Jump to content
Nesisiųskite jokių .cs ar .asi failų tiesiogiai iš nepažįstamų žmonių. Galite prarasti mūsų serverio vartotojus! ×

Rokas

Administratorius

 • 7.372

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • 164

  Laimėta dienų

Visi Rokas pranešimai

 1. Žaidėjas, „įsilaužęs“ į paskyrą užblokuotas ir neteko vartotojų mūsų serveryje. Nukentėjęs žaidėjas turto neatgaus. Daugiau informacijos apie tokius atvejus paspaudus čia. Tema rakinama.
 2. Tegul užblokuotas žaidėjas susisiekia su manimi asmeniškai (skype, žinute forume, facebook, el. pašte ir pan.). Neatblokuotas.
 3. Sekantį kartą žaidėjas už tokį užblokavimą gaus administratoriaus draudimą. Užblokavimo anketa netvarkinga. Tema rakinama.
 4. Jeigu panaši situacija kartosis žaidėjas bus baudžiamas užblokavimu ir visų registruotų vartotojų konfiskavimu. Tema rakinama.
 5. Mes už paprastų žaidėjų rengiamus eventus neatsakome, todėl prieš dalyvaujant tokiuose „eventuose“ prašome prisiimt atsakomybę. Jeigu žaidėjai tuo (rengs „fake eventus“) ims naudotis, bus blokuojami be papildomo įspėjimo už apgaules ir praras visus registruotus vartotojus mūsų serveryje. Tema rakinama.
 6. Jeigu tokie atvejai kartosis ateityje, nesvarbu ar žaidėjas grąžins turtą ar ne, bus blokuojamas ir praras visus vartotojus mūsų serveryje. Tema rakinama.
 7. Neatblokuotas. Gavote pinigus (500.000 €) iš žaidėjo, kuris pardavinėjo/keitė mūsų projekto turtą.
 8. Žaidėjas nebe administratorius. Tema rakinama.
 9. Žaidėjas nebe administratorius. Tema rakinama.
 10. Užblokavimo apeliacija tvarkinga. Tema rakinama.
 11. Techniškai iki atnaujinimo dabartinė nusikalstamos veiklos sistema nebegaus jokių atnaujinimų ar klaidų ištaisymų, nes dabartinė sistema test serveryje jau yra išmontuota ir ją keičia naujoji. Kas liečia gaujų priežiūrą, laikinai su šiomis užduotimis tvarkosi Vladas, kuriam asmeniškai esu įsakęs, jog gaujų reikalus paliktų pabaigai ir tam daug laiko neinvestuotų. Taip pat gaujų veiklas prižiūri nemokami administratoriai, kurie vienu metu negali stebėti 10 - 30 žmonių taip kaip jūs norėtumėte. Filmuokite patys savo žaidimus ir siųskite įrodymus administratoriams. Kalbant apie kritiką gaujų nuostatoms. Jos buvo sukurtos atsižvelgiant į Jūsų pačių daromas nesąmones. Kaltinti visą tą popierizmą, jog tai varžo gaujų veiklas nemanau kad derėtų, nes patys prie to privedėt buvusius gaujų prižiūrėtojus. Jeigu norit kažką pakeisti, pradėkit pirmiausia nuo savęs ir tada nereikės kentėti nuostatų apribojimų. Diskusiją paliekame atvirą tol kol diskusijoje dalyvaus argumentuotos nuomonės.
 12. Vartotojų dalinimosi problemos sprendimas, Kadangi vis dažniau susiduriame su tokiomis situacijomis, kai vartotojai yra dalinami draugams arba tiesiog parduodami, nusprendėme imtis atitinkamų priemonių, jog tai sukontroliuotumėme. Nuo šios dienos už pažeidžiamas serverio taisykles bus baudžaimas tiek vartotojo savininkas, tiek už vartotoją žaidžiantis asmuo. Pavyzdys nr. 1: Jūs paskolinate savo draugui savo vartotoją. Jūsų draugas gauna „RCON“ užblokavimą ant Jūsų paskolinto vartotojo. Tokiu atveju tiek jis, tiek Jūs prarasite visus registruotus vartotojus mūsų serveryje ir būsite blokuojami abu „RCON“ užblokavimais. Pavyzdys nr. 2: Jūs parduodate savo vartotoją atitinkamam asmeniui. Tas asmuo po kurio laiko yra blokuojamas „RCON“ užblokavimu ant Jūsų parduoto vartotojo. Tokiu atveju tiek jis, tiek Jūs prarasite visus registruotus vartotojus mūsų serveryje ir būsite blokuojami abu „RCON“ užblokavimais. Pavyzdys nr. 3: Jūs paskolinate savo draugui savo vartotoją. Jūsų draugas yra nepageidaujamų gaujos narių sąraše arba nepageidaujamų darbuotojų sąraše. Tokiu būdu Jūs padedate savo draugui „apeiti“ šiuos sąrašus, todėl esate šio pažeidimo bendrininkas. Dėl šios priežasties tiek Jūsų draugas, tiek Jūs esate įrašomi į šiuos sąrašus ir esant reikalui blokuojami už apgaudinėjimus. „Greenside“ administracija 2020, kovo 22d.
 13. Neaktyvus narys, Nuo šiol forumo vartotojai bus skirstomi į neaktyvius ir į aktyvius. Neaktyvūs vartotojai nebus įtraukiami į forumo statistiką (pvz. efektyvumo statistika forumo pagrindiniame puslapyje, dešinėje pusėje) ir panašiai. Neaktyvus forumo vartotojas yra toks vartotojas, kuris forume paskutinį kartą buvo apsilankęs prieš daugiau nei 5 kalendorines dienas. „Greenside“ administracija 2020, kovo 22d.
 14. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Mafijos_Tevas • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Jackson_Moretti • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Čytinimas. • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : Logai.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...