Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Edvinas

Administratorius

 • 2.254

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • 104

  Laimėta dienų

 • Nario efektyvumas

Edvinas paskutinį kartą laimėjo Vasaris 1

Edvinas turėjo mėgstamiausio turinio!

Apie Edvinas

 • Rank
  tnn
 • Gimtadienis Gegužė 29

Paskutiniai profilio lankytojai

47.452 profilio peržiūros
 1. Užtildymo apeliacija tvarkinga. Tema rakinama.
 2. Administratoriui buvo paaiškinta, kad jei negali būti žaidime, turėtų išeiti į AFK rėžimą. Administratorius baudžiamas nebus. Tema rakinama.
 3. Sveikas kaip atsigrazinti slaptazodi jeigu pamirsau ant servo ilga laika nezaidIau nickas mano zaidime Edva_Gidfather

 4. Iš įrodymų matosi kokiam tikslui buvo siekama panaudoti „double jump” bėgant nuo teisėsaugos. Administratorius situaciją įvertino teisingai. Administratorius baudžiamas nebus. Tema rakinama.
 5. Administratorius šioje vietoje pasielgė teisingai. Sekantį kartą, jei situacija pasikartos, temos autorius bus baudžiamas forumo įspėjimais už bereikšmių temų kūrimą. Administratorius baudžiamas nebus. Tema rakinama.
 6. Po beždžionių pridarytų „cirkų“ , buvo konfiskuota labai daug turto, transporto priemonių, verslų, namų ir kitų dalykų. Kartas nuo karto šie konfiskuoti dalykai pasirodo aukcionuose. Kadangi buvo atimta daug nekilnojamojo turto, nusprendėme, kad dauguma lūšnų, namų ir vilų paleisime į serverį, kur jūs turite galimybę įsigyti būstą tiesiog iš serverio jau dabar!
  Serveryje atsiradę parduodami būstai:
  Lūšnos - 10,
  Namai - 6,
  Vilos - 4,
  Dauguma šių būstų yra įrengti, todėl skubėkite juos nusipirkti!

  giphy.gif?cid=6c09b952480n6vihty1gjxk0v5

  1. Hikaro_Masati

   Hikaro_Masati

   Grąžink hata Edvi

 7. Su administratoriumi buvo aptarta ši situacija ir jis suprato, kad pasielgė neteisingai ir prisiėmė kaltę už susiklosčiusią situaciją, kurios metu buvo išprovokuotas kito žaidėjo, todėl ir administratorius turi prisiimti dalį atsakomybės už savo elgesį. Tokios situacijos ateityje nepasikartos. Administratorius už netinkamą bendravimą įspėtas 1/3 įspėjimu. Tema rakinama.
 8. Patvirtinti statymai, Jack_Marzo - 15.555.556 € Laurynas_Leigon - 14.215.749 € Tony_Gillera - 6.999.999 € Jeremy_Redwood - 7.357.389 € Tomas_Bielka - 3.500.088 € Matas_Green - 9.953.999 € Greg_Solberg - 5.444.444 € Mixail_Krug - 5.666.777 € Aukciono laimėtojas Jack_Marzo!
 9. Situacija su administratoriumi buvo aptarta, kad komandos kurios suteikia pranašumą tam tikrose situacijose yra griežtai draudžiamos, nesvarbu jos nutiko tyčia ar ne. Šioje situacijoje Gytis_Sky po komandos panaudojimo neįgavo jokio pranašumo ir pasišalino iš veiksmo. Administratorius baudžiamas nebus. Tema rakinama.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.