Jump to content

Igor'Vernik

Neaktyvus

 • 170

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

1 sekėjas

Paskutiniai profilio lankytojai

1.128 profilio peržiūros
 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Igor'VernikKaip vertinate savo Drift sugebėjimus?: 100/10 ner lygiu.Ar susipažinote su renginio taisyklėmi?: Taip.
 2. Taigi vienas iš "didžiausiu" eventu kaip aš sakiau įvyko, ir galiu pasakyt paskutinis, keletas nuotraukų iš veiklos. KLUBAS UŽDAROMAS RAKINKIT TEMA.
 3. Drift'o Čempionatas. Sveiki taigi pasitarę su klubo valdžia nusprendėme padarytį vieną iš didžiausių drifto čempionatų klubo istorijoje, viskas vyks šiandien. (2020-01-12) 20:00 Prizinis fondas sieks 100k eurų (Norintiems prisidėti prie fondo susisiekite asmenine žinute serveryje.) Bus trys prizinės vietos 1vt-70k 2vt-20k 3vt-10k. Išankstinės registracijos nereikia tiesiog visi norintys dalyvauti laukiami ant FC kalno 20:00 valandą. Vertinama bus labai griežtai, už išsitiesinimus, ar važiavimus tiesiai, smėliuko kabinimus bus minusuojami taškai. Pirmas etapas: Fc Kalnas (Visiems gerai žinomas manau daugiau kaip ir nieko nereikia sakyti) Antrasis etapas: Fc#2 (Jei kam neaišku prieš pradedant važiuoti bus parodyta trasa). Trečiasis etapas: Dragon Casino Parking. Kiti etapai išliks paslaptyje jeigu jų prireiks.
 4. 6x Drift eventas dalyviai buvo nekokie ir nebuvo rimtų kandidatų, bet vistiek reikėjo išrinkti nors vieną laimėtoją.
 5. Šiandien turėjome daug veiklos, nulėkėme palenktyniauti į "LS DOKUS" Justas padarė avariją ir sugadino savo automobilį tai teko tempti jį į garažą ir važiuoti į šrotą detalių.
 6. 5x Drift eventas, gaila, buvo žaidėju kurie elgėsi neadekvačiai ir juos reikėjo stipriai tramdyti, ir buvo nufotografuota mažai nuotraukų.
 7. Keletas nuotraukų iš šio vakaro treniruotės, po jos norėjome apsukti rateli aplink miestelius labai gailą, kad yra žmonių kurie stengiasi pakenkti tokiems dalykams ir susprogdino mano automobilį specialiai.
 8. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Igor_Vernik Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą aksesuarą, (pavadinimas, retumas, ID): 149id Big Smoke Armored" Skinas labai retas. 264id "Clown" skinas Pateikite parduodamo aksesuaro nuotraukas (be modifikacijų): https://imgur.com/a/NPhuE0H https://imgur.com/a/lIlRynC Kaina, kurią norėtumėte gauti už aksesuarą: Minimum: Big Smoke: 100k, Clown: 50k
 9. Nusprendėm su vyrais išlėkti pasivažinėt su džipais offroad'u dėja nelabai sekėsi du nuskendo.
 10. Sudalyvauta drift renginyje Finale likome su Alachu ir kovojome dėl 1vt.
 11. 4x Drift eventas, nelabai sklandžiai praėjo, nes blogai išdėstėm trasas pagal sunkumą ir finale gavose balaganas, na šiek tiek nuotraukų.
 12. [MRC] DRIFT EVENTAS 20 : 00

 13. Bandyta daryti pirmąsias oficialias lenktynes, gaila, kad šiame serveryje yra mažai lenktynininku ir tik tiek žaidėjų dalyvavo.
 14. Nupirktas R6 su aušinimo defektu, praleidę šiek tiek laiko garaže sutvarkėm. (Atsiprašau už rašybos klaidas nelabai kreipiau dėmesio į tai rp'indamas)

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...