kreipkis i /padmins

  4. Ignas_Eox

   Ignas_Eox

   kada naujoku pasaudit ka

 5. Lelia Dipsis

  Prisistatau Lelia_Dipsis

  Ačiūū, jums taip pat sekmės :)) bei man taip pat malonu susipažinti
 6. Lelia Dipsis

  Prisistatau Lelia_Dipsis

  Labas, malonu. Vajezau, nu ką tu vėl pradedi
 7. Lelia Dipsis

  Peikiu Medikų direktorę Lelia_Dipsis.

  Dėl to ką rašiau ts, buvau supainiojusi su kitos atrankos šablonu, kadangi iš pirmo norėjau daryti šabloninę atranką ir susipainiojau, bandžiau tau parašyti ir paaiškinti viską ts, tačiau paaiškinau jau viską čia ir nemačiau jokio reikalo eilinį kartą kartotis ir rašyti tą patį ir kartot iš pradžių. Galbūt tai ir mano klaida, jog nenurodžiau to kaip taisyklės, tačiau maniau, jog bus logiška, neredaguoti tos pačios anketos praėjus visai parai. Kaip ir sakiau, kadangi tai nėra teisinga kitų atžvilgiu. Pagalvok pats, jeigu būtų priimtas žmogus, kuris po visos paros redagavo savo anketą, ar būtum jį priėmęs jei žinai, kad nebuvo laikytąsi taisyklių? Taipogi, rašant analizę nebuvo plačiai išpasakota apie kiekvieną, kodėl nepateko. Tai yra tik vienos iš priežasčių. Pridedu: Taisyklių nesilaikymas, neteisingas anketos pateikimas. Jeigu žmogus pildydamas neperskaito taisyklių, galima daryti išvadą, jog jis taip pat neatsakingai žiūrės į savo darbą, neskaitys taisyklių ir galima rasti dar daug kabliukų.
 8. Lelia Dipsis

  Peikiu Medikų direktorę Lelia_Dipsis.

  Visu pirma, kaip ir minėjau, atrankos tipas šį kartą buvo kitoks, nei būna vykdoma įprastai. Tavo anketa buvo įkelta dar vakar, kuomet dauguma buvo užpildę visiškai nesilaikant anketos pildymo formuluotes ir tiesiog didžioji dalis pildžiusiųjų kopijavo vieni kitą, taip pat - tavoji anketa buvo tarp jų, kadangi užpildei įprastą šabloninę anketą. Šiandien rašydama analizę aš prisijungiu į forumą ir ką tuomet matau, tavoji anketa yra visiškai kitokio modelio, nei buvo prieš tai užpildyta. Taip, šį kartą anketa paredaguota buvo taip, kaip reikėjo. Bet iškyla kitas klausimas, kodėl iškarto nebuvo perskaityti reikalavimai, ko reikia norint užpildyti anketą ir kaip ji turi atrodyti? Ir kalbant apie redagavimo laiką, yra nelogiška paskelbti vienokį atrankos anketos tipą ir pamačius kitų anketas, redaguoti savąją. Parašiusi analizę prirašiau tave prie tų asmenų, kurie buvo užpildę neteisingu šablonu, tačiau dėl tavo redagavimo skliausteliuose ir buvo nurodyta, jog anketa redaguota per vėlai ( kelios valandos iki atrankos užsirakinimo). Žinoma, nebuvo taisyklės nurodančios tikslaus redagavimo laiko, kaip kad darydavau anksčiau, tačiau vadovaujantis logika galima susivokti, jog nesąžininga kitų atžvilgiu būtų tiesiog likus kelioms valandoms iki užsirakinimo, pasižiūrėti kitų užpildytas anketas, pakeisti savają ir piktintis, jog nepatenki. Kiekvienas užpildęs galėjo taip padaryti, tačiau manau kiekvienas suvokia, jog tai nėra nei sąžininga, nei logiška. Šį kart nenorėjau nustatinėti jokių laiko rėmų kaip penkiolika ar dešimt minučių redagavimui, bet manau turite susiprasti, jog ne praėjus vos ne visai parai reikia redaguoti anketą visiškai nuo nulio.
 9.  

