Skrajojantis_Olandas

Narys

Skrajojantis_Olandas

Narys
 • ID

  3091
 • Turinio skaičius

  244
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  13

Skrajojantis_Olandas paskutinį kartą laimėjo Liepa 19 2018

Skrajojantis_Olandas turėjo mėgstamiausio turinio!

Paskutiniai profilio lankytojai

23.652 profilio peržiūros
 1. Skrajojantis_Olandas

  Cbugas yra gerai

 2. Skrajojantis_Olandas

  Pareigūnas Olandas

  Prieš paliekant PD šiek tiek iš kasdienės veiklos
 3. Skrajojantis_Olandas

  Dekanidzės

  Dekanidzės 1991-1993 m. ypač suaktyvėjo nusikaltėlių siautėjimas Lietuvoje. Gaujos vykdė verslininkų reketą, duokles turėjo mokėti dauguma verslininkų – pradedant stambiaisiais, baigiant kioskininkais. Nusikaltėlių grupuotės dalyvavo valstybės turto privatizavime, ieškojo ryšių politiniuose sluoksniuose. Kuomet pagrindiniai mafijos vadai sėdo, arba buvo nužudyti, ši nusikalstama grupuotė iširo ir niekas nebemanė jog jie dar kažkada pasirodys. Praėjus kiek daugiau nei 2 metam, niekam nežinant po truputi pradėjo burtis senieji nariai ir nusprendė, kad reikia naujo vado kuris sugebėtu visus suvaldyti, ir įdealiai organizuoti nusikalstamą veiklą. Visų sprendimu į šią vietą geriausiai tiktų Olandas, ir jo senas draugas Tazeris (Freez_Armani). Kadangi Olandas jau nebeturi tiek laiko skirti žaidimams jis tiesiog palaiko gaujos vairą, kad šis nenukryptų į griovį, ir Freezui suteikė galimybę spaudinėti sankabos, stabdžio ir gazo pedalus. Taigi įjungę 5 pavarą su B5 Passatu Dekanidzės gauja vėl lekia į kaimelius parodyti tikrąją valdžią ir savo galią. Jeigu nebus bereikalingų ašarų, ar n-7 vaikučiams ribojimų, policininkai vėl nesugebės pasiimti iš savo sandėlio ginklų ir lėks jungti komendantą. Ačiū už dėmesį, randomų neimam. Dekanidzės vadai: Skrajojantis Olandas Freez_Armani Jack_Free Dekanidzės nariai: Hitautas_White Paul_Hardway Jimmy_Sanchez Frank_Versacci Roki_Reider Tony_Mallboro Donatas_Mafijozas
 4. Skrajojantis_Olandas

  Camorra XIV

  Zdarof! Nu ką xebra maladec, davėm judesio biški, patiko man jūsų motyvacija, ir smagūs veiksmai su jumis. Tik jūsų dėka gavom oficialumą ir galėjom nevaržomi lest pd jų bazėj ;D. Beneti mldc, kad davei oficialumą visai greit. Noriu padėkoti visiem kas buvo gaujoj, nes tik jūsų dėka veiksmuose galima buvo prisijuokt, ir smagiai praleist laiką. O aš tariu davai, užtenka žaist prie sampo kai mašina kieme stovi! Apačioje rasit perliukus. Su meile (cbugu) Olandas čiau. Didelis spasiba calidžiui, tankui, inkui, mindei, legrecui, parkourui, aka, dufui, conorui, dvl, levronei, bandicamui - Fingeriui, razui. Sėkmės gaujose! https://imgur.com/a/M5Zz531
 5. Skrajojantis_Olandas

  Camorra XIV

  Camorra XIV 2018.08.11 20:00 buvo nuspręsta jog senieji Los Santos Vagos, Dekanidzės, Daškiniai, Playboys, 12 O`Clock Boyz ir Nortenos gaujiniai nori vėl susiburti į vieną gaują, ir parodyti klasę kaip senais laikais. Keli skambučiai ir po pusvalandžio, apleistame skersgatvyje stovi eilė juodų Admiralų. Tuomet galime išvysti Raudoną sabrę ir joje prikrautą pilną bagažinę ginklų bei narkotikų. Seni vilkai vėl lekia į trasą! Olandas padalino ginklus, atkimšo tekilos butelį ir detaliai papasakojo savo planą. Visiems jis tiko, taigi nedelsdami susėdo į mašinas, iš rajonų susigraibstė savus, ir pradėjo nusikalstamą veiklą. Lyderiai Skrajojantis Olandas Aka Gang Ewan Russell Mister Winston Perliukai:
 6. Skrajojantis_Olandas

