Mayor_Heinman

Narys

Mayor_Heinman

Narys
 • ID

  21557
 • Turinio skaičius

  57
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

166 profilio peržiūros
 1. Mayor_Heinman

  Ieškau elegy modifikacijos

  Anketa skirta ieškant norimos modifikacijos: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Mayor_Heinman Norima modifikacija(Transportas/skin/hud ir t.t.):Mašinos modifikacijos kuri pakeičia elegy. Komentaras ko būtent ieškote:Elegy modo, svarbu, kad nuo jos necrashintų ir nemėtytų warningų. Taip pat nereikia kokios tai super car. Dėkui iš anksto. Modifikacijos vaizdinė medžiaga(foto/video. Nebūtina, bet patartina):
 2. Mayor_Heinman

  „DARS“ | Įrankių dėžės

  Užduoties atlikimo šablonas: Vardas_Pavardė:Mayor_HeinmanKurį įrankį norite gauti?:Visus 3 Įrodymai jog atlikote užduotį(-is): Laužai https://imgur.com/a/IhEPsbD Sutaisymai https://imgur.com/a/MVmEmnc Rato blokai https://imgur.com/a/WAGUqfn Kaip sekėsi atlikti užduotis?: Buvo sunkoka rasti paliktus motociklus.
 3. Mayor_Heinman

  „DARS“ | Įrankių dėžės

  Užduoties atlikimo šablonas: Vardas_Pavardė:Mayor_Heinman Kurį įrankį norite gauti?:Plaktukas, atsuktuvas. Įrodymai jog atlikote užduotį(-is): https://imgur.com/a/emoFaNu Kaip sekėsi atlikti užduotis?: Normaliai.
 4. Mayor_Heinman

  „DARS“ | Įrankių dėžės

  Užduoties atlikimo šablonas: Vardas_Pavardė:Mayor_Heinman Kurį įrankį norite gauti?:Flakonas Įrodymai jog atlikote užduotį(-is): https://imgur.com/a/Ypk6WEL Kaip sekėsi atlikti užduotis?: Spakainei.
 5. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Mayor_Heinman• Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje :Jery_Devil• Už ką yra peikiamas šis administratorius ?:Free banas. Kėlė banned, bet nepatvirtino.• Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą : Štai banned anketa.
 6. Mayor_Heinman

  Unban Mayor_Heinman

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Mayor_Heinman• Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo :Jery_Devil• Už ką buvote užblokuotas ?:Tyčinis non-rp. Kad jau ant žolės buvau tai nusikaltėlis likau?• Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo : https://imgur.com/yawxO1g• Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį : https://imgur.com/LOlzwHJ
 7. Mayor_Heinman

  Perku 100m2 verslą

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Mayor_Heinman2. Perkamų patalpų dydis: 100m23. Kitos pageidaujamos savybės - verslo šaka, lygis: Šaka nesvarbi, pageidaujamas 2lvl.4. Siūloma kaina: 1.200.000-1.300.000$
 8. Mayor_Heinman

  Parduodamas retas 6ID SULTAN

  ٠PARDUOTĄ٠
 9. Mayor_Heinman

  „DARS" | Darbuotojų papeikimai

  Sveikas, atsiprašau, už sukeltus nepatogumus. Taip rašiau, jog tuo metu ne aš buvau prie pc, o "randomai" barake. Tiesiog palikau pajungtą sampa kol nebuvau kambaryje. Kompo nebuvai palikęs draugams, tiesiog užėję į kambarį pradėjo daryti nesąmones. Dar kartą atsiprašau už šią situaciją.
 10. Mayor_Heinman

  Parduodamas retas 6ID SULTAN

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Mayor_Heinman 2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius:6ID sultanas, visos tune dalys išskyrus galą, be daužtumo, vardiniai numeriai. 3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (tr.priemonės išvaizda, informacija, bagažinės vidaus ir ridos nuotraukos):https://imgur.com/a/pEj3XRn 4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: Nuo 250k
 11. Mayor_Heinman

  „DARS“ | Rangų sistema ir jų informacija

  Rango pasikėlimo šablonas Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Mayor_HeinmanĮ kokį rangą norite pasikelti?: Į antrą. Jūsų /bendradarbiai lentelė: https://imgur.com/a/RBFiYgX Kaip sekėsi keltis rangą?: Normaliai.
 12. Mayor_Heinman

  Ieškau hud fixo

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Mayor_Heinman Norima modifikacija(Transportas/skin/hud ir t.t.):Hudo fixas Komentaras ko būtent ieškote:Tiesiog reikia sužinoti kaip pašalinti textą po minimapu už GS saito. Modifikacijos vaizdinė medžiaga(foto/video. Nebūtina, bet patartina):https://imgur.com/a/zjB92F7
 13. Mayor_Heinman

  [Ieškau] HD car pack'o

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Mayor_Heinman Norima modifikacija(Transportas/skin/hud ir t.t.):HD mašinų pack'as. Komentaras ko būtent ieškote:Modifikacija iš esmės nepakeičia transporto struktūros, bet padaro jas HD. Panašiai kaip ir HD skin pack'as. Modifikacijos vaizdinė medžiaga(foto/video. Nebūtina, bet patartina):
 14. Mayor_Heinman

  Sultan full tune, reta spalva.

  Sveikas, čia net nėra reta spalva, reta yra 3ID, o čia 17 ir 78 be to daužtumo 5 kas realiai jau yra daug.
 15. Mayor_Heinman

  Perku Sultan

  Žaidėjas jau pardavęs savo sultan, tad galim siūlyti toliau.