Milvydas_Dexter
Neaktyvus
-
20
Turinio skaičius
-
Užsiregistravo
-
Paskutinį kartą lankėsi
-
Nario efektyvumas
Visi Milvydas_Dexter pranešimai
-
Labai zjbs tie pasiekimai, dabar bent turėsiu ką veikt
-
Jo klausei draugo medkirčio, bet rašei Arma? :DDDD
-
[beždžionė prisimena vaikystę ] [Pozuojam su bokso kriauše] [bokso ringe, besiruošiant kovai] [Prieš išeinant irgi reikia nepamiršti Selfie] [Kimarinu prie jūros]
-
Tai jūs ten su tais mechanikais kažką darykit, o ne mane tildykit. Ateini į servą palošt normaliai nusitempia mašiną ir apverčia specialiai. Vapšie pagal tų mechanikų mąstymą reikia tempt mašinas visada, nesvarbu ar aišktelėj ar dar kur. Sustojau pavalgyt prie kioskelio to *cenzūra* mašiną jau tempia žiūriu ir dar kas svarbiausia ne kma o vapšie apverčia ir po to šaibas turiu mokėt už nieką.
-
• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Milvydas_Dexter • Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Mine_Death • Už ką buvote užblokuotas ?: Reklamą • Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo : P.S. Jis kiek žinau ten visą serverį užbanino, kažkas su nervais.
-
Twist, RedZ`, WeedQ, First, Secondary`, -ScouraGe-
-
Net nežinau kaip įvertinti. Jeigu sakykim naujokas ateis į serverį, jis norės pažvejot, o kiekis bus nulis. Tai jis turės laukt, kol atveš? O jeigu nebūtų darbuotojų prisijungusių jam reiktų laukt, kol jie prisijungs? Ši idėja nelabai.
-
Lion_Cortez