Dziugas_Qlyn

Narys

Dziugas_Qlyn

Narys
 • ID

  22842
 • Turinio skaičius

  8
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

Paskutinių profilio lankytojų rodymas yra išjungtas

 1. Dziugas_Qlyn

  „Midnight Taxi“ Neaktyvumas/palikimas

  »Jūsų V_P žaidime: Dziugas_Qlyn »Kiek dienų pradirbote „Midnight Taxi“ firmoje: 5 »Ar viskas patiko šioje firmoje: Firmoje viskas tikrai labai patiko, aišku būna nesutarimų tarp taksistų, bet viskas suprantama. »Priežastis dėl kurios paliekate mūsų firmą: Pabodo ta kasdiene rutina, kai atsikeli nueini prie kompiuterio praleisti 1 val. savo laiko kurį galėčiau praleisti naudingiau ir nėra visiskai jokio veiksmo kokio tikėjausi prieš pildydamas į taksistus iškvietimai būna pakankamai reti (O jei būna tai labai sunku priimti iškvietimą) arba jei būna iškvietimų tai tik kai vienas priimi iškvietimus ir jie ties plūsta, kad nespėji suktis. »Palinkėjimas, pasiūlymas valdžiai, bendradarbiams: Didelis dėkui @Derek_Escobar tikrai pagarba šiam direktoriui. Sekmės kitiems taksistams.
 2. Dziugas_Qlyn

  „Midnight Taxi“ Darbuotojų papeikimai.

  Žmogus nepapasakoja visko kaip buvo. Atvažiavau prie sk Nedas_Staponkus daužyti mano taxi išlipes nukreiciaubį jį ginklą, gavau porą smūgių į kepalą, šoviau 2 kart Nedui ir išvažiavau nes taranavo mano taxi, veliau vėl parvažiavau vel tas pats, išvažiavau, vel pervažiavau Nedas su Shoop_Doggs pradėjo mane daužyti apsigintadamas į abu šoviau.
 3. Dziugas_Qlyn

  „Midnight Taxi“ Sutartys

  »Jūsų V_P žaidime: Dziugas_Qlyn »Įrodymai jog paaukojote 10'000€ į taksistų darbo fondą: »Jūsų norimas darbo sutarties laikotarpis (1-7d.): 5
 4. Dziugas_Qlyn

  Emigruoju Dziugas_Qlyn

  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Dziugas_Qlyn Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : 2019/06/26 Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : Apie metus laiko. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Iš gtatop.lt. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Pabodo žaisti (darbai buvo labai nuobodus tiesiog vaižinėjimas), GreenSide darbai žymiai idomesni, daugiau veiksmo. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Taip, nebuvo sunku. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Įdomiausias ir pelningiausias pasirodė taxi vairuotojo, nuobodžiausias gaisrininko. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Ne. Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Labai dažnai. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Taip, bent pora kartų. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Manau reiktų daugiau nuomojamų mašinų aikštelių. Būtų smagu jas matyti kiekvienam miestelyje. Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Taip, pirmas dienas ypač dažnai naudojau. Taip, labai padėjo. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Taip, teko. Priklauso nuo paros laiko diena visos tarnybos reguoja greit, naktį lėtokai. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Apie serverį informacija aiški, tačiau darbų informacijos tikrai trūksta, dažnai nebūna aišku ką daryti. Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Manau reiktų išplėsti darbų aprašymus ir aiškiau paaiškinti ką reikia daryti dirbant darbus.
 5. Dziugas_Qlyn

  Prisistatau Dziugas_Qlyn

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Dziugas_Qlyn Jūsų tikrasis vardas: Džiugas Jūsų amžius: 14 metų (2005/01/20) Iš kokio miesto esate?: Mažeikių Kokie jūsų charakterio bruožai?: Esu draugiškas, mandagus, linksmas, pozityvus, turiu daug kantrybės. Laisvalaikio hobis(-iai): Mėgstu žaisti kompiuterinius žaidimus, užsimu sportu, leidžiu laika su draugais, duomiuosi automobiliais ir motociklais (Ir kita įvairia technika). Ar turite augintinių? Jei taip tai kokių: Taip, šunį Kada pradėjote žaisti SA-MP?: Ganėtinai nesenai, gal prieš vienus metus. Iš kur sužinojote apie Greenside.lt projektą?: Ieškojau įdomaus projekto kur galėčiau praleisti savo laisva laiką ir netyčia radau GreenSide.lt Vieta visoms likusioms mintims išsireikšti: Manau GreenSide serveris tikrai patenka į geriausių serverių sarašą! Susitiksim žaidime! Nuotrauka(privaloma): http://imgur.com/a/mGHHfzc