Jump to content

Petras_Kiesa

Narys

 • 30

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

Paskutinių profilio lankytojų rodymas yra išjungtas

 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Petras_Kiesa Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : 2019/10/3 Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : 1-2 metus. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : draugų. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Nes tą serverį ištrynė. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Taip,sunku nebuvo. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : visus be pakvietimo visi buvo gan idomus išskyrus gaisrininkus. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Ne. Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Taip Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Taip Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Taip pakanka bei jo rasti nesunku. Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : teko naudotis labai padėjo. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Taip esa tekę naudotis šia komanda. Labai greitai buvo sureaguota Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Taip jis yra aiškus. Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Duoti jiems kažkokia premija.
 2. Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : 2019/10/3 Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? :1-2 metus. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : draugų rato. Dėl kokių priežasčių pasirinkote šį SA-MP serverį? : Nes nebuvo tekę žaisti Rp serverio. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Taip teko įvykdyti apmokymus, buvo labai lengva. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Visus be pakvietimo,nuobodžiausi buvo gaisrininkai ir valytojai pelningiausi buvo fermeriai. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Ne. Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Naudoju tikrai labai dažnai. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Taip ir ne vieną kartą. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Taip. Ar naudojote /padmins ar /tpagalba komandas? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Taip teko naudoti tas komandas, tikrai padėjo. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Taip teko naudotis /kviesti komanda suregavo labai greitai. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Taip viskas gerai. Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Reikėtų jiems duoti kokią nors premiją ar kažką panašaus.
 3. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Ceska_Kalbanosis Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : 2018/08/09 Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : 4-5 metai. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Is draugų (klasiokų) Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Aš nežaidžiau tokio būdo serverio, tai man greenside yra pats pirmas toks. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Taip įgdžiau nebuvo sunku, bet ilgai užtruko. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Visus darbus be pakvietimo ir su pakvietimu tai yra mechanikai ir medikai. Įdomiausi buvo medikai, mechanikai ir fermeriai. Pelningiausi medikai. Nuobodžiausi: Medkirčių, Gaisrininkų. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Ne Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Taip Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Taip Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Reikėtu įvairesnio transporto pasirinkimo. Ne nesunku rasti. Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Taip naudojau. Taip padėjo. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Taip teko. Taip tik iškviečiau tarnybą iškarto priėmė. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Viskas buvo aišku. Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Reikėtų jiems duoti gyvenimo pagrindus, kad kažką iš pačių pradžių turėtų.
 4. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Ceska_Kalbanosis• Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje : Tautvis_Lnk• Už ką yra peikiamas šis administratorius ?: Norėjo su manimi eiti lenktynių ir aš sutikau ir prie pat finišo mane iškikino ir dar meluoja paskui man grasina banu jeigu aš jį papeiksiu.• Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą : https://imgur.com/a/jJNqVPm

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...