Jump to content
Kada ir kokiais atvejais žaidėjai yra blokuojami už „c-bug“? ×

Max_Toshi

Narys

 • 112

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

5 sekėjų

Apie Max_Toshi

 • Gimtadienis 2004.02.20

Paskutiniai profilio lankytojai

1.396 profilio peržiūros
 1. Sveikinu @Sendis_Mendis gal kažką sutarsim ane nu supranti jau.

  1. Greg_Solberg

   Greg_Solberg

   jeigu sutarsi kad paliks drk jis paspausiu ranka tau

 2. Šaunuoliai pagaliau atkrapštėt įrodimus nesvarbu kokie jie. Esmė tame kad jūs prie hp nebeišleidot. Žodžiu palieku viska spęsti tiems kas turi tvarkyt. Tegul patikrina loggus dėl viso pikto dar labiau išaiškės.
 3. Pateik įrodimus prieš rašydamas tokius dakykus jei neišleidžiat iš hp ne mano bėdos kai nėra policijos. Lauksiu įrodimu kaip žudžiau su Gintu jumis jei jau taip rašai kad starus turim. Galėjom ir dm arena eit bet ne mano bėdos irgi jei iš hp neišleidžiat. Kiekvienas galim rašyt ką norim tada įrodimu reikia tai va prašom pateikt nekomentavus bereikšmiu sakinių. Galvok ką rašai jei jau taip tai gal ir tu įrodimus pateik? Žodžiais galime viska primeluoti. Taip kad tavo atsakimas* bereikšmis.
 4. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Max_Toshi 2. Žaidėjo, kurį turėtų užblokuoti Vardas_Pavardė serveryje: Lewis_Corrado, Alex_Toupane 3. Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas?: Masinis dm nakti kai nėra prisijungusiu pd. Taip pat bus pateikti ir draugo ss žodžiu žudė mus abu. 4. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: https://imgur.com/a/ardJNpQ?fbclid=IwAR2iEERHtWiUBbxoE67w9S9_QfxPJ6N4bzrN_E-ZkSf8mY8VbeoTD05gsdw, https://imgur.com/a/PhRQuqH
 5. Mano Vardas_Pavardė serveryje : Max_Toshi Nuomonė apie GreenSide.lt serverį [trumpai] Viskas gerai tik kad trūksta daugiau darbų/veiklos.
 6. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime; Max_Toshi Kur naudosite šitą sandėlį?; Kolekcijai arba ridos kėlimui.
 7. @Sendis_Mendis graži profilio nuotrauka.

 8. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Max_Toshi Kokios rūšies produkciją norite mainyti: Energiją (60,000) Kokios produkcijos norėtumėte gauti: Technologijų 30,000 ir Maisto 30,000 Produkcijos. Nuotrauka su verslo informacija: https://imgur.com/a/98zFhb1 Papildoma informacija (jei nereikia - galite šio punkto nekopijuoti): Galiu mainyti ir norimą jūsų kiekį didelį/mažą rašykite a.ž forume!. Reikia dar 30,000 Technologijų produkcijos kas turit rašome. Galbūt ir nupirkčiau bet už pigiausia ne rinkos kaina..
 9. Jūsų Vardas_Pavardė: Max_Toshi Palinkėjimas serverio žaidėjams: 1 2 3 linksmos vasaros.
 10. Mano Vardas_Pavardė serveryje: Max_Toshi Pasirinktas skaičius (1-200): 42
 11. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Max_Toshi Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transportą (pavadinimas, rida, spalva, dalys): Parduodamas nrg yra viena reta spalva, antra fake balta. Daugiau info nuotraukose - https://imgur.com/a/niqGufD Norima kaina už transportą: Nuo 200,000! Parduodamo transporto nuotraukas: https://imgur.com/a/niqGufD Papildoma informacija (jei nereikia - galite šio punkto nekopijuoti): Rašome/siūlome kainas forume a.ž. Transportas parduotas! @Amanda_Candy
 12. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Max_Toshi Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transportą (pavadinimas, rida, spalva, dalys): Parduodu Elegy viskas tvarkoje reta spalva+ mega ratai, daužtumas 0. Detalesnė informacija link- https://imgur.com/a/AFRbqFL Norima kaina už transportą: 370,000 Derinama nedaug! Parduodamo transporto nuotraukas: https://imgur.com/a/AFRbqFL Papildoma informacija (jei nereikia - galite šio punkto nekopijuoti): Jei nebūsiu žaidime rašome forume atrašysiu! Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Max_Toshi Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transportą (pavadinimas, rida, spalva, dalys): Parduodu Sabre viskas tvarkoje reta spalva+ mega ratai, daužtumas 0. Detalesnė informacija link- https://imgur.com/a/bxk9kwu Norima kaina už transportą: 70,000 Derinama nedaug! Parduodamo transporto nuotraukas: https://imgur.com/a/bxk9kwu Papildoma informacija (jei nereikia - galite šio punkto nekopijuoti): Jei nebūsiu žaidime rašome forume atrašysiu! Sabre parduota liko elegy!!!!!
 13. 24b3f3d36d389e31ec2d24e124cda8a1689.png

  @Bevardisz_Raidas kiek gėrei

  1. Pronis_Kadilakas

   Pronis_Kadilakas

   raidas kaip vislaik savoj busenoj

  2. Bevardisz_Raidas

   Bevardisz_Raidas

   Pieno įrūgusio stiklinę gerą

 14. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Max_Toshi Kokios rūšies produkciją norite mainyti: Energijos 60,000 Kokios produkcijos norėtumėte gauti: Maisto 30,000 ir technologijų 30,000, Nuotrauka su verslo informacija: https://imgur.com/a/g98a58B Papildoma informacija (jei nereikia - galite šio punkto nekopijuoti): Rašome forume a.ž Reikia dar 30,000 Technologijos produkcijos duodu 30,000 energijos.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...