  Cbug /nolimit fps

  Super Vip'o cbugas GAILA GS CBUGERIAMS NE VIETA TAD TENKA PALIKTI ŠITĄ PUIKŲ SERVERĮ
 7. Skrajojantis_Olandas

  [0.1.8.7] grąžinam cbug'ą?

  – Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Skrajojantis Olandas– Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Sveiki tautiečiai, noriu su jumis padiskutuoti cbug'o tema. Nežinau kokiu pagrindu jis čia buvo panaikintas, ir nematau tikslo kam reikėjo jį išimti iš šio serverio. Jeigu kalbant čytu aspektu, tuomet visada jų buvo ir bus, ir tikrai auto/ahk/macro cbugus pagauti nėra sunku jeigu nusimanai kaip jie atrodo iš šalies. Juo labiau dabar šaudant zonose, ir suvartojus - pataikyti yra sunku, taigi kai kurių taiklumas tiesiog stebina, ko ankščiau aš nepastebėdavau esant cbug'ui. Dar vienas pastebėjimas, fps unlocko uždraudimas, ir first person modo.. Jūs ką rimtai? Darosi panašiau į kalėjimą, negu "Geriausias žaidimas tik čia". Aš suprantu jog ne visų kompiuteriai tokie geri, kad išvežtu virš 100fps, bet nereiškia, jog kiti turi kentėti. Ir first person galima buvo drausti tik gaujos nariams, nes tik jiems jis suteikia pranašumo, o ne visiems žaidėjams. Dar kažką buvau girdėjąs jog cbug'as uždraustas nes suteikia pranašumo prieš kitus žaidėjus. Tada gal visai išimam tas gaujas, nes vieni moka su cbugu geriau šaudyti, kiti be jo, tai neduok tu Dieve kokia nelygybė, neįmanoma rasti aukso viduriuko ane? Vat ką jūs sugebėjot padaryt idealiai, tai prarasti daug žaidėjų išimdami tą cbug, ir padaryti veiksmus basic š. Visiškai nebereikalinga kiekybė zonose, laimi ta gauja kuri turi daugiau narių. Nebėra tokio prikolo, jog 5 gali laimėti prieš 15, nes fiziškai nespėji nieko padaryti prieš tokį didelį kiekį šaudydmas paprastai. Prisiminkime sandėlius 2016 metais. Jeigu tuomet nebūtų cbug, ar veiksmas būtų toks pats įdomus, ir dar ligi šios dienos būtų šnekama kokie tuomet įspūdingi veiksmai būdavo? Minėjot naują gaujų sistemą, jog bus kaip seniau, kad gaujos principas bus lyg darbo, tai tenais nemanau, jog pasimaišytu cbug'as. Kalbu ne tik už save, o už daug žmonių, tad atsižvelkit savininkai, ir imkitės priemonių, kad tikrai "Geriausias žaidimas būtų tik čia". Jeigu užmiršot jau tuos senus gerus laikus, va gaudykit.
 8. Skrajojantis_Olandas

