Dean_Winchester

Narys

Dean_Winchester

Narys
 • ID

  20618
 • Turinio skaičius

  13
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

Paskutinių profilio lankytojų rodymas yra išjungtas

 1. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Dean_Winchester • Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje : Misteris_Erikas • Už ką yra peikiamas šis administratorius ?:Nesamones daro susprogdino mašina, elgiasi kaip zebras, susprogdinęs net pavešt nepasisiūlė, dar bande užmušt partrenkdamas, trankė. • Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą :https://imgur.com/a/cIdd54C
 2. Dean_Winchester

  [0.1.8.7] Pokeris

  Niekas nekalba apie jokias vairavimo mokyklas, tai yra dalykas kurį turi turėti bet koks RP tipo serveris. O dėl pokerio čia nėra čia jokio reikalo pradėt svarstyt to idėjos, nes ir taip mes turim kauliukus, žaidėjai prie to pripratę, aišku visi nori kažkokių naujovių, bet pokeris nėra tą naujovė kurios reikia. Nes kaulus lošt yra žymiai paprasčiau nei tarkim atvykt į tam tikrą vietą, dar jeigu ten žmonių nebus, ten kur turėsi tą pokerį lošt, ir ta kova dėl pinigų bus ilgesnė, o dabar paspaudi n > enter ir žiūri ar krenta ar kyla pinigai. Kam vystyt visiškai nereikalingą sistemą, bandyt kažką sugrūst, ko nereikia? Kauliukais vistiek žymiai paprasčiau nei lošt pokerį. Ir apskritai šita idėja atrodo nebūdinga tokiam serveriui, net kažkaip man neina pagalvot kaip aš žaidžiu pokerį greenside. Pvz padarė jie ta update senokai su lenktynėm iš pinigų, kas nors dar prisimena tą dalyką, naudoja jį bent kiek? Tas pats ir pokeriui gali būt.
 3. Dean_Winchester

  [0.1.8.7] Pokeris

  Nu su situo gal ir galiu sutikt, bet vistiek, jau kitas projektas turi isvystes tokia ideja *cough* LSG *cough* + cia mum tokia sistema pamatyt reiktu daug darbo.
 4. Dean_Winchester

  [0.1.8.7] Pokeris

  PRIEŠ, nes įsivaizduoju, kad nevisi serveryje moka tuos pokerius lošt, pvz aš nemoku niekiek lošt, čia toks azartinis žaidimas kuris reikalauja tam tikro įgūdžio, o kauliukai viskas pagal tavo laimę. Nesvarbu ar ten iš mažų sumų ar didelių, bet manau, kad serverio žaidėjam labiau patiktų paprastas toks žaidimas, koks jau yra, ir nieko nereikia keisti. Dar nepridėjus, kad kitas projektas jau yra iškėlęs tokią įdėją į dienos šviesą, ir dar tikriausiai prie tokio serverio sumanymo reiktų gan padirbėti. Beto tikriausiai paprasti žmonės (Ir vėl kaip aš) Net negalės žaisti to pokerio, nes nemokės, nebent išsikels tikslą išmokti, bet kas vargs? Tada ta įdėja liks nenaudojama ir apleista, ir niekas nekreips dėmesio, ir visi laimingai žais kauliuką.
 5. Dean_Winchester

  KONKURSAS IŠ 50.000$

  Ir vel laimejau kaip taip man sekasi?
 6. Dean_Winchester

  [Konkursas]100.000€ giveaway

  Omg, aš šulėj dar galvojau blmb idomu ar laimesiu, bet ne, galvojau sau, man visada nesisekdavo. bet ziuriu tam liste mano vardas sedi, man pinigus pervede :DD. Omg, dar neseniai loterijoj 100 kredu paverciau i 300, pastaruoju metu pradejo neblogai sektis.. dar pats nuejau i random org ir pats 1 iki 40 ta skaiciuka paspaudziau generate ir ismete 23 ir galvojau va, cia yra lucky skaicius.. OMG. visdar ngl patiket. Tie pinigai man tikrai pravers, dekui tau uz surengta event. papildoma man cia tik motyvacija zaist ta gs.. Yra tokiu dosniu zmoniu.
 7. Dean_Winchester

  [Konkursas]100.000€ giveaway

  1, Jūsu V_P žaidime: Dean_Winchester 2. Jūsu pasirinktas skaičius: 23 3. Ką veiksit su pinigais? Taupysiu
 8. Dean_Winchester

  Tony_Gaming laikinai užblokavo Taironas_Modemas

  Kazkas tokio apacioj matosi https://imgur.com/a/2fXGvCm Kas ten raso Wallhack ON? hmm?