Jump to content

UncleBenss

Narys

 • 49

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Apie UncleBenss

 • Gimtadienis Birželis 9

Paskutiniai profilio lankytojai

822 profilio peržiūros
 1. Prieš, why make it so complicated. Naujokai išsigąs
 2. Sveiki, kadangi nebežaidžiu serveryje, galvoju padėsiu su atnaujinimais. Gali būt, kad ateityje išvysite mano sukurtus mobilios aplikacijos greenside forumo dizainus.

  1. Get_Paid

   Get_Paid

   padaryk kad rodytų 1500 prie tr priemonės atstatymo į aikštelę

  2. UncleBenss

   UncleBenss

   Nesityčiojam, visi mokosi iš savo klaidų.

 3. na priklauso kokioj srity lyginam youtube, nes youtube yra pilna video platforma, o spotify yra muzikos.
 4. Labavakara, GS'e. Na va, truputi pažaidžiau, pasilinksminau, bet , norėčiau atsisveikinti, aišku turiu ir priežasčių. 1. Darbai su pakvietimu skirti darboholikam, rimtai, 60min per dieną, nors ir jei 1 dieną negali palošt, iškart turi rašyt nedarbingumo raštelį. 2. Bandžiau penketą kartų patekti į darbą su pakvietimu, vis kažkas netiko. 3. Labai nuobodus be pakvietimo darbų pasirinkimas, po dienos arba dviejų nusibosta. Vienu sakiniu, nusibodo, geros sitemos ir viskas, tačiau po mėnesio ar kiek tikrai nusibosta kai neleidžia taves į darbą su pakvietimu Gal ir gryšiu kai atsiras nauji darbai be pakvietimo. Iki , buvo malonu.
 5. Bet dėl tavo klaidos manes nepriemė i darbą. Laukiame DP.
 6. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Uncle_Benss• Vadovo Vardas_Pavardė serveryje : Antanas_Vairuotojas• Kokiai firmai šis vadovas atstovauja ?: TAXI• Už ką šis vadovas yra peikiamas ?: Už klaidingą anketą , del kurios nebebuvo laiko taisytis klaidų, del to neprieme i darbą. Paviešinau savo anketą i darbą, tačiau klausimų skiltyje neveikė nei vienas linkas. Tuomet TAXI direktorius man parašė, kad pakoreguočiau, atnaujino linkus. Man buvo like 8 minutes iš naujo atsakyt į klausimus, ir pakoreguot visas klaidas.• Kokiai taisyklei šis vadovas nusižengė ?: 1.0.0 Kiekvienas serverio direktorius privalo atsakyti už savo veiksmus;• Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi vadovo pažeidimas : https://imgur.com/Zzc8AN6
 7. Sveikas. tikrai manau galėjau daugiau papasakot apie save, sekmės serveryje.
 8. 1. Jūsų vardas pavardė?: Uncle_Benss 2. Kuo Jūsų sukurta pamoka bus naudinga žmonėms?: Žmones gali turėti labai gražų bei unikalų darbalaukį, taip pat gali padidinti produktyvumą. 3. Jūsų Pamoka(Vaizdo įrašai, nuotraukos, informatyvus tekstas)?: Šitoje pamokoje aiškiai viskas parodyta, sekite pamoką ir suprasite. Visus atsisiuntimo portalus galite rasti aprašyme.
 9. Nesižadu emigruot iš čia, ir čia jauku, aišku , žinau kas tas MTA, bet man asmeniškai visi serveriai kuriuos bandžiau ne kažką, jau geriau FiveM Gta V
 10. Pats žaidimas užkabino grožiu, išbandysiu kažkada
 11. Aš nemanau, kad tai skatintu žmones pirkt namus, nes vistiek reikės pirkti lygius už pinigus. Na, aišku, visų nuomonės skirtingos, bet aš sakau prieš, nenusimink.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...