  Vyksta atranka į medikų firmą. Atrankos mechanika pakeista kiek įdomesne. Pildantieji atidžiai perskaitykite, ko prašoma :) 

  1. Rodyti senesnius komentarus  4 daugiau
  2. • Boyka •
  3. 《Debesu manija》

   《Debesu manija》

   prieš 1 valandą, • Morello • rašė:

   Gerai

   Morello xdd kas cia per nick name

  4. • Boyka •
 10. Lelia Dipsis

  lucciartz • graphics shop

  • jūsų slapyvardis žaidime - Lelia_Dipsis • darbas, kurio norite - Medikų rangų sistema bei bendras gfx temoms. • darbo dydis - neprisimenu konkretaus gfx dydžio, standartinis gfx. • paveikslėlis, iš kurio turi būt atliktas darbas - neturiu kazkokių stock’o idėjų, tad norėtųsi pamatyti tavo siūlomus variantus. • tekstas - Rangų sistemai pavadinimai, firmos pavadinimas. • firma, kuriai paduosite pinigus už darbą (policija, medikai, taksi, mechanikai, pervežėjai) - Tikriausiai, jog taksi. • papildoma informacija apie darbą - Be papildomos info.
 11. Lelia Dipsis

  Prisistatau Bevardisz_Raidas (Dabar normalią ft. įkėliau)

  Labas, Raidai ! Iš tiesų, įsivaizdavau tave kiek kitokį Labai malonu su tavimi susipažinti!
 12. Lelia Dipsis

  Vadovų neaktyvumas

  1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Lelia_Dipsis 2. Atstovaujama firma ir pareigos: Nightwatch Medical Centre (medikai) direktorė 3. Priežastis dėl kurios būsite neaktyvus: Šią savaitę universitete "sukrito" labai daug atsiskaitomųjų darbų, kuriems reikia daug laiko norint gerai pasiruošti. Tad negalėsiu tinkamai prižiūrėti firmos. Radusi bent truputį laiko stengsiuosi prisijungti. 4. Neaktyvumo laikotarpis: nuo 2019.11.05 iki 2019.11.09 Tol, kol manęs nebus, laikinai firmą prižiūrės - @Gruzinas_Tortilla
 13. Keletą kartų skaičiau visą pranešimą ir galiu pasakyti tik tiek, jog visu šimtu procentų sutinku su kiekvienu pasakytu žodžiu. Puikiai suprantu, kiek tenka laiko praleisti ties projekto vystymu bei kokybės gerinimu ir kiek laiko gaišina tokie asmenys, kurie viską bando pasiekti lengviausiu keliu. Tačiau, lengviausias kelias ne visada garantuoja sėkmę ar pergalę. Šiuo atveju, sukčiaudami žaidėjai norėjo "pasipelnyti" dežėmis, tačiau viskas atsisuko prieš juos pačius. Žinoma, gaila būtų jei dalybos neįvyktų dėl tų, kurie sukčiavo, tačiau šią idėją palaikau ir manau toks sprendimas priverstų susimąstyti kiekvieną žaidėją, kuris bandė ar norėjo bandyti sukčiauti. Taipogi, kiekvienas turėtų įvertinti administracijos nešamą indelį į šį projektą, visas idėjas bei privalumus. Tokiais tempais bandant sukčiauti kiekvienas turėtų tinkamai apmąstyti ar apskritai turi teisę kelti priekaištus dėl atnaujinimų, kai patys apkrauna savininkus logų tikrinimu. Visgi, kaip yra sakoma " Svarbiausia yra ne kiekybė, o kokybė" tad žaidėjų skaičius nėra prioritetas šiuo atveju. Jeigu žmonės nesusipranta ir toliau kartoja savo klaidas, jie yra šalinami ir lieka tik tai, kas yra "kokybiška". Nemanau, kad bus daug smagiau žaisti, jei aplink bus vien cheater'iai. Kvaila tikėtis, tačiau reikia turėti vilties, jog sukčiautojai pagaliau susipras bei užduotis atliks be jokios papildomos "pagalbos".