Jump to content

Matas_Nesvarbu

Narys

 • 60

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

540 profilio peržiūros
 1. Pew pew,ir sekmės jums linkiu zonose ;)
 2. Sekmės,paiimk manę. Būsiu naudingas tau :)
 3. man sampas neveikia kaip aš jums gražinsiu ;9
 4. Va šitus nervinančius dalykus tu pasakei,kadangi dirbęs 3 kartus mechu,knisa kai reikia rašytis visokius autotextus. Jo svarbiausia kad PD užknisa dar labiau. Nori užrakinti ratą moticiklui - nutempti mašina an pievos PD deda starų. Ir taip praknisi visas šaibas. ESU UŽ.
 5. Išiimimas kauliukų dar daugiau pablogintų serverio padėtį - ekonomiką,mes būtų tiesog daug leaviniančių žaidėjų išeinančių į ryžyna kur galėtu žaisti ir žaisti,bei kaltis pinigų. mano nuomone ESU PRIEŠ.
 6. Šiuo metu neturėjau pinigų bei darbo,na bei man SA:MP yra kaškodėl susigadino. @Egidijus_Keza @Vycka_Flex
 7. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Matas_Nesvarbu 2. Problemos tipas (SA:MP, TeamSpeak ir pnš..): SAMP 3. Problema (apibūdinkite problemą): AŠ KAI pasijungiu,gta sa man viskas gerai būna,bet kai pasijungiu samp būna baltas ekranas ir staiga crash. gal dėl pc kad neįžveža seno game mes vien procas i7 ir msi 1080 vaizdūškė. 4. Vaizdinė medžiaga (jeigu reikia): Padėjusiam atsidėkosiu 10k.
 8. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Matas_Nesvarbu 2. Jūsų norima modifikacija: ENB,color mod,taikinukas. 3. Modifikacijos apibūdinimas: SRR,bet neturiu video, o šeip norėčiau tų išvardintų modų,mano pc yra Medium. (Manau) 4. Ar reikės pagalbos įsirašant modifikaciją?: Taip.
 9. Oba,ežiukas gryžta gal gauja jimsit zonas???
 10. Su cbugu,kovos greičiau eitusi,ir būtų daug linksmiau,visi seni žaidėjai leavino nuėjo į ,,Ryžyna" nes nori išnaudoti savo skillus,ir parodyti an kiek jie kieti,ir balsavimas 86 žmonės sako gražinti cbuga,bet rokas ir benetis tiesiog nekreipia mes jiem kaip mėšlo krūva,prarasit žaidėjus taip nekreipdami dėmesio greenside galima pasakyt jau žlugęs,į ,,Ryžyną" ir sargą renkasi po 300 - 200 žmonių o pas mus 50 - 100 jeigu gražintumėt cbugą visi parbėktu čia dėl ekonomikos,o tenai jie sėdi tik dėl cbugo. PAGARBIAI Matas_Nesvarbu. @Matthew_Bennett
 11. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Matas_Nesvarbu • VIP nario Vardas_Pavardė serveryje : Vilius_Lolas • Už ką yra peikiamas šis VIP narys ?: [Blogas /v naudojimas.] • Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą : https://imgur.com/a/6tdaH0e
 12. Na jau taip sakai kodėl dar nori didinti algas? Nesuprantu jeigu nežinai galima nusipirkti Elegy už tuos pinigus. Arba sultaną.
 13. Didelis prieš. Kodėl? Kaip sakė kiti serveris praras ekonomika,o tai būtų blogai,ir šeip būk aktyvus stengis dirbti ir užsidirbsi kaip aš su 70 tūkst. Be to tikrai būtų labai neįdomu. Dar karta pagrysiu mano nuomuonė PRIEŠ.
 14. 1. V_P žaidime: Matas_Nesvarbu 2. Mūsų pasirinktas skaičius: 12 3. Ką planuojate daryti su pinigais: Nusipirkti verslą,nebebomžauti,pirkti elegy - sultaniuką,ir važinėti sau kietas po miestelius.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...