Deivid_Mldcc

Narys

Deivid_Mldcc

Narys
 • ID

  21546
 • Turinio skaičius

  11
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

1 sekėjas

Paskutiniai profilio lankytojai

Paskutinių profilio lankytojų rodymas yra išjungtas

 1. Deivid_Mldcc

  Parduodu hermes reta spalva

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Deivid_Mldc2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius:Hermes rida 70km,dauzta 0.Reta spalva.3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (tr.priemonės išvaizda, informacija, bagažinės vidaus ir ridos nuotraukos): 4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę:Siulykit nuo 15k.
 2. Deivid_Mldcc

  Ideti Sandking

  Pasiūlymų skilties anketa, Turite gerų pasiūlymų projektui iš programos pusės, kurie padėtų tobulinti projekto modifikaciją? Savo pasiūlymą galite pateikti šioje skiltyje, pasistenkite aprašyti išsamiai, kad pasiūlymas būtų aiškus ir suprantamas. Pildydami naudokite tam skirtą anketą, kuri pateikta žemiau. Pasiūlymų anketa: • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Deivid_Mldc • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Ideti masina Sandking ir kad jis butu vertas kokiu 3mil-5mil ,kad ja galetu nupirkti tik seni zaidejai kurie turetu tokius pinigus. • Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Tiesiog butu dar vienas tikslas kur leisti tuos pinigus • Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą):
 3. Deivid_Mldcc

  Pora ideju

  Tai ne benzina o bus akumuliatori procentai ir jie mazes
 4. Deivid_Mldcc

  Pora ideju

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Deivid_Mdc • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: 1.Akumuliatorius,kad kai butu paliktos sviesos tr.priemonej isikrovinetu akumuliatorius o kad ji pakrauti reikia kviesti mechanikus jie atvaziuotu ir pakrautu kainuotu kokiu 100-300Euru. 2.Kad name nereikietu viduj atidaryneti duru paciam viduje ir nerasyti komandos /Namas nes dbr name pastatau durys o jos tesiog stovi nei atidaryti nei ka reikia padaryti kad kai preini jas pastumus jos atsidarytu. 3.Padaryti kad butu parduotuves butu irgi kaip verslas ir kai nupirktu ten ka nors eitu eurai verslo savininkui. • Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: 1.Realyskiau butu ir mechanikams daugiau darbo.2.Nereikietu atidarineti duru jos pacios patimus jas atsidarytu.3.Daugiau verslu butu ir euru daugiau. • Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą): Rasykit kas Uz kas Pries
 5. Deivid_Mldcc

  Parduodu Treileri

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Deivid_Mldc 2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodama būstą, (tipas, miestelis, baterijos kolektorius (jei yra ir įmanomas), stogo spalva (tik ant namų), interjeras, garažas (ar yra): Treileris. 4. Kaina, kiek norite gauti už būstą:Bent 100K.Siulykit 5. Papildoma informacija: Irengta dar baldu yra sandeli.