Jump to content
Kada ir kokiais atvejais žaidėjai yra blokuojami už „c-bug“? ×

Zvonink_Man

Narys

 • 460

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • 1

  Laimėta dienų

Zvonink_Man paskutinį kartą laimėjo Birželis 7

Zvonink_Man turėjo mėgstamiausio turinio!

Paskutiniai profilio lankytojai

685 profilio peržiūros
 1. Darbo sutarties šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Zvonink_Man 2. Ar susipažinote su darbo informacija ir taisyklėmis?: Taip 3. Vaizdiniai įrodymai, kad paaukojote reikiama suma: https://imgur.com/a/3hxx4RW
 2. Jūs net nepatikėsit ką šiandien suradau viloje kurią apžiūrėjau!  

  d43a80da8228e3e45a20a8a7cfb51a8d186.png

  087302bdb36ccb262cd0150faa18bcbc5.png

  SORI NEBAUSKIT ĮSPĖJIMU ! UŽ ŠĮ NEŠVANKŲ REIKALĄ ! @Rokas @Mantas 

   

 3. Anketa norint dalyvauti: Jūsų Vardas_Pavardė: Zvonink_Man Palinkėjimas serverio žaidėjams: Sėkmės dalyvaujantiems.
 4. Mano Vardas_Pavardė serveryje: Zvonink_Man Pasirinktas skaičius (1-200):73
 5. Nepaminėjai ar tau patinka serijalai, bet pasiūlysiu tau ir kitiems Londono gaujos(Gangs of London) 1 sezonas yra tiktais 9 serijos. Gan įdomus! Veiksmo, Kriminalinis, Drama.
 6. @Everett_Sanchez Sveikinu! Pl dar paskutini reidą gal padarom! ?
 7. Labai klysti, man nereik nei to tavo infernuso nei pinigų, infernusą identišką turiu! pinigai nerūpi tiesiog buvau persiskaičiaves ir tiek! Išvis nesuprantu kam čia pildyti reikia anketas jei galėjai pasiklausti žaidime! Tai žodžiu sakau man dabar čia viskas susimaišę yra vakar vienas banedas šnd jau už kitą pildo esu išsiblaškęs pats net suprantu kaip ir šnekėjom ts jei tokius Š daryčiau net nebedirbčiau Otto's Autos! Sakau net nebandžiau apgauti, o jei ir bučiau apgavęs tikrai taikiai gražinčiau pinigus. Nereikia man jokių problemų! Infernusa atgavai mes esam atsiskaitę viskas, niekas nieko nepadarė blogo!
 8. Sveikas, visu pirma buvo taip, kad persiskaičiavau, ir galvojau, kad kaip baigsiu rida turės būt 3083km bet persiskaičiavau, todėl ir buvau parašęs, kad 300km pakelta nes persiskaičiavau, parašei siūlyk dar už 51k išvis susimaišiau tai už tiek ir siūliau prieš tai, o paskui po 5min pasiūliau už 34k evento metu! Niekas tavęs neapgavo! Nebuvai nuskriaustas ir tiek! https://imgur.com/a/iMeeUJ8 ; https://imgur.com/a/mhvvpJ3 Čia fotkės kaip norėsi taip suprask ! Tavęs niekas neapgavo, mašiną gavai už 34k už beveik 200 pakeltos ridos kaip ir sakei, kaip sakei taip ir siūliau!
 9. Čia kažkokia korupcija vyksta! @Rokas Šaudžiau ne iš saugios zonos pažeidimo jokio nebuvo ! Nieko nepažeidžiau viskas buvo normaliai nieko nepažeista!  Ir kodėl ,, Saugios zonos paskirtis nėra slėptis bailiams. " Tai jei taip pasakei Tėvai tai gal tada visus iš eilės baninam? Kurie bėga į saugią zona? Irgi už serverio klaidų išnaudojimą! Pila video yra kur įbėga į saugia zona ir t.t tai dwj apkarpau video ir visus kurie subėgo į saugią zoną užbaninam gal ? @Rokas

  1. Rodyti senesnius komentarus  18 komentarai
  2. Kenshin_Yona

   Kenshin_Yona

   siulau isimt gaujes nebebus neklauzadu kurie kenkia projektui

  3. Yoshy_Ami

   Yoshy_Ami

   Ryčio tiesa 100%. Kam tą projektą, jei ne dėl pinigų laikyti.

  4. Donny_Bravo

   Donny_Bravo

   @Rokas atbanink zvoninka, teisingumas turi egzistuoti !!!!!!!!

 10. Tai aš tik nuo krašto ir šaudžiau ten nebuvo saugi zona
 11. Sveikas, vienu žodžiu aš nuo jūsų pabėgau nuėjau į saugią zoną tada iš jos pasistengiau išeiti, kad tave apšauyt tik man keista kodėl tu iškirpai tą vietą, kur į mane šaudei kur aš buvau ne saugioi zonoi ? Štai video! PS: + MAN GYVYBĖS ĖMĖSI, ŠAUDŽIAU NE IŠ SAUGIOS ZONOS, TAI NĖRA PAŽEIDIMAS IR JOKIŲ SERVERIO KLAIDŲ AŠ NEIŠNAUDOJAU, MAN ĮDOMU TIK, KODĖL IŠKIRPAI VIDEO TIK TĄ VIETĄ KUR ŠAUDŽIAU ? JEI PATS ATSIŠAUDEI IR VISKAS BUVO GERAI.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...