  /fpslimit 41 cbug

  TTRT
 9. Skrajojantis_Olandas

  Dekanidzės

  Rezervuota
 10. Skrajojantis_Olandas

  Dekanidzės

  Dekanidzės 1991-1993 m. ypač suaktyvėjo nusikaltėlių siautėjimas Lietuvoje. Gaujos vykdė verslininkų reketą, duokles turėjo mokėti dauguma verslininkų – pradedant stambiaisiais, baigiant kioskininkais. Nusikaltėlių grupuotės dalyvavo valstybės turto privatizavime, ieškojo ryšių politiniuose sluoksniuose. Kuomet pagrindiniai mafijos vadai sėdo, arba buvo nužudyti, ši nusikalstama grupuotė iširo ir niekas nebemanė jog jie dar kažkada pasirodys. Praėjus kiek daugiau nei 24 m. niekam nežinant po truputi pradėjo burtis senieji nariai ir nusprendė, kad reikia naujo vado kuris sugebėtu visus suvaldyti, ir įdealiai organizuoti nusikalstamą veiklą. Visų sprendimu į šią vietą geriausiai tiktų Olandas, ir jo korišas Lukas. Taigi nieko nelaukę jie gavo kvietimą į rimtą pokalbį, kur ir buvo paskirti kaip pagrindiniai šios mafijos vadeivos. Kadangi dauguma narių sėdi kalėjimuose, Dekanidzės negali judėti 110% pajėgumu, todėl jie stiprėja po truputi, nes atėjo laikas, kuomet daugelis baigia atsedėti už padarytus nusikaltimus, ir prisijungia atgal į šią nusikalstamą grupuotę. Dekanidzės vadai: Skrajojantis Olandas Lukas_Duffas Dekanidzės gaujos nariai: (Bus pildoma)
 11. Skrajojantis_Olandas

  Vilniaus Brigada

  Ruoškit amunicijas, nes poto gali pritrūkti kulku, kai zonos bus Dekanidzių. Palaukit pora dienų bus seni 90 vėl serveryje, vyraus reketai, ir jei nesikiš visokie pridurkai su savo tais tikrinimais smagiai pasišaudysim
 12. Skrajojantis_Olandas

  Daškiniai

  Gera gauja, judesit kaip visada, ko galiu palinket tai sekmes ir smagiu veiksmu. (P.S. kas zaidzia coc laukiu dekanidzes clane :D) Geru svenciu ir linksmu naujuju, kad gumytes neplystu ir pilni staparikai butu!
 13. Skrajojantis_Olandas

  Tijuana Locos X3

  Kaip siandien vienas gaujinis sako: - Jei gerai saudot tai geriau pora pramisinkit arba filmuokit kaip saudot :D! Sekmes jum ateisiu vakarais su Daskiniais.
 14. Skrajojantis_Olandas

  Dekanidzės

  Dekanidzės lyderis Olandas nusprendė nutraukti savo veiklą, nes vėl geri orai grįžo į Lietuvėlę. Ir negavome oficialumo dėl to nes nebuvom gs ts, bet kam gi rūpi. Keletas prisiminimų iš kelių dienų veiksmų. Ačiū visiem kas padėjo, ir kam teko pabuvoti šioje mafijoje.
 15. Skrajojantis_Olandas

  Dekanidzės

  Dekanidzės 1991-1993 m. ypač suaktyvėjo nusikaltėlių siautėjimas Lietuvoje. Gaujos vykdė verslininkų reketą, duokles turėjo mokėti dauguma verslininkų – pradedant stambiaisiais, baigiant kioskininkais. Nusikaltėlių grupuotės dalyvavo valstybės turto privatizavime, ieškojo ryšių politiniuose sluoksniuose. Kuomet pagrindiniai mafijos vadai sėdo, arba buvo nužudyti, ši nusikalstama grupuotė iširo ir niekas nebemanė jog jie dar kažkada pasirodys. Praėjus kiek daugiau nei 24 m. niekam nežinant po truputi pradėjo burtis senieji nariai ir nusprendė, kad reikia naujo vado kuris sugebėtu visus suvaldyti, ir įdealiai organizuoti nusikalstamą veiklą. Visų sprendimu į šią vietą geriausiai tiktų Olandas, ir jo korišas Parkouras. Taigi nieko nelaukę jie gavo kvietimą į rimtą pokalbį, kur ir buvo paskirti kaip pagrindiniai šios mafijos vadeivos. Kadangi dauguma narių sėdi kalėjimuose, Dekanidzės negali judėti 110% pajėgumu, todėl jie stiprėja po truputi, nes atėjo laikas, kuomet daugelis baigia atsedėti už padarytus nusikaltimus, ir prisijungia atgal į šią nusikalstamą grupuotę. Dekanidzės vadai: Skrajojantis Olandas Dekanidzės nariai: Kevin Levrone Jeff Alvarez Geoffrey Entwistle David Energy Kevin Costner Matt Jace Unreal Killer Modestas Mlg Mister Winston Jake Xarim Salvis Gta Didelis ačiū Pofkai už gfx.