Pro_Nitro

Narys

Pro_Nitro

Narys
 • ID

  20791
 • Turinio skaičius

  160
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

Paskutinių profilio lankytojų rodymas yra išjungtas

 1. Pro_Nitro

  Parduodu labai gražų NRG.

  NRG PARDUOTAS RAKINAME TEMĄĄĄ.
 2. Pro_Nitro

  „MRC“ | Algos

  Anketos šablonas 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Pro_Nitro 2. Praėjusios savaitės statistikos nuotrauka (/bendradarbiai): https://imgur.com/a/lGM0W8V 3. Dabartinės savaitės statistikos nuotrauka (/bendradarbiai): https://imgur.com/a/TWtKzmR 4. Kaip praėjo ši savaitė, kaip sekėsi?: Normaliai 5. Ar norite panaudoti priedus prie algos?:Taip, raudoną lazdelę ir 25000 priedą.
 3. Anketos šablonas jei negalite užtildyti pats (Prašau užtildyti Vardas_Pavardė) 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris prašo užtildyti kitą asmenį:Pro_Nitro 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuris nusižengė taisyklėms:Edga_Bmw 3. Priežastis, kodėl žaidėją turėtume užtildyti:Įžeidinėjimai 4. Įrodymai, kaip žaidėjas nusikalto:https://imgur.com/a/2h79Yww
 4. Pro_Nitro

  Parduodu labai gražų NRG.

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Pro_Nitro 2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius: 229ID IR 58ID, 229ID RETA, 1200 kilometrų ridos. 3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (tr.priemonės išvaizda, informacija, bagažinės vidaus ir ridos nuotraukos):https://imgur.com/a/6DUlFq7 4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę:Esu atviras pasiūlymams.
 5. Pro_Nitro

  Parduodamos auksinės tdežės 30k

  DĖŽĖS PARDUOTOS RAKINAME TEMA.
 6. Parduodamas gražus, 229ID IR 58ID, 229ID RETA. NRG. Važinėtas, prisukta 1200 kilometrų. Yra buvęs patekęs 2 kartus į avariją. Bet detalės buvo pakeistos ir nieko bloga jam nėra atsitikę. Įsibėgėja greitai.

  Esu atviras pasiūlymams.

  https://imgur.com/a/6DUlFq7

  1. Rodyti senesnius komentarus  1 daugiau
  2. Pro_Nitro

   Pro_Nitro

   @Steve Stanley girdi nepyk, matai neveipinu, plaučių dar nežūdau. Ir matai ne. Gal būt kitą kartą.

  3. Steve Stanley

   Steve Stanley

   Jasnas, saukit jam bana

  4. Pro_Nitro

   Pro_Nitro

   @Steve Stanley Report'ą užmesiu ir banas bus

 7. Parduodamos auksinės Liko nebedaug kaina 30000. Parduodamas 6ID Infernus, 6ID Turismo, 6ID NRG.

 8. Pro_Nitro

  „MRC“ | Algos

  Anketos šablonas 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Pro_Nitro 2. Praėjusios savaitės statistikos nuotrauka (/bendradarbiai): Pirma alga 3. Dabartinės savaitės statistikos nuotrauka (/bendradarbiai): https://imgur.com/a/lGM0W8V 4. Kaip praėjo ši savaitė, kaip sekėsi?: Normaliai 5. Ar norite panaudoti priedus prie algos?:Ne
 9. Pro_Nitro

  „MRC“ | Eliksyrų gamyba

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Pro_Nitro. 2.Kurias užduotis įvykdėte? (rašykite numeriukus 1-4): 1 ir 4, fotkes ntr, pildau per telefoną. 4 jei nesunku pažiūrėk per /dpultas tikrai bus 150km ridos. 3. Įrodymai, kad įvykdėte užduotis: nėra.
 10. Pro_Nitro

  „MRC“ | Eliksyrų gamyba

  Šablonas norint gauti ingredientus: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Pro_Nitro 2. Kurias užduotis įvykdėte? (rašykite numeriukus 1-4):3 3. Įrodymai, kad įvykdėte užduotis: https://imgur.com/a/QBNKytr
 11. Pro_Nitro

  „MRC“ | Eliksyrų gamyba

  Šablonas norint gauti ingredientus: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Pro_Nitro 2. Kurias užduotis įvykdėte? (rašykite numeriukus 1-4):1 3. Įrodymai, kad įvykdėte užduotis: https://imgur.com/a/SYCozPE
 12. Pro_Nitro

  „MRC“ | Rangai

  RANGO PASIKĖLIMO ANKETA 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Pro_Nitro 2. Į kurį rangą norite pasikelti: 2 3. Jūsų /bendradarbiai lentelė: https://imgur.com/a/bo7h8WO 4. Ar gerai sekėsi keltis rangą? Buvo lengva/sunku?: Nebuvo sunku, tik gaila taisymų negaunu... 5. Ar norite panaudoti rango pasikėlimo palengvinimą?(jei taip, tai kiek?): Taip 2.5 burtažodžio.
 13. Pro_Nitro

  „MRC“ | Burtų lazdelės

  Šablonas mėlynų lazdelių išsikeitimui į bonusus: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Pro_Nitro 2. Kiek mėlynų lazdelių norite išsikeisti?: 1 3. Į ką norite iškeisti mėlyną burtų lazdelę?: 2,5 burtažodžio rangų pasikėlimo palengvinimui.
 14. Pro_Nitro

  „MRC“ | Eliksyrų gamyba

  Šablonas norint gauti ingredientus: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Pro_Nitro 2. Kurias užduotis įvykdėte? (rašykite numeriukus 1-4):1,4 3. Įrodymai, kad įvykdėte užduotis: https://imgur.com/a/xpwliRD Šablonas norint iš turimų ingredientų pagaminti eliksyrą: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Pro_Nitro 2. Kiek eliksyrų norite pagaminti?:1 3. Kaip sekėsi?:Su 5 užduotimi sunkiau, taip tai nesunku.