Jump to content

Lynn_Shiweing

Neaktyvus

 • 10

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

919 profilio peržiūros
 1. @Marko_Escobar išsipildė tavo svajonė, Kroatai finale, oleeee 

  1. Marko_Escobar

   Marko_Escobar

   Mano svajonė buvo, kad Italai laimėtų šį čempionatą... Nu arba Vokiečiai... Nu... tada belgai... O kroatus visada palaikiau nuo pradžių ir kiekviename raunde galvojau jog jiems gg bus, nes oponentai favoritai... ir va finale prieš naujus favoritus.. :D omg

  2. Lynn_Shiweing
 2. Kroatai, ole ole 2-1 B)B)

 3. Kroatai ar Anglai ? 

  1. Rodyti senesnius komentarus  2 komentarai
  2. Get_Paid

   Get_Paid

   Survey corps laimės.

  3. Marko_Escobar

   Marko_Escobar

   Emotional attachmentas aišku, kad už Kroatus jau ne pirmame čempionate. Tačiau iki šiol nesėkmingai tik daug triukšmo kėlę ir tiek daug vilčių spaudimo turėję, pagaliau - šiame čiampe jie nuėjo taip toli, todėl turėtų eiti dar toliau.

  4. trolas_lolas
 4. Nesveikai driftini, dalyvauk konkurse, galbūt laimėsi!
 5. Ši idėja tikrai pagyvintų serverį, ir manau, tada daugiau žmonių pirktų serverio namus, kurie dabar projekte yra vienas, nes jų laisvų tai begalė. Aš esu UŽ!
 6. Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Lynn_Shiweing Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : 2018.07.03 Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : Pirmasis serveris. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Iš draugų. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Seno nebuvo, nes žaidžiu SAMP nuo vakar. O ši, nes lošia keli draugai. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Taip, visas, jos buvo lengvos. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Visus be direktoriaus pakvietimo. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Taksi nuvežė. Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Visados, kai reikia kur nors nuvažiuoti, nes nežinau vietų. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Buvau nušautas. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Pakanka, kai reikėjo tai radau. Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Naudojau, padėjo. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Teko kviesti, sureaguota labai greitai. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Manau, kad aiškus, jei jo nesuprantu draugai paaiškina. Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Nežinau, galbūt nieko.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...