Jump to content
Kada ir kokiais atvejais žaidėjai yra blokuojami už „c-bug“? ×

Gvidas_Ham

Neaktyvus

 • 859

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • 8

  Laimėta dienų

Gvidas_Ham paskutinį kartą laimėjo Sausis 31 2016

Gvidas_Ham turėjo mėgstamiausio turinio!

3 sekėjų

Apie Gvidas_Ham

 • Rank
  Diedukas iš praeities
 • Gimtadienis 1997.11.21

Paskutiniai profilio lankytojai

24.985 profilio peržiūros

Būsenos atnaujinimas

Žiūrėti visus Gvidas_Ham būsenos atnaujinimus

 1. Gaila kas šįvakar įvyko su policija. Jie draudžia Club Klubui rinktis masiškai miesteliuose, ir siūlo viska darytį už jų ribų. Aš mėgstu atvirkščiai, viską miesteliuose, ir kuo mažiau už jo ribų. Susirinko virš 30 žmonių, net ir Mafijos Tėvas (savininkas) pasirodė (ko ir tikėjaus, dėl to ruošiausi dar labiau) , ruošiausi programą visą savaitę, bet yra heiteriai, ir yra žmonės kurie nori kokybės. Šiandien heiteriai nugalėjo 15/09/2018 yra ta diena, kuri yra paskutinė. Sekantį kartą pasiruošiu dar profesionaliau. Policija bendradarbiauti nesutiko, užuot padėje suburti ir parodyti projektui kokybišką renginį, jie tiesiog jį nutraukė, ir viską sustabdė. Ačiū policijai už puikiai atliktą darbą. Užuot stabde ir baude nusikaltėlius, stengiates kenkti klubui. Kas yr numeriai žeidž biški ką? Bent realybe atspindi! Be viso to, update jau ryte apie organizuojama ralio renginį klubui. Nepamirštam jog prizas KREDITAI! O tokių renginių bus dažnai. Cheers G'H, 53

  1. Rodyti senesnius komentarus  42 komentarai
  2. Marko_Escobar

   Marko_Escobar

   4 valandas prieš , Gvidas_Ham rašė:

   As kaip tik noriu ikurt kluba i kuri patekt gali kiekvienas norintis o ne, kad butu sunku. Nori sunkaus klubo? Yra luxus, kam dar vieno tokio pat? Zaisk 2 metus, uzsidirbsi ir busi klube. 

   Jeigu nieko nežinome apie LUXUS prekės ženklą, ar jam sukurto klubo paskirtį, tai prašau nedezinformuoti žmonių. Ačiū.

   NRG Club - taip, reikėjo kartu nuolatos stuntinti, žinoti mūsų įpročius, o tik tada pasiūlydavau asmenims pereiti krikštynas, o po jų tapti NRG Club dalimi. Bet luxus... my gosh. 
   giphy.gif

  3. Gvidas_Ham

   Gvidas_Ham

   mano klaida, skaiciau viena syki. daug nesigilinau, kiek pamenu klubo nariu galimybe tapt gali tik zmones perkantys is butent to salono transporta. as krykstinas jau gaminu, dabar tik reklama darausi, o veliau visu reikalausiu jog jas pereitu. pas visus cia skirtingos vizijos. ikuriau kluba ne tik, kad pasivaident su masinom. kaip ka tik gryzes neturiu tokiu galimybiu kokiu man reikia planams ivykdyti. suburiu zmones, kuriems stengiuosi pateikt ka esu paruoses tai dienai. veliau, su laiku uzauginsiu. Nebus taip, kad visi ir toliau laikysis tam klube. Liks tik tie kuriems bus idomu ir noro buti organizuojamuose renginiuose. Nebeminesiu luxus, kad nepikdyt cia visu. O tai per nakti susiradau per daug priesu, net nenoredamas nieko blogo. @Marko_Escobar

  4. Marko_Escobar

   Marko_Escobar

   Labai sveikintina iniciatyva, kad atsiranda žmogus, kuris nori ir geba suburti žmones kažkokiai bendrai veiklai, pats su NRG Club stengiausi daryti kažką tokio vien tam, kad vakarais po pinigų kalimo chebra atsigautų, patirtų neišdildomų įspūdžiu, siekėme visi ir apsigyvendinti tame pačiame rajone, naiviai tikėjausi jog po manęs kas nors pratęs NRG Club veiklą, tačiau teko uždaryti. Ir ilgiausiai projekte gyvavęs klubas niekada nekėlė triukšmo vien tam, kad pasidaryti dar didesnę reklamą, viskas buvo organizuojama be pykčių.

   Labai palaikau tavo klubo veiklą, šauniai atrodote kai su kompanija su golfais serveryje važinėjasi, tokios veiklos projekte yra trūkstama puzlės dalis, nes tai suteikia žavesio. Gal atrodytų viskas dar kiečiau, jeigu visų Club'ai būtų juodi (o gal dar sugalvosi kažką), Aš manau, kad tavo paties charakterio sportinis interesas yra turėt su kuom pasikapoti. Viešai nedetalizuosiu savo nuomonės apie šiuos incidentus, tačiau manau jog viskas išsispręstų daug paprasčiau, taikiau jeigu nustotum dėtis tuo, kuo nesi. Čia toks pamąstymui. Daugiau pozityvumo ir paprastumo organizuojant šį klubą, kad tai turėtų kokią nors išliekamąją vertę žaidėjų mintyse